Emm11117• 17 июля 2024

У вас є знайомі люди, які

люблять контролювати життя чужих людей, давати массу порад, писати інколи як справиии, моніторити сторінки, щоб винюхати що відбувається? Є родичка, доходить до того що вона слідкує за життям кузини, писала її чоловіку після розлучення, знайомим чоловікам без її відома роздавала контакти, бо дуже переживала за її особисте життя) Це не мама, це просто двоюрідна сестра) Їй завжди все треба знати, вона все найкраще знає, і всі ресурси вільні хапає, хапає) Намагається зробити так, щоб причинити людині добро і вона була у неї типу в пастці чи зобов´язана.
Ежеви4ка• 17 июля 2024
Так, мама моя

Millie• 17 июля 2024
Тю, так видайте її заміж
автор Emm11117 • 17 июля 2024
Ответ дляЕжеви4ка
Так, мама моя
І ви з нею як спілкуєтесь, норм чи не дуже?
Ежеви4ка• 17 июля 2024
Ответ дляEmm11117
Не дуже
автор Emm11117 • 17 июля 2024
Ответ дляMillie
Тю, так видайте її заміж
В неї є свої чоловіки, думаю що в неї все добре, чи погано, не знаю, я з нею мало спілкуюсь
автор Emm11117 • 17 июля 2024
Ответ дляMillie
Тю, так видайте її заміж
А, якщо ви про цю родичку, в неї 3 дітей і чоловік!!! І вона все встигає, а також контролювати інших)))
Григорий Иванович• 17 июля 2024
Дааа! Конечно! Репортажная сьемка с места событий:
автор Emm11117 • 17 июля 2024
Ответ дляГригорий Иванович
Точно)))
Millie• 17 июля 2024
Ответ дляEmm11117
Тобто в неї шикарний дім, садівник, вона роботодавець і діти доглянуті? На скільки дронів вона зібрала донатів? Може допомогти з плетінням сіток?

автор Emm11117 • 17 июля 2024
Ответ дляMillie
Ага) з сітками не впевнена, але волонтерить здається)
HupBaHa• 17 июля 2024
Нет. От таких давно избавилась. Даже от подобных родственников, пусть в своей токсичности сами живут