Водители автобусов ездят в броннике и каске.Так же передвигаются по городу и курьеры.На автобусы припаяли железяки))чтоб защитить пассажиров__от дронов.Белгородцы переживают,что скоро власть заставит их ходить и жить в касках и тяжелых бронниках
Люсильда.ua• 19 июля 2024
Ответ дляingaruta
а вы чего не пишите?
У мене є справи у реальному житті. Я давно теми не відкриваю. Не маю на це часу. От раз за добу заходжу глянути, що Ви пишите. А у Вас все одна й та сама пластинка.
Люсильда.ua• 19 июля 2024
Ответ дляТимофейка
Та ви шооо? То проходьте повз. Чи ви з шебекено, де немає демократії?? 😂
От заклініло вас на тих шибєкіних. Мені на раші нічого не цікаво. А вам вони та їх мешканці маряться всюди. Навіть не знаю, де то село чи дєрєвня розташована.
Люсильда.ua• 19 июля 2024
Ответ дляingaruta
а ви маньке в трусы заглядывали что она любит или нет.
Це публічний сайт, я не до Вас у хату прийшла. Ви маєте право писати, я - читати і коментувати, якщо є настрій. Тут все справедливо. Що не справедливо - адміни підправлять. Як бачите у мене з 2013 року один єдиний акаунт, а у Вас за рік вже мабуть сотий. Це ж про щось говорить? Не звертайте на мене уваги. Я ж Вам лише рейтинг теми підіймаю
Люсильда.ua• 19 июля 2024
Ответ дляingaruta
вам пора давно туда вже хилитаться.
Ні, це пережитки минулого. Я була у ВК до 2014 року. Зараз не цікаво зовсім. Ви прям живете у тих мережах, а мені реального життя вистачає.
Люсильда.ua• 19 июля 2024
Ответ дляingaruta
наоборот.интересно всем.а вы уже зарегались на форумах ждунов?
Я Вам втретє пишу. ВИСТАЧАЄ СПРАВ У РЕАЛЬНОМУ ЖИТТІ. А Ви все цілодобово на форумах