Я не в теме• Изменено 19 июля 2024
Підскажіть, хто в Києві Бог вінірів, коронок і накладок ціна до 17000 грн/1 шт
Оті шо за 1000$ мені дорого
За дешево навіть не ризикую( досі розгрібаю свої проблеми, що треба тепер робити протезування… але боюсь помилитись в лікарю
Порадьте від чистого серця конкретного лікаря
Дякую
miraclegirl• 19 июля 2024
покажите что для вас красивая работа (тут бы я больше обращала внимание на техника с которыми работает стоматолог) чтобы кого-то рекомендовать
Я не в теме
• 19 июля 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
На правому березі чи на лівому? Двох знаю, мені робили
Без різниці
На лівому березі живу
На правому працюю
Можу підлаштуватися)
На лівому березі живу
На правому працюю
Можу підлаштуватися)
Я не в теме
• 19 июля 2024
Ответ дляmiraclegirl
Ось цей технік мені подобається
КаваЗМолоком• 19 июля 2024
Ответ дляЯ не в теме
Без різниці
На лівому березі живу
На правому працюю
Можу підлаштуватися)
На лівому березі живу
На правому працюю
Можу підлаштуватися)
Нісходовський ( дорого, але там все в цифрі) , на лівому - Біда Олексій ( там династія, професора- ортопеди, і дешевше)
Я не в теме
• 19 июля 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
я про Біду Олексія і не чула
Ви давно знаєте їх?
КаваЗМолоком• 19 июля 2024
Ответ дляЯ не в теме
я про Біду Олексія і не чула
Ви давно знаєте їх?
Років 20, іх батько викладав тоді на Зоологічний. Професура- вона така, не рекламується....
Я не в теме
• 19 июля 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Я зайшла на його інсту і він дійсно пише статті, інтервʼю на стб
Але я думаю що він забагато часу витрачає на розмову і можливо менше на практику?
КаваЗМолоком• 19 июля 2024
Ответ дляЯ не в теме
Ні, вони все життя практикують. За їхніми підручниками викладають у Богомольця