Зашла на 5минут• 18 июля 2024
Плачу…від того наскільки сильно я в житті помилилася…
Мені дуже боляче і я дуже змучилася. Найгірше, страждаю не я одна, але і моя дитина. Я зробила неправильний вибір у своєму житті, я витратила роки на страждання і життя з людиною, якій я нахєр не треба і не буду треба. Скільки принижень і опускань я пережила.
Я стільки років втратила( Боже як же ш мені важко морально за ті всі роки, за відчуття провини перед дитиною і собою… Я не знаю як мені бути далі, чесно.
Голубец• 18 июля 2024
Тю , подхватили ребенка и ушли. В чем проблема не поняла.
Я ошибку совершила , которая не решается , а ваша решается за 1 минуту.
Чучало яблуні• 18 июля 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
В дитини відверто поламана психіка. В мене болячок навіть страшно писати скільки. Я вчора думала що помру. До лікаря дуже боюсь йти . Бо в родині дуже поширений рак
Автор, уходите из позиции жертвы. У моего старшего ребенка тоже была поломанная психика из-за придурка-первого мужа. Ничего, сейчас все нормально.
Уходите и забирайте ребенка. Вы должны понимать, что ничего не изменится. А в поломанной психике вашего ребенка есть и ваша вина. Раз вы понимаете, что ребенок страдает, но ничего не делаете
Мадам Тю-лю-лю• 18 июля 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Дякую. Просто знаєте дуже важко, він пішов залишився тягар на душі. А саме його слова: ти нікому нах не треба, хіба на одну ніч ще й в тебе зайва вага і дитина. А я одружусь а ти побачиш як я буду ставитись до іншої дружини. І ті слова мені в голові застали дуже сильно
Це продумана тактика з його боку. Це неправда і насильство
Мадам Тю-лю-лю• 18 июля 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Просто оті приниження дуже застрягли в моїх думках. От від цього важко. Я думаю, що він розумний а ідіот то є я. Бо як писала вище, в нього бізнес і все ок. Мені він напророкував що і з дитиною щось станеться і з мамою через пару років або швидше. А він собі заробляє гроші а я залишилась на 0. І ще й принижена зі всіх боків
Він кончений ман´як, що не брезгує навіть погрожувати здоров´ям дитини. А те ще програмує вас на те що ви ні на що не здатна-продумана техніка нарциса
Чу Ча• 18 июля 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
І що, і почуття провини…
А тим більше коли дитина така чутлива….
В мене батьки сварились, я цих сварок не бачу вже 10 років, але до сих пір мені це сниться, хочете такого для своєї дитини?
Мадам Тю-лю-лю• 18 июля 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Ви помиляєтесь трішки🥰відпустить. Він сам пішов вже не вперше. Я тоді благала повернутись 2 тижні (ідіотка я знаю), сама це не можу пояснити. А зараз сказав ні я не повернусь і більше не проси навіть. і в нього завжди такі слова типу ти є в моєму житті чи ні нічо не міняється. Тому відпустить але то і на краще
Автор, вас через деякий час почне ломати. Ні в якому разі не приймайте його назад. Пошукайте групи про преверзійних нарцисів і почитайте, що він діє за планом.
Наездница• 18 июля 2024
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
А жили на что до того, как встретили мужчины?
У меня были сбережения, и я вышла на работу, когда младшему исполнилось 2 года
Мама помогала сидеть с детьми
Белоснежко• 18 июля 2024
Ой , не треба тут .
Вам подобається бути жертвою . Вам подобається аби вас хтось жалів (типу дівчат на форумі , обнімашки, боюсь уявити що і дитина вас жаліє ?) і похер не чоловікові на вас ! А вам самій похер на себе .
Візьміть себе в руки і робіть щось . Не шукайте тут підтримки , бо поплачетнсь і нічого не зміниться .
Щоб щось змінити , потрібно мати стержень і мотивацію .
Белоснежко• 18 июля 2024
Ответ для111златуника111
Дорогая автор, обнимаю и поддерживаю Вас! Но Вам нужно жалеть только о том, что не закончили все это гораздо раньше , ради самой себя и своего ребенка. Самое плохое что Вы можете сейчас делать- продолжать жалеть себя, не думая о ребенке. Соберите самые необходимые вещи себе и ребенку на первое время и едьте в Германию. Сейчас разрешение от отца не нужно, вам там дадут и жилье и деньги вам и ребенку, еще можете подать на алименты, которые Германия сама будет выбивать с Вашего горе мужа. Если есть какие-то вопросы по существу пишите в личные сообщения не стесняйтесь.
Поддерживаете что она пришла поныть ? Она ж не собирается ничего менять .
Хочу на Балі• 18 июля 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Якби ви знали як давно я не чула гарних новин ні від кого і не бачила в своєму житті 😩як я хочу почути щось хороше, Господи…
Зробіть щось до СЕБЕ, це буде гарною новиною і дуже приємною.
Ви якось по темі чипляєтнсь за інших і що вони роблять. Самі ви що зробили для себе?
Уйдіть від того, з ким погано жити
Зашла на 5минут
• 18 июля 2024
Дівчаточка, дякую всім хто залишає коментарі я трохи читаю трохи працюю і відпишуть потім 🥰
Ясамаякрасивая)• 18 июля 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
О себе напишу, что радуюсь тому, что хотя бы я и мои родственники живы. Лишилась дома, имущества и сертификата мне не видать, как своих ушей, так как дом не был внесён в реестр ДРРП. А сейчас это сделать уже не реально, так как БТИ, которое может подтвердить всё, находится в так называемой ДНР. Сейчас живём с семьёй на пятом съёмном жилье (за 2 года). Зарплаты мужа не хватает на всё, выплаты отменили еще в марте, а я в декрете, но ничего, прорвёмся! Отправим доцю в садик, пойду работать, возьмём ипотеку- тяжело будет, но, главное, что все живы и здоровы! Все будет хорошо и у нас, и у вас! Главное- идти вперёд и только вперёд!
а продать нельзя? по доверенности.
Ясамаякрасивая)• 18 июля 2024
Ответ дляОбращеница
В мене багато історій як успішних так і не успішних є. В успішних зазвичай жінки швидко переставали хандрити і починали діяти, заради дітей і себе. А в неуспішних зациклювались на тому як козел життя їм розтоптав. Все в ваших руках.
Сядьте подумайте що робило чи робить вас щасливою і починайте діяти в ту сторону. Навіть якщо це спокійно попити чаю і почитати книжку, чи погуляти по парку.
Так потихеньку себе з хандри і витягнете.
Головне мати план.
А так то в любому віці не пізно і нове життя починати, і нове кохання знаходити.
Головне мати план.
именно так! есть хорошее изречение: падают все бегуны, но победители просто быстрее поднимаются.
Аноним ФЕЯ• 18 июля 2024
У вас все обов´язково буде добре. Переступіть через того придурка. Після таких слів з його сторони ви мусите (!) бути щасливою. І от коли ви забудете і думати за нього, бо у вас все буде пречудово, а він буде дивитися на ваше щастя зі сторони, отоді буде саме те, що треба. Я в вас вірю!!!
Кофе в лобби• 18 июля 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Обнимаю вас!
Сейчас подтянутся ’жалельщики’ с 3- метровым жалом, которые самоутверждаются за счёт и так ’обиженных судьбой’ людей
Правильно) во всем виновата судьба. Какое эфемерное существо, которое все за нас решает, а мы можем не парится и не стараться. График пыжится, если все решает судьба.
Это был выбор автора и только автора. Почему она так выбирала - есть масса причин, не место для обсуждения. Но и не место для перекладывания ответственности на судьбу🤦
Масяня Я• 18 июля 2024
Ответ дляТра Ля Ля
З 1 січня 2019 року вступив в силу закон проти насилля в сім’і. Чому ви не напишете на них заяву?
Це все до одного місця. Сама через це проходила.
Зайченя• 18 июля 2024
Смысл себя винить? Вы в прошлом принимали решение которое считали или было единственно верным на тот момент. Долгосрочно очень многие вещи и людей просчитать невозможно. У меня тоже было 10 и 12 лет назад пару неверных выборов в разных сферах которые перевернули всю жизнь на 180 градусов и не в лучшую сторону как оказалось.
По результату одного я позже тоже вышла замуж но брак неудачный. Мы еще вместе но все идет к разводу восемь лет правда протянули в браке и год так. Но даже если бы мне дали машину времени и я вернулась в те точки выбора - вот не факт что заново выбрала что-то другое. Те решения в моменте и ближайшей перспективе мне казались единственно верными в той точке. И целая цепочка решений которые принимала после тех глобальных и тоже неправильных - на них тоже были причины. Невозможно предугадать асболютно все что будет в будущем если ты не экстрасенс. Есть еще случайные факторы форс-мажоры и другие обстоятельства которые заранее просчитать никак нереально. Хоть та же война и ковид. И по жизни иногда мелочь непредусмотренная все меняет очень сильно в какую сторону - как повезет.
Прошлого не изменить винить себя - это как где-то прочитала то же самое что бить кулаком по воде и пытаться обнять воздух. Что то изменить можно в сегодняшнем днем и в будущем. Может повезет может сами правильно выстроите свои действия. И все. Сейчас я живу относительно спокойно даст Бог или судьба и у меня будут дела еще лучше. Так что. Плюс просчитывала квадрат Пифагора и карту судьбы. Тоже совпадений оказалось очень много.
А переживать из-за других людей муж или родня не стоит сильно. Стоит быть эгоисткой. У Вас круг общения и работа и муж и еще что может за жизнь меняться раз три минимум какая у кого судьба. И что убиваться кжадый раз? Оно того не стоит. Людей вокруг много Вы у себя одна. Вот за себя и ребенка и думайте в первую очередь. Но сначала о себе.
Зайченя• 18 июля 2024
Ответ дляБелоснежко
Ой , не треба тут .
А також діяти. Конкретні хай невеликі дії але щодня. В результаті не одразу але багато що можна змінити хоч точково и локально за невеликий час. Кажу як людина в якої була страшна жопа по життю ще до війни і обставини які я роками не могла змінити ніяк просто пережити. Зараз змінилось трохи то дію максимально. І себе винити це шлях в нікуди невроз депресія і петля не дай Бог
Масяня Я• 18 июля 2024
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Нічого хорошого вам не скажу. Маєте що заслуговуєте, а заслуговуєте лише на пендель. Ви страждалиця та жертва. І жили б з ним разом, якби він сам від вас не пішов. І зараз обрали тактику знову страждати. Нічого мати не будете, бо ви не хочете брати відповідальність за своє життя на себе.
Погоджуюсь. Теж 15 років жила з тираном, потім важке розлучення, психолог.
Я дуже довго не могла зрозуміти, що сама обрала таке життя...
Латексне альтер ЕГО• 18 июля 2024
Ответ дляМасяня Я
Ви молодець. Сподіваюсь автор помітить ваш пост
Зайченя• 18 июля 2024
Ответ дляМарго_1427
Не смогу написать вам никаких хороших новостей. Единственное, что напишу, ваш ребёнок с вами рядом и это самое главное. Я своего потеряла🖤. Цените то, что имеете. Остальное это все пустяки
Я своего тоже могла потерять. И сейчас могу один из диагнозов онко и некоторые опухоли пока неактивны и вырезать их невозможно даже хирургически смертельно опасно. Так что живу и радуюсь как есть но все равно под Дамокловым мечом рецидива где в ходе болезни или ее лечения вероятность что что-то пойдет не так уже больше пятидесяти процентов. Но все равно пока живу спокойно нет смысла париться заранее. А вот когда час Х наступит тогда и буду плакать сейчас с ребенком максимально берем от жизни что можно.
Мадам Тю-лю-лю• 18 июля 2024
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
У вашому дитинстві було насилля?
Латексне альтер ЕГО• 18 июля 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
У вашому дитинстві було насилля?
А ви вирішили, що ви психолог 😂🤦♀️
В моєму дитинстві було все ок, повага, повна родина і гарні батьки. Я вже 20 років щаслива у шлюбі саме тому, що розумію, що моя поведінка має наслідки, розумію, що чоловік має ставитись з повагою, що в першу чергу треба поважати саму себе. А жертви, як автор, просто живляться стражданням та ти, що їх жаліють от і все.
А насилля це те що є у вашому житті, бо вас це хвилює, і у автора. Треба обирати нормальне життя, а не страждати та звинувачувати усіх навкруги. Жалощі автору не допоможуть, нажаль.
Залізна пані• 18 июля 2024
В 37 років кинувши все, з дитиною на руках пішла від чоловіка, потім від коханого, будувати нове життя, зараз мені 44, я маю чудового чоловіка, будуємось, маємо свою квартиру, у мене нова професія, про яку я і не мріяла, життя прекрасне. Але колись я думала, що зійду з розуму від страждання, від всього цього, але ...все склалось так, як я навіть і не мріяла
Латексне альтер ЕГО• 18 июля 2024
Ответ дляЗалізна пані
А що за професія?
Масяня Я• 18 июля 2024
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
А ви вирішили, що ви психолог 😂🤦♀️
Вийти з жертви дуже важко. Тут потрібен психолог.
І так, краще не жаліти (див. трикутник Карпмана).
Мадам Тю-лю-лю• 18 июля 2024
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
А ви вирішили, що ви психолог 😂🤦♀️
Я не психолог, але на відміну від вас знаю, що людина що пережила психологічне або фізичне насилля з боку батьків частіше всього у дорослому житті попадає у аб´юзивні стосунки.
То ж не вам з вашим щасливим дитинством треба самостверджуватися над автором
Успокойся_Успокойся• 18 июля 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
а продать нельзя? по доверенности.
Что продать?! Дома нет!