Курочка• 17 июля 2024
Хто в депресії , зайдіть і почитайте мою історію. Завжди вірте в себе
Я виросла у дуже бідній родині. Батько пив, матір була схильна до самогубства.
Ніколи гарно не одягалась, нікуди не їздила.
Закінчила школу на 3ки, здала іспити (тоді вже було зно) і сусідка порадила мені їхати до столиці. Так і сказала ‚їдь, дитино, до Києва, з голоду там не пропадеш‘.
В Києві я вступила до університету на контракт, сама працювала в магазині і оплачувала.
Немала ні одягу, нічого.
Купила дешевенький телефон
Отак і гнула спину, працюючи по 15 годин на добу.
Вчилась так сяк
Як тут в магазині познайомилась з жіночкою, вона сказала, що нічого гнути спину тут і запросила в іт компанію на стажування.
Замовила словечко за мене і я почала старанно вчитись.
Вивчилась, почала працювати.
Так як ззовні я дуже і дуже посередня, то на багатого чоловіка не розраховувала. Взагалі ні на кого не розраховувала.
Як тут за мною почав залицятись мій майбутній чоловік, із пристойною зарплатнею.
Носить мене на руках, кохає.
Тепер все добре
Але скільки разів я хотіла померли і думала про це, не можу сказати..
Вірте в себе.
Все обов‘язково може змінитись в кращий бік
Немала ні одягу, нічого.
Купила дешевенький телефон
Вчилась так сяк
Вивчилась, почала працювати.
Носить мене на руках, кохає.
Тепер все добре
Вірте в себе.
Ответ дляMs. Анонимная
Бутылки папины сдала!
Отож. Да, я не проти того, що бувають випадки, що здається, що вже все - кінець, а тут обставини так складаються, що вирулюється з кращого боку.
А буває, що ти думав, що вже дно, а воно виявляється є куди падати і ніхто руку не подасть.
Всяке в житті буває, але автор пагано складала історію успішного успіху.
Курочка
• 17 июля 2024
Ответ дляМанка Я
Ну как это знает)) якась геодезия)) тут другое интересно. Ну вот увидела тетя из магаза девочку, которая компьютер только на картинке видела (ну или вживую, но явно не уровень ит компании) и такая думает девочка хорошая, втыкну я ее в ит компанию)) ну бред же. Разве что на должность уборщицы или офис-менеджера. Но и тогда не очень сходится. Короче, сказочка тоже на троечку)
Так, ви права, спочатку я працювала офіс-менеджером
Паралельно до ночі сиділа і вивчала qa
Потім перейшла туди спочатку стажером
Потім працівником
Паралельно до ночі сиділа і вивчала qa
Потім перейшла туди спочатку стажером
Потім працівником
Цигарний шланг• 17 июля 2024
Ответ дляПік Антна
И учились, и работали, и жилье снимали, и контракт платили. Это ж сколько вам в магазе платили?
А я училась в Киеве в меде, где нельзя было пропустить ни одной пары, работала по ночам и выходным в страховой на телефоне, снимала квартиру и растила ребенка.
Получилось.
Забагаловка• 17 июля 2024
Ответ дляЛаскове телятко
Автор, я вірю і пишаюсь такими дівчатами як ви
Але тут контингент -змія на кобрі сидить, а шакали підгавкують.
І це жінки з дебільним мемом про фантазера
Оооо ) Змiї, кобри та шакали навкруги. А ви квіточка - у такому страшному лігві звіра :)
Манка Я• 17 июля 2024
Ответ дляКурочка
Паралельно до ночі сиділа і вивчала qa
Потім перейшла туди спочатку стажером
Потім працівником
Паралельно до ночі сиділа і вивчала qa
Потім перейшла туди спочатку стажером
Потім працівником
Ну тогда вам действительно очень-очень повезло. Можно сказать, выдернули счастливый билет)
Курочка
• 17 июля 2024
Ответ дляyer
якось не зачипила ваша історія. я була крізь, багато де працювала. 36 років, не заміжня, дітей немає, ніхто не залицявся, якщо залицялись то все було як казали мені спортивний інтерес.
Ніхто і ніколи?
Може ви носом крутили?
Курочка
• 17 июля 2024
Ответ дляyer
ні, не крутила і принців багатих не шукала
Може ви їх повідшивали?
Курочка
• 17 июля 2024
Ответ дляyer
женатих ви б не відшивали?? на роботі один залицявся
А неженатые хоть секс предлагали?
Ласкове телятко• 17 июля 2024
Ответ дляЗабагаловка
Квіточка не квіточка, але не су.ка
В моїй хаті моя правда• 17 июля 2024
Ответ дляТелепузик
Господи, сколько злых людей.
Та не, не злых, а не тупых, которые верят в сказки. Могу рассказать реальную историю. Девочка работала в банке, сразу оговорю, что это было в начале двухтысячных. Девочка работала на сопровождении юридических лиц, очень вкладывалась во внешность, нашла своего принца из клиентов. При чем неплохого так клиента, который пришел сначала за небольшим кредитом на развитие бизнеса, но потенциал видимо был сразу понятен.