Купи слона• 17 июля 2024
Чи можна отруїтися пиріжком із яблуками?
Купила пиріжок несмажений, з´їла і почало тошнити. Тісто було м´яке, але всередині сирувате.
Уравнобешенная• 17 июля 2024
Отруїтися можна чим завгодно, бактерія може бути на будь-якій поверхні.
Тундиринда• 17 июля 2024
Автор, звичайно можна.
Я вдома спекла яблочний пиріг. Яблук поклала в пиріг від душі - багато.
Пекла ввечері в понеділок. Ще і хотіла поставити до холодильника. Але не поставила. Вчора ввечері нормально.Сьогодні вранці вже з´явився присмак. Вдень мне присмак не сподобався. Я викинула два шматка.
У мене в квартирі температура 33 градуса. На кухні і 35 градусів, а то і більше.