И не может дышать без него?
Оч@ров@Шк@• 19 июля 2024
Ответ дляБольшой секретик
Ну какая операция 🤦♀️ я капала 20 лет. Помогли капли лечебные, которые мне выписал доктор ( капала ними 3 дня). И морской климат. Нос больше не заложен и в каплях нет необходимости. До этого реально 20 лет нафтизин. Так еще и по 4-5 раз в день, так как дышать не могла
А які каплі?
Оч@ров@Шк@• 19 июля 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Почему операция? Моя бывшая свекровь 20 лет сидела, потом доктор назначил лечение, пришлось, конечно, немного побороться, но спрыгнула. А так и ночью просыпалась каждый е три часа
Будь ласка, розкажіть яке лікування,бо мені не допомогло те,що призначали
Винник• 19 июля 2024
Я була, потім робила кріо … ( не памʼятаю точно назву), 3 дні перемучилась і уже 10 років без крапель. Головне в період простуди, себе контролювати і вчасно зупинитись
МЕСТО_Встречи• 19 июля 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
А яка операція? Вона складна? Під загальним наркозом? Як відновлювальний період? Де робили?
Моя виявилась складною
Більше 6 годин
Відновлювалась прекрасно
Робила в Університетській клініці у Тетяни Запорожець
Робіть якісь дослідження (КТ, МРТ) , буде хочь щось зрозуміло
Більше 6 годин
Відновлювалась прекрасно
Чудо Ф_ф КеДаХ• 19 июля 2024
Ответ дляАльдебаран
А что ещё? Мне сказали что нос атрофировался уже после стольких лет применения, только подрезать пазухи, я не решаюсь, так и живу с флакончиками везде
Я подрезала пазух 20 лет назад. И уже 20 лет живу как человек. Если нет аллергии на лидокаин, то это без наркоза делают. Первые 3 дня тяжко, первые 2 перевязки отстой. Но оно того стоит.
Оксана-1939• 19 июля 2024
Я крапалась 7 десь років, потім вже флакончика крапель вистачало на 3 дні.
Лор виписала електроферез з ліками. Також десь пішло 3 флакончика Авамісу на 120 доз. Через декілька днів судинозвужуючі використовувала раз 5 за день.
Десь за 2 місяці перестала крапати одну ніздрю, як вона почала дихати сама, тоді іншу. Навіть блокнот вела в якій годині пшикала щоб бачити чи проміжки збільшуються, трохи терпіла по пів години.
Так було 5 років чистих, але друга вагітність знову підсадила
Куплю орехи• 19 июля 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
Тобто закладеність залишилася?
Таке враження що ходи звузились,легше тільки при сильному фіз навантаженні,нюх знижений,хропу вночі як трактор.Стоїть офіційно вазомоторний риніт,неправильна робота судин в носі.Але знов таки,це краще ніж краплі,на них була всього пару років,кинула на морі за тиждень але і цього було достатньо, щоб угробити роботу судин.
Vitamina1407• 19 июля 2024
Я в Киеве постоянно на каплях,каждый день эвказолином пользуюсь . Приезжаю к бабушке в другую страну соседнюю заложенность носа как рукой снимает.
Что-то растет в Украине аллергическое
бЭйбА• 19 июля 2024
Було. То така залежність.. змініть спочатку на фармазолін або риназолін. Старайтесь не капати часто. Терпіть скільки зможете. Потім зменшуйте по трохи вдень і згодом перейдіть на капання лише на ніч. За пару місяців зможете вже дихати нормально. Якщо ще буде потреба в капанні візьміть краплі Піносол або щось на основі морської солі.
Це мій досвід. Мені вдалося зіскочити з судиннозвужуючих
Оч@ров@Шк@• 19 июля 2024
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Моя виявилась складною
Більше 6 годин
Відновлювалась прекрасно
Більше 6 годин
Відновлювалась прекрасно
Дякую. Так і називається мрт носа? Чи пазух?
Оч@ров@Шк@• 19 июля 2024
Ответ длябЭйбА
Я декілька разів сходила тільки на нічне капання, а потім знову все починалось(
А от від нічного капання не змогла відмовитись,бо в лежачому положенні дихання не має від слова зовсім
Домашня Зюзя• 19 июля 2024
Была много лет,потом пошла на солнце на лавочку нос греть и прошло.Знаю звучит очень дебильно,но так оно и было.
Большой секретик• 19 июля 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
А які каплі?
Гормональные. Буду дома сфоткаю. Так не вспомню название.
Оч@ров@Шк@• 19 июля 2024
Ответ дляБольшой секретик
Дякую. Якщо Вам не складно, будь ласка
Сарафанное радио• 19 июля 2024
Ответ дляБольшой секретик
мометазон, скорее всего
Сарафанное радио• 19 июля 2024
была очень много лет. капли были разложены по всему дому, всем сумкам и карманам.
я сошла сама. было не сложно, я перестала капать и все. нос адаптировался где то за неделю. так же мне предлагали мометазон в качестве переходного этапа, но я плохо на него реагирую. как и на солевые спреи.
к сожалению, особенности моего носа никуда не делись, мне предлагали тройную операцию с расширением проходов и выравниванием перегородки. я до сих пор не решилась.
но даже спустя годы у меня все равно дома всегда есть спрей. я им иногда капаю, когда болит голова. всегда помогает.
Українська зірочка• 31 июля 2024
Ответ дляLaluna1993
Это аналог Нафтизина?
Я просто правда не в курсе.
краще вже масляний піносол. а ще краще німецький колдастоп - але там віт А в складі тобто якщо плануєте вагітність краще за місяць перестати
Українська зірочка• 31 июля 2024
Ответ дляАльдебаран
Операция только
і харчування. прибрати слезеобразующе - повністю усе молочне, кислемолочне, сири. ну і звісно всякий джанкфуд і кондитерку
Українська зірочка• 31 июля 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Наберите в поисковике сосудосуживающие
дуже шкідливі всякі пшикалки такі немасляні