Путающаяся• 19 июля 2024

Вибачаюсь, але скажить що я бездара

Знаю що на цьому форумі можуть у цьому допомогти. Розумію що в Україні війна , а тут я із своїм воланням, соромно що лізу із своім питанням. Як виправдовування - усі гроші з проданих картин перераховувала в Україну. Навіть не на мою картку гроші переводили.
Суть питання в Україні я ніяк не могла розкрутитися як художниця, бо не мала ні грошей не зв"язків. Зараз у Німечині - не можу вже 2 роки зробити виставку. Тут все через виставки роблять, такого поняття як Андріївський Узвіз немає. Не можу знайти примішення, хожу по виставках інщіх художників - ніхто не відповідає, все велика таємниця. На ФБ. теж втрачаю популярність, тобто продажів, навіть лайків майже нема. Оце скажіть що я бездара і я заспокоюсь, сосереджусь на іншій роботі.
Кусман Сиру• 19 июля 2024
Круто
А поговорить?• 19 июля 2024
Автор ви не бездара, у вас свій стиль.
Робіть рекламу в інстаграмі, чи в інших мережах.
Жена_КотораяСтена• 19 июля 2024
Очень круто
Мания-Величия• 19 июля 2024
Если вы не врете и работы реально ваши, то нет, вы не бездарность. Это классные работы.
Конотопська відьма• 19 июля 2024
’Вибачаюсь, але скажить що я бездара’(с) - Не скажу.
Може як піарщик ви не дуже, але як художник - ви талановита
Меломанка Маланка• 19 июля 2024
Автор, дуже круті роботи.
Можливо з видавництвами спробуйте налагодити контакт як ілюстратор до книжок чи щось в цьому напрямку.
Оябунчик• 19 июля 2024
Вау!!!
Невероятные работы!
Вы есть в ФБ?
Вот Она Я• 19 июля 2024
Шикарні роботи!
Знайдіть шляхи реалізації обов´язково!
автор Путающаяся • 19 июля 2024
Ответ дляМания-Величия
Нівіщо мені брехати? я спеціально анонімно, бо раніш коли тут показувала картини, звинувачували у саморекламі. А мені просто хотілося зробити хоч віртуальну виставку.
Меломанка Маланка• 19 июля 2024
У вашому стилі карти-таро були б дуже гарні
Zorьka• 19 июля 2024
Вы талантище!!!!
Реанимация• 19 июля 2024
Вы крутая! Невероятные работы. Желаю вам успеха!
автор Путающаяся • 19 июля 2024
Ответ дляОябунчик
Вау!!!
Невероятные работы!
Вы есть в ФБ?
Так, я завдяки ФБ продавалася, можно сказати я тільки там і є. Пробувала рекламу проплачувати - результат нуль. Мені головне допомогати Україні, родичам, військовим тощо. У нашіх зараз немає грошей (зрозуміло), іноземці не розуміють моє мистецтво. У них попурярні клякси, рисочки)
ПробілНеПрацює• 19 июля 2024
Автор, вы крутая, покажите еще!!!
Я не чарівниця вам• 19 июля 2024
Що вас надихає? Якийсь виходить босх, середньоріччя…
всемВсёИмного• 19 июля 2024
Ответ дляПутающаяся
Просто ваш стиль - это не для картин, которые дома на стену вешают. Выше есть коммент про карты Таро - согласна, ручная работа - это тема. Может, вам искать связи с издательствами, иллюстратор книг?
Оябунчик• 19 июля 2024
Ответ дляПутающаяся
я просто выложу инфу о вас в одну международную проукраинскую группу.

Там экспаты из разных стран и админ сама постит художников-украинцев. Расскажу вашу историю. Там есть издатели, двоих точно знаю - Швейцария и Канада. Может заинтересуются. Не обещаю ничего, но почему нет?
автор Путающаяся • 19 июля 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
Автор, вы крутая, покажите еще!!!
Дякую) у мене багато картин. Але я у розпачі вже. все здавалося що буду рисовати краще мене помітять, але нічого не виходить
Меломанка Маланка• 19 июля 2024
Ответ дляПутающаяся
Можливо якісь гранти для митців пошукати? Тут нещодавно в якійсь з тем дівчина-сценарист відписувалась, що в Польщі виграла грант. Впевнена, що по Європі теж таке є.
Там би були кошти і можливо якісь знайомства завели б.
ПробілНеПрацює• 19 июля 2024
Ответ дляПутающаяся
я в восторге, я такое люблю. Вы талантище.
ПочтальЁнша• 19 июля 2024
Гарні роботи
автор Путающаяся • 19 июля 2024
Ответ длявсемВсёИмного
Мене не брали у Києві , я пробувала працювати як ілюстратор, але відмовляли. Мої картини для кабінетів, там де щось інтелектуальне відбувається. Переговори, чи психологи, там де треба показати індивідуальність
yokogama1• 19 июля 2024
Ответ дляМеломанка Маланка
Автор, дуже круті роботи.
підтримую, перше про що я подумала, коли подивилась роботи - Вау, в такому стилі могла б бути проілюстрована Аліса в країні чудес)
Як ухурделю• 19 июля 2024
Неймовірно круто, не здавайтеся і шукайте шляхи реалізації
автор Путающаяся • 19 июля 2024
Ответ дляОябунчик

Дякую, мене ще мало у які групи пускають на Фб)
автор Путающаяся • 19 июля 2024
Ответ дляМеломанка Маланка
Подавала на гранти, але писали що все вже занято)
Скокмоно - стокнуно• 19 июля 2024
Ответ дляПутающаяся
Вы скорее иллюстратор
автор Путающаяся • 19 июля 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Вы скорее иллюстратор
У мене фах графік ілюстратор)
Пластилин_Колец• 19 июля 2024
Автор, может вам местного агента поискать?
Меломанка Маланка• 19 июля 2024
Ответ дляПутающаяся
Подавайтесь ще, вони ж періодично набирають нових людей.