Гага Газу• 18 июля 2024
Обстеження жінок Черкаси
Підкажіть будь ласка,де можна обстежитись по гінекології ,груди і щитовидку. Щоб в одного лікаря чи клініці. Кого порекомендуєте?
Гага Газу
• 18 июля 2024
Я не місцева і потрібно в один приїзд пройти огляд. Колись був лікар Деркач,я у нього обстежувалась, дуже зручно,все в одному кабінеті . А зараз незнаю до кого. Хотілось почути поради місцевих.
Басноплетка• 18 июля 2024
Медцентр ’Авіцена’ на Чехова, 101 (пологовий будинок). Там зібрані дуже гарні спеціалісти, і іноді є акції на обстеження гінекологія + щитовидка
Настасья Пицун• 18 июля 2024
Ответ дляГага Газу
А чому був? Він начебто і зараз є
Гінекологічний центр Доктора Деркача
В інтернеті є адреса/контакти
Гінекологічний центр Доктора Деркача
В інтернеті є адреса/контакти