Засомневаю• 17 июля 2024

Широкие поры на лице, кому удалось убрать и как?

Чтооооооооооо?• 17 июля 2024
у всех есть поры - выключите и удалите инстаграм с его фильтрами
Всех в сад• 17 июля 2024
Застой.. нужен глубокий миофасциальный массаж - кровоток и они сужаются (это научно доказано!) и чистыми должны быть...
Метелики на душі• 17 июля 2024
Пілінги трохи допомагають, але тимчасово(((
Виправлялочка• 18 июля 2024
Никак
Бавовна• 18 июля 2024
Сироватки з ніціамідами
Лукава_Кiшка• 18 июля 2024
Ніяк, це генетика
Полтавська галушка• 18 июля 2024
Главное что бы чистые были, тогда это не заметно.
Сіґеле-міґеле• 18 июля 2024
Ретинол,инъекции,аппаратные процедуры,все в комплексе,но на время сужаются а потом снова 😢
ЗавЛабСнаб• 18 июля 2024
У мене мамина шкіра, пори розширені. Мама не доглядала за обличчям і вони були помітні, а з віком це прогресує. Я за обличчям доглядаю, домашній догляд + косметолог періодично. В порівнянні, стан моєї шкіри на мої роки кращий, ніж у мами в мої роки.
У косметолога роблю чистки, альгінатні маски, пілінги.
Вдома підібрала для себе умивалку, тонік, сироватки, крем - це обовʼязково вранці і ввечері. Раз на тиждень роблю маску
автор Засомневаю • 18 июля 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
А яка сиворотка у Вас? Умивалка, тонік? Можете порадити будь ласка
ЗавЛабСнаб• 19 июля 2024
Ответ дляЗасомневаю
Давно умивалка зранку garnier 3 в 1, ввечері вмиваюсь рідким милом для інтимної гігієни (за порадою косметолога), тонік на який натраплю, чомусь у мене в магазинах вони не дуже популярні. Зранку сироватка з вітаміном С, ввечері - з ретинолом. Крем зараз ля рош позе, він легкий на літо, не жирнить. Тип шкіри комбінований. Вам треба методом проб підбирати собі засоби, можуть бути і промахи. Удачі 🍀
автор Засомневаю • 19 июля 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
Дякую велике, що написали❤️🌷