Бесконечность-не предел• 19 июля 2024
Потяг на море.
Дівчата, прочитала сьогодні новину що жінка померла в купе потяга від спеки. А що, вікна хіба зовсім не відчиняють? Я взяла квиток на 148 потяг, наскільки пам´ятаю, там відчинялися вікна, зрозуміло, що кондиционера не буде, але ж не може бути все закупорено? Хтось їхав, може підкаже, саме в цьому потязі.
Виктория-1980• 19 июля 2024
Сегодня приехала, покупала с кондиционером, по факту нету его, поломан, купе, окна только в проходе открываются и то через одно, чуть не сдохла от жары, хоть поезд и ночной и из Закарпатья
Бесконечность-не предел
• 19 июля 2024
Ответ дляВиктория-1980
Жах, я теж купе взяла.
Танго утрьох• 19 июля 2024
Ответ дляВиктория-1980
Чи ходили ви зі скаргою до начальника потяга? чи дзвонили на гарячу лінію?