Кучерявочка• 20 июля 2024

А ви знаєте де у ваших дітей лімфовузли?

Прочитала вчорашню тему і стало якось дивно, як та жіночка нищить нерви дитині. Але скажу так, я наприклад навіть не знаю де ті лімфовузли ні в мене ні в дітей. Ніколи нічого не щупаю їм, якщо хворіють веду до лікаря, вага щось там перевіряє і виписує лікування чи аналізи чи дообстеження. Після хвороби якщо важко проходила Зак і зас.
Раз в рік базову біохімію , Зак, феритин, д3, УЗД внутрішніх органів і щитовидки, все. Перед школою. Педіатр ще дивиться спину і очі, якщо щось не те , відправляє до вузького спеціаліста.
Чи все я правил но роблю. А то вчора прям в ступор впала з тими лв, та жінка їх трогаю постійно, а я навіть не знаю де вони. Може і мені варто знати де вони і їх контролювати? Ви як робите?
Мальдивирую• 20 июля 2024
Теоретично знаю, але не щупаю и не слідкую за ними.
Там-тарарам• 20 июля 2024
Там, де у всіх людей
КарамбОлька• 20 июля 2024
Сопротивляйтесь, а то эта ипохондричка вас заразит своими навязчивыми идеями!
Все ок у вас, не сомневайтесь
Чарівна патика• 20 июля 2024
Она все 600 прощупывает?
So_so• 20 июля 2024
Нет, не знаю. Зато я знаю взрослую (40+) женщину, дочку психически больной матери-ипохондрички, это невероятно несчастный человек, который так и не научился радоваться жизни.
КучМала• 20 июля 2024
Эта жиночка про эти лимфоузлы уже пол года минимум пишет. Там с психикой вопросы.
автор Кучерявочка • 20 июля 2024
Ответ дляКучМала
Ого. Бідні діти
Звездолётчица• 20 июля 2024
Я знаю где они находятся-учила анатомию
У меня подчелюстные увеличиваются при болезни ,в мае сын принес вирус ,я заболела и лимфоузел сразу увеличился
Если у вас нет такой проблемы,то и не нужно прощупывать
автор Кучерявочка • 20 июля 2024
Ответ дляМальдивирую
Фін його знає, вчора начиталась і просто думаю вона і УЗД робить тих лв і до імунолога ходила з тим питанням. Але їх не помітно як вона пише, лише прощупуються. Може і у моїх прощупуються, але не знаю де вони мають бути. Їх прям так вартує контролювати? Може хоч якесь УЗД раз зробити чи то не вартує? Якщо наприклад перед школою проходимо такий чекап і так що по УЗД що по аналізах +- все ок. Тоді додатково лімфовузли не треба обстежувати?
Тріль!• 20 июля 2024
Автор, расслабьтесь , Вы абсолютно правильно мыслите. Не стоит получать медицинское образование, чтобы вырастить детей. Минимум знаний и внимание к больному ребёнку, этого достаточно. Про лимфоузлы знаю, те, которые реагируют на простуду , их видно, но я не медик и самостоятельно ребёнка не лечу. Достаточно указать на проблему доктору.
Девальвация• 20 июля 2024
Ответ дляКучерявочка
Ого,ви навіть превзошлі себя
Ви ж і є автор тих тем😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁
автор Кучерявочка • 20 июля 2024
Ответ дляЗвездолётчица
Я знаю где они находятся-учила анатомию
Я не знаю, ніколи не звертала увагу. А ні пригадую дитина якось хворіла , то казала лікар що мигдалики рихлі і лв позбільшувались але які саме я не питала, лікар не казала робити УЗД, я й не робила. Потім вона знов пальпувала то вже нічого не казала після хвороби. Але візуально нічого не було видно в дитини
Звездолётчица• 20 июля 2024
Ответ дляКучерявочка
Значит все ок
Не нужно себя накручивать
автор Кучерявочка • 20 июля 2024
Ответ дляДевальвация
Ого,ви навіть превзошлі себя
Ні, на щастя
Девальвация• 20 июля 2024
Ответ дляКучерявочка
Ні, на щастя
Ви, то ви🥴🥸😁
Слог той самий
Ламборджини• 20 июля 2024
Ответ дляДевальвация
Ого,ви навіть превзошлі себя
100 % тільки хотіла написати, одразу відчувається по тексту, на жаль
автор Кучерявочка • 20 июля 2024
Ответ дляДевальвация
Ви, то ви🥴🥸😁
Слог той самий
Який ? Просто по українськи пишу як і та автор
Девальвация• 20 июля 2024
Ответ дляЛамборджини
Та звісно ВОНА🙈🙊🙉
So_so• 20 июля 2024
Ответ дляДевальвация
Ого,ви навіть превзошлі себя
Да, это она. Ей крайне важно проговаривать свою тему, но понимает, что в традиционном варианте её сразу узнают и она не получит того разговора, что ей нужно.
Так что приходится вот так.
So_so• 20 июля 2024
Автор, возможно генерализованное тревожное расстройство уже не Ваш диагноз(
автор Кучерявочка • 20 июля 2024
Ответ дляSo_so
Так что приходится вот так.
Я не буду сперечатись.
Девальвация• 20 июля 2024
Ответ дляКучерявочка
Я не буду сперечатись.
😁😁😁😁😁😁😁
У вас ус отклеілся
любименькая• 20 июля 2024
Ответ дляДевальвация
Та звісно ВОНА🙈🙊🙉
Ото в людини хронічна форма фобії... Більше не аж в житті проблеми як дитячі ЛВ
автор Кучерявочка • 20 июля 2024
Ответ дляДевальвация
😁😁😁😁😁😁😁
У вас ус отклеілся
Що?
KROX@• 20 июля 2024
Я знаю где лицевые лимфоузлы, но определить воспалённые или нет не могу.

На себе чувствую, когда воспалены.

Дочке не определю.
Самохвалова• 20 июля 2024
Дайте посилання на ту тему, пліз )
автор Кучерявочка • 20 июля 2024
Ответ дляСамохвалова
Дайте посилання на ту тему, пліз )
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3572211-2#a...
В танке• 20 июля 2024
Не поверите, сама хотела создавать тему про лимфоузлы ребенка😁
Короче, у сына постоянно тот что на шее сзади видно при определенном повороте головы. И я переодически думаю «надо что-то делать», идем к семейной, сдаем кровь и она говорит все нормально
Но лимфоузел вот так и выпирает. Что еще можно обследовать?