Путающаяся• 19 июля 2024

Вибачаюсь, але скажить що я бездара

Знаю що на цьому форумі можуть у цьому допомогти. Розумію що в Україні війна , а тут я із своїм воланням, соромно що лізу із своім питанням. Як виправдовування - усі гроші з проданих картин перераховувала в Україну. Навіть не на мою картку гроші переводили.
Суть питання в Україні я ніяк не могла розкрутитися як художниця, бо не мала ні грошей не зв"язків. Зараз у Німечині - не можу вже 2 роки зробити виставку. Тут все через виставки роблять, такого поняття як Андріївський Узвіз немає. Не можу знайти примішення, хожу по виставках інщіх художників - ніхто не відповідає, все велика таємниця. На ФБ. теж втрачаю популярність, тобто продажів, навіть лайків майже нема. Оце скажіть що я бездара і я заспокоюсь, сосереджусь на іншій роботі.
Скокмоно - стокнуно• 19 июля 2024
Ответ дляПутающаяся
У мене фах графік ілюстратор)
Оно и заметно,плюс закос под Босха
Оябунчик• 19 июля 2024
Ответ дляПутающаяся
Дякую, мене ще мало у які групи пускають на Фб)
Вы страничку дайте, я сама размещу. Если есть желание конечно.
автор Путающаяся • 19 июля 2024
Ответ дляОябунчик
Вот не знаю як дати, бо скажуть реклама. Дайте свою сторінку на фб
ЖующаЯКонфету• 19 июля 2024
Olga :)
Звожу з розуму• 19 июля 2024
Дуже талановито. Спробуйте відправити роботи у видавництва, мені теж здається, що вийдуть гарні ілюстрації до книг, наприклад дитячих. Бажаю успіху! П.С. я народний майстер з петриківського розпису.
tarveldy• 19 июля 2024
Чесно? Аби не війна, бо незрозуміле фін становище, я б купила оту з конем!
Дійсно круто, от як на мене просто вау!
З приводу продажів, спробуйте оцифрувати і продати нфт
ImperoTanya• 19 июля 2024
Очень впечатляет. Ведите инсту, делайте аукционы на донаты но возможно с оговоркой 30 - 50 % себе - зннаю что расходники не копейки стоят - кисти краски холсты надо обновлять
ЖующаЯКонфету• 19 июля 2024
розкручуйте інстаграм
Злюсь до кипіння• 19 июля 2024
не бездара , але в голові каша, глянувши на те, що зображено на картинах
ЖующаЯКонфету• 19 июля 2024
ще сайт deviantart має зайти
Злива інформації• 19 июля 2024
меня здається ваши картини дуже підішли б як ілюстрацї до книг. Ви не намагалися в цоьму напрямку спробувати?
автор Путающаяся • 19 июля 2024
Ответ дляМеломанка Маланка
Подавайтесь ще, вони ж періодично набирають нових людей.
Я член баварської спілки художників. В Україні мене не приймали у спілку. Там треба робити дуже складну документацію, розписувати концепцію, мені це складно, а допомогу не можу ніде знайти. Це треба нанимати піарщика, чи мати спонсора. Тут бюрократично і містецтво також)
yokogama1• 19 июля 2024
а ви не пробували шукати галереї, в яких продаються роботи багатьох авторів одночасно, тобто мова йде не про персональну виставку. Підійти напряму до власника галереї і запитати чи можна виставитись
Не заздріть тьоті• 19 июля 2024
Ответ дляПутающаяся
Так, я завдяки ФБ продавалася, можно сказати я тільки там і є. Пробувала рекламу проплачувати - результат нуль. Мені головне допомогати Україні, родичам, військовим тощо. У нашіх зараз немає грошей (зрозуміло), іноземці не розуміють моє мистецтво. У них попурярні клякси, рисочки)
А этси вы освоили?
автор Путающаяся • 19 июля 2024
Ответ дляЗлива інформації
З цього починала) скрізь відмовляли)
yokogama1• 19 июля 2024
я б ще відправила портфоліо у книжкові видавництва в різні країни
автор Путающаяся • 19 июля 2024
Ответ дляImperoTanya
Я готова, поки є матеріали 100 відсотків віддавати. Я працюю дешевими матеріалами - олівець, тушь, темпера. На олію не маю приміщення) рисую у ліжку)
автор Путающаяся • 19 июля 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
А этси вы освоили?
Пробувала етсі, воно як сувенири підходить, мої картини не формат
автор Путающаяся • 19 июля 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
Olga :)
так)
Не заздріть тьоті• 19 июля 2024
Ответ дляПутающаяся
Вы очень талантливая, но дело в том, что вы хотите просто рисовать, а не продвигать свои картины. А как клиент должен вас найти? Всё формат, и этси и инста. Вам нужен агент или хотя бы сммщик.
ЯсноВидящая• 19 июля 2024
То что продавать не умеете - факт
талантливость или ремесленничество... не разбираюсь, извините
Миззери• 19 июля 2024
Очень талантливы , очень
Автор на фейсбуке ищите творческие группы и выставляйте , некоторые работы набирают тысячи лайков и репостов (у меня было что некоторые набирали 1,5 т) тем кто лайкнул пост отправляете приглашение подписаться
Когда занимаешься этим то есть продвижение , у меня было 300 подписок за две недели или больше
Хотите накидаю групп? В некоторых можно давать ссылки на себя и свой магазин в некоторых нет
Гопница-Советчица• 19 июля 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Оно и заметно,плюс закос под Босха
Ну и что. Будто бы она первая косит под Босха. Все равно красиво
Амелі на мілені• 19 июля 2024
Ответ дляПутающаяся
У мене фах графік ілюстратор)
У вас така фантазія неймовірна. Може спробувати десь у Нідерландах. Бо у ваші картини, всамий раз поринати під розслаблюючі речовини.
Миззери• 19 июля 2024
Ответ дляПутающаяся
Нівіщо мені брехати? я спеціально анонімно, бо раніш коли тут показувала картини, звинувачували у саморекламі. А мені просто хотілося зробити хоч віртуальну виставку.
Да я помню ваши работы , столько деталей
Вы очень талантливы , не все творческие умеют себя продвигать и продавать но это не значит что нет таланта
У вас уникальный стиль, узнаваемая , крутые работы
У вас точно будет своя ниша и хороший спрос
Муркошечка• 19 июля 2024
выставьте работы на etsy
Миззери• 19 июля 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Оно и заметно,плюс закос под Босха
На Босха есть схожесть любовью к деталям но не закос точно , стиль другой , материал другой
автор Путающаяся • 19 июля 2024
Ответ дляМиззери
Очень талантливы , очень
Дякую, накидайте груп)
Миззери• 19 июля 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
Ну это не так просто найти смм шика который даст результат а не просто сольет бюджет , я б тоже не отказалась от нормального специалиста но пока никто не вызвал доверия
Миззери• 19 июля 2024
Ответ дляПутающаяся
Дякую, накидайте груп)
Сейчас