Ганцю в кєдах• 20 июля 2024
Чи реально купити білети на потяг прямий Київ Варшава?
Треба на 30.08. В додатку взагалі не бачу білетів на любу дату чула що потрібно купувати в 8 ранку за 20 днів, але в додатку взагалі білетів немає
Дама_с_караваем• 20 июля 2024
Може в 9 ранку початок продажу? за хвилину все викупають, но купити реально
Ганцю в кєдах
• 20 июля 2024
Ответ дляЗоряний Шлях
Так сегодня сколько дней до 30?
Чудные люди
Я маю на увазі немає навіть на 1,2 серпня і інші ні на одну дату
Зоряний Шлях• 20 июля 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
Их выкладывают за 20 дней в 8.00 утра и разбирают за 1-2 часа.
Попробуйте посмотреть сейчас в 8.00 на 09.08
Ганцю в кєдах
• 20 июля 2024
Ответ дляЗоряний Шлях
Ганцю в кєдах
• 20 июля 2024
Ответ длятяжкаялюдина
На Варшаву викладають квитки в 9 ранку. На Хелм в 8.
Дякую) я так зрозуміла в мене є пару хвилин їх купити?
тяжкаялюдина• 20 июля 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
Ви додайте завчасно прізвища всіх пасажирів в застосунок. Бо якщо будете вводити при купівлі то купити не встигнете. Якщо вам потрібно 100% купити квитки і інші напрямки не підходять то раджу відразу купувати верхні в різних купе. Або верхнє і середнє. Викупити 1 купе дууууже важко. Зазвичай, якщо 1 квиток з 3 хтось вже поклав у корзину то інші 2 ви також не зможете купить. Ми їхали з Гданська, і нам не підходив ніяких інший потяг крім Варшави (щоб без ночівлі) тому я відразу купувала 4 верхні місця в різних купе. По іншому просто не виходило.
Ганцю в кєдах
• 20 июля 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Мені простіше я буду одна, а нижню полицю реально купити бо я півжиття на потягах не їздила
тяжкаялюдина• 20 июля 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
Один квиток реально купити. Пробуйте нижню. Якщо не вийде то будете пробувати середню або верхню. Один то не проблема.
Ганцю в кєдах
• 20 июля 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Вибачте, а що це таке середня і верхня в три поверхи? А якщо страшно зверху?
тяжкаялюдина• 20 июля 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
Ой, ви не знаєте, буде вам сюрприз. Потяг на Варшаву особливий. Там 3 полки в один ряд))))). Коли розкладена середня полка, ніхто з трьох пасажирів сидіти вже не може а лише лежати. Якщо страшно то не беруть верхню, бо на неї ще треба вилізти постаратися)))
Дама_с_караваем• 20 июля 2024
Після 7-9 хвилин від початку продажу з´являються квитки, які інші люди поклали до корзини, але чомусь не викупили, тому треба оновити сторінку та спробувати купити собі квиток
Ганцю в кєдах
• 20 июля 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Цікаво що краще вже потяг чи автобус з кордоном? 😁
сказочное_Бали• 20 июля 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
фото
Продаж квитків відкривається о 9. І сьогодні дивитесь на 8 число, не на 9
Забрала і не сказала• 20 июля 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Вже на хелм теж о 9-й, починаючи з 05.07
тяжкаялюдина• 20 июля 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
О то це добре. Бо поки пробуєш квитки на Варшаву купити то на Хелм вже немає. Дякую
Вимагаю спілкування• 20 июля 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
Потяг
Бяки-козяки• 20 июля 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Всі в 9.00,
по Україні тільки в 8.00
Бяки-козяки• 20 июля 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
Краще потяг з пересадкою в Хелмі.
тяжкаялюдина• 20 июля 2024
Ответ дляБяки-козяки
Всі в 9.00,
по Україні тільки в 8.00
Дякую, я вже знаю. В червні ще в 8 було, коли я купувала.
Вмію заміряти найкраще• 20 июля 2024
Ответ дляспАНЯ
Головне додайте прізвища.
Відкривають продажу біля 9
Я коли купувала, десь в 8 55 відкрили.
Але я не змогла купити….
Бо ті білети, що я оплачувала буди у когось вже в корзині.
Десь за 10-15 хвилин був проданий весь потяг.
Відкривають продажу біля 9
Я коли купувала, десь в 8 55 відкрили.
Але я не змогла купити….
А прізвища та імена латиницею чи кирилицею на цей потяг треба вбивати?
Не знаєте, для дітей з 6 років є знижка на квиток чи на міжнародні її немає?