ДелайКак_Я• 19 июля 2024

А как жить с таким диагнозом, как дискинезия

Желчных путей?
Совбез• 19 июля 2024
Прекрасно

автор ДелайКак_Я • 19 июля 2024
Удалено администрацией...
GirlSuper• 19 июля 2024
Ответ дляДелайКак_Я
Удалено администрацией...
😕сочувствую
Не знаю что вам и сказать.
У соседа было , рвал от всего.
Но потом как то само прошло .
У него постоянно диета была.
А сейчас и курит и кушает все .
Вообще симптомов нет у него
КонФФетОшка• 19 июля 2024
Миллионы людей с этим живут. Но Квин драма тоже найдется, как обычно, что будет трагедию ломать.
Снегурочко• 19 июля 2024
Нормально, живу как все
GirlSuper• 19 июля 2024
И пьет
So_so• 19 июля 2024
Даже не замечаю, у нас это семейное

Області пітьми• 19 июля 2024
Їздити щороку в Моршин чи Трускавець. Супер! Вистачає на рік без таблеток. Я ось приїхала.була 16 днів на квартирі. Навіть санаторію не треба. КРАСОТА. Пила воду мінеральну.Прогнала жовч. . Спеки нема. Свіже повітря. Їжджу аже більше 10 р.достатньо 1 р взяти консультацію на місці у лікаря як пити воду. І все.Ходи і пий.
So_so• 19 июля 2024
Ответ дляДелайКак_Я
Удалено администрацией...
автор ДелайКак_Я • 19 июля 2024
Я обречена на вечные боли в животе
So_so• 19 июля 2024
Ответ дляДелайКак_Я
Я обречена на вечные боли в животе
Идите к психиатру
автор ДелайКак_Я • 19 июля 2024
У меня постоянные боли и рвота от всего.
Бабка-ежика• 19 июля 2024
Ответ дляДелайКак_Я
Удалено администрацией...
Ми практически у всех кому узи делали
Малая Налегке• 19 июля 2024
Ответ дляДелайКак_Я
Я обречена на вечные боли в животе
Лечите психику. Я вполне серьезно. У меня самой такая проблема. Дискинизия - дискинизии рознь, не все вас поймут, потому что кому-то она не создает проблем, а кому-то реально мешает жить. Увы наше психологическое состояние очень связано с работой всего жкт. Когда приведёте нервную систему в порядок - и там наладиться.
Стетоскопуло• 19 июля 2024
Ответ дляДелайКак_Я
Я обречена на вечные боли в животе
Дієта та лікування не допомагають? У доньки була така зараза, вилікували і забули. Лікар сказав, що ще 3 роки треба берегтися після лікування і якщо на протязі цих 3-х років все добре, можна сказати, що вилікували. Ми цей етап в 3 роки пройшли
Вся в кредитах• 19 июля 2024
Ответ дляСтетоскопуло
Як лікували?
Стетоскопуло• 19 июля 2024
Ответ дляВся в кредитах
Як лікували?
Лікар прописував ліки, я їх вже всі не згадаю. Тим паче там була складна схема, все по годинах і привʼязане до прийомів їжі. Лікування було десь 4-5 тижнів
Сладко-соленая• 19 июля 2024
Живу с этим диагнозом уже 26 лет. Диета, питьевой режим, отказ от крепкого кофе и молочного мне отлично помогает
Вся в кредитах• 19 июля 2024
Ответ дляСтетоскопуло
Дякую!

Рожева юбка• 19 июля 2024
Ответ дляОбласті пітьми
Тільки після консультації з лікарем, у мене дискенезія, мені категорично не можна пити ніяку трускавецьку воду, жовчний болить потім так, що я на стіни лізу.
НуКаНаКа• 19 июля 2024
Ответ дляСтетоскопуло
Ещё не все позади, у моей до 7 лет было. Сейчас 16, по симптомам жкт- все нормально, аппетит хороший. По узи- джвп. Но проблема в усвояемости, Вит д, железа, йода. Это все по анализам назначают пить курсами. И есть проблемы нервной системы и морального состояния. Жкт очень связана с ЦНС.
Області пітьми• 19 июля 2024
Ответ дляРожева юбка
Дивно. Бо з дискенезіями моршинська вода дуже допомагає. Це основне її показання- дискенезії. Трускавецька вода сильна і сильно жене жовч і пісок з нирок . Моршинська м´яка і слабша. Вона супер. На 5 день м´яко починає відходити загустіла жовч. Трускавецька дуже жене жовч. З каміннями її не можна. Я їжджу в Моршин більше. Мені після гепатиту з дискенезіями дуже допомагає. Ще класна шаянська. Ніяких дієт і таблеток. Кава щоранку. Завдяки моршинській ропі. А батьки їздять і батько діабетчик після тої води 5 міс не приймає таблетки для зниження цукру , бо вона дуже стабілізує цукор і холестерин
Послушная• 19 июля 2024
48 лет . Я жива. Вопрос не понятен.
Моршинскую не пью-не подходит