Рогнеда Карповна• сегодня в 08:17
Багато заробляю, страшно економлю на собі
Працювала 3 роки віддалено, яке щастя було. Тепер працюю гібридно. У мене керівна посада, і мушу частково працювати в офісі. Стільки грошей на шмотки йде, вам не передати(
Вважаю це без сенсу витрачені кошти, але я мушу тримати марку, як то кажуть.
Моє підвищення у з-ті суттєве перекрило збільшило витрати . І це більша частина витрат на одяг і взуття.
мадам Везувий• сегодня в 08:18
Скільки одягу та взуття вам потрібно? Ви кожен день щось нове одягаєте ? В мене двоє пар штанів, дві пари взуття і біля 10 блуз та 5 светрів. Це все комбіную і мені вистачає
Рогнеда Карповна
• сегодня в 08:19
Ответ дляРегионщица
Нам бы ваши проблемы
Тому саме ви знецінюєте інші проблеми..
Рогнеда Карповна
• сегодня в 08:19
Ответ дляпані Солоха
Скільки заробляєте зараз і скільки мали до підвищення?
Різниця у 1 тис євро
Закусенец• сегодня в 08:19
Думаю вы все же мало зарабатываете, раз вам бьет по карману покупка одежды
Рогнеда Карповна
• сегодня в 08:20
Ответ длямадам Везувий
Три пари взуття купила. Туфлі, кєди і напівчеревики. Три сорочки, два костюми. Пальто, куртка і штанів 3-4 пари.
пані Солоха• сегодня в 08:21
Ответ дляРогнеда Карповна
Різниця у 1 тис євро
Спробуйте зібрати капсулу зі стилістом. Зможете міксувати речі а різний спосіб і виглядати стильно
годовасик• сегодня в 08:21
Ответ дляРогнеда Карповна
Різниця у 1 тис євро
Какие марки одежды вы покупаете?
Рогнеда Карповна
• сегодня в 08:21
Ответ дляЗакусенец
Не так багато як хотілося. Штани 200 євро. Пальто 400 евро. Три пари взуття май же 1500 евро… і так по мєлочі ще.
Міні-бікіні• сегодня в 08:22
Ответ дляРогнеда Карповна
А раніше Ви голою ходили? За продуктами, до друзів/родичів, у подорожах?
Рогнеда Карповна
• сегодня в 08:22
Ответ длягодовасик
Какие марки одежды вы покупаете?
МаркОполо , массімо дуті
Рогнеда Карповна
• сегодня в 08:22
Ответ дляСтетоскопуло
Що зробиш,треба
Треба справді. Може це спочатку так дорого все. Потім трохи легше буде
Закусенец• сегодня в 08:23
Ответ дляРогнеда Карповна
Ну обычные цены миддл маркета. Прокачивайте скиллы, чтобы зарабатывать больше
Рогнеда Карповна
• сегодня в 08:23
Ответ дляпані Солоха
Мені дівчинка допомогла . Дякую
БезВзяток• сегодня в 08:24
Интересно посмотреть на какие вещи вы тратите деньги. Покажите свои сумки и обувь
Рогнеда Карповна
• сегодня в 08:23
Ответ дляЗакусенец
Треба час. Я вийшла з затяжної депресії.
Закусенец• сегодня в 08:24
Ответ дляРогнеда Карповна
Ну значит все будет
Саджу все зарання• сегодня в 08:24
Божечки, вы ж не Миранда Пристли, вам 3 пары костюмов не хватит на 2 дня в офисе? И комбинировать.
Я погнала• сегодня в 08:25
Ответ дляРогнеда Карповна
А раньше что пальто и куртки не было?
Вы совсем из дома не выходили что ли?
Рогнеда Карповна
• сегодня в 08:25
Ответ дляБезВзяток
Ось виловила на знижці.
І ще маю пару ціновій категорії
Рогнеда Карповна
• сегодня в 08:25
Ответ дляЯ погнала
А раньше что пальто и куртки не было?
Вы совсем из дома не выходили что ли?
З зари були ))
БезВзяток• сегодня в 08:26
Ответ дляРогнеда Карповна
Ось виловила на знижці.
І ще маю пару ціновій категорії
На такое барахло вы тратите деньги? Ужас. Я подумала, что у вас минимум Max mara
Завжди з рушником• сегодня в 08:26
Ответ дляРогнеда Карповна
Вы каждый месяц гардероб обновляете и пальто с обувью покупаете?
Я погнала• сегодня в 08:26
Ответ дляРогнеда Карповна
МаркОполо , массімо дуті
Есть варианты подешевле но при этом не хуже. Если вам дорого эти тм, то почему не выбрать другие? Сейчас слава богу, выбор огромен на любой бюджет