Каляка маляка• 17 июля 2024
Девочки подскажите , а как и где искать горящие туры ?
Вот что бы реально была горящая и существенно дешевле . Подскажите , поделитесь своими секретиками .
Рекламама• 17 июля 2024
Це фантастика ) Ви з України плануєте? До літака ще доїхати треба, а це вже не «горяще» )
ПуГоФФка• 17 июля 2024
Ответ дляЛокшина на вухах
Сплю с оператором
Надеюсь не с оператором автобуса Киев Варшава
Локшина на вухах• 17 июля 2024
Ответ дляПуГоФФка
Любовницу мужа выслеживаете?
Каляка маляка
• 17 июля 2024
Ответ дляРекламама
Ну на машине могу доехать до сучавы и клуж напока
Рекламама• 17 июля 2024
Ответ дляКаляка маляка
Тоді турагент підбере вам за вашим запитом
ЯяяКакаджамбо• 17 июля 2024
Автор, в мене таке враження, що це нереально. Шукаю з квітня інтенсивно. Трапилося 1 раз за пів ціни, але там стільки доплат всяких, що дешевше просто купити.
Я тау думаю, операторам не вигідно продавати вам дешеві, мені пропозиції присилали мінімум 80, хоча запит я давала на 50.
Найдешевше Туніс, не знаю чому, але туди я чомусь не хочу
Mariia_touragent• 17 июля 2024
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Та да((. Поки зі справжнім гарящими ’не вигорає’- пік сезону і попит ого, нема об´єктивних причин для падіння цін. Тут навпаки, є певний дефіцит на гарне- спробуй ще підтвердити. На прикладі Чорногорії, деякі ТОПові готелі вже в глухому стопі до кінця вересня. Але, звісно, дуже б хотілося потішити і себе, і туристів тим гарящим.
Закуйовджена життям• 17 июля 2024
Ответ дляЯяяКакаджамбо
А сколько дней вы хотели