Гола з конопель• Изменено 20 июля 2024

Решила не искать отношения из-за бедности

Я выросла в бедной семье. Выбраться из бедности не удалось. Поэтому не планирую заводить отношения. Так как одной легче выжить чем двум беднякам. Кто ещё так решил?
Как_б_не_так• 20 июля 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
Так, бо більше нікого не було, ціна за нормальність виявилася високою
У Вас викривлені установки про нормальність.

Жирафовое варьенье• 20 июля 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
Чоловік зі мною нічого не хоче досягати, бо хотів би багатшу щоб мої батьки теж допомагали, бо йому обідно що його допомагають, а мої ні, хоче як у друга, там в мами дружини магазини і вона все купує, квартири, машини
А він що женився за рішенням суду? Бачив же кого бере і що Вам не допоможуть. Сам одружився а тепер претензії. Так Ви бідна як і я зараз наприклад але основна проблема не в цьому а в вавці в голові у чоловіка і дебільних принципах. Одружився б теж на дочці бізнесмена і горя не знав би. Взагалі краще в такому випадку ні в кого допомоги не брати. А якщо він одружувався з розрахунку на батьків своїх і Ваших - то взагалі дивна позиція. Якщо одружується -то утримуй і досягай сам. Якщо розраховуєш на батьків з обох боків - то вибирай краще другу половину,а не бери бідну а потім претензії і лінь
Жирафовое варьенье• 20 июля 2024
Ответ дляКак_б_не_так
Ви самі його вибрали. І вибираєте по сьогодні.
Так і чоловік сам її вибрав а претензії тепер кому?
Как_б_не_так• 20 июля 2024
Ответ дляЖирафовое варьенье
До дзеркала.
Mrs.Sexuality• 20 июля 2024
Ответ дляКак_б_не_так
У суспільства, наприклад, клієнти в управляючої запитували, що з нею не так, чому вона не хоче заміж, колеги ти повинна не на роботу та навчання бігати, а до жіночої консультації, а я думав ти вже давно в декреті, зародили в мені сумніви в нормальності
Как_б_не_так• 20 июля 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
Я сумніваюсь, що хтось скаже таке самодостатній людині у якої є гідність. А якщо вистачить ’інтелекту’ подібне сказати, то для психічно здорової людини зрозуміло, що оце перед нею безтактне хамло, що має проблеми не тільки з тактом, а і з мізками взагалі.
Все у Вашій голові.
дама_из_декрета• 20 июля 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Я как раз по этой причине искала мужа, семья бедная, учиться, работать не хотела
Знайшли багатого?
Лорка-хлорка• 20 июля 2024
Ответ длядама_из_декрета
Знайшли багатого?
Да
Молчалка• 20 июля 2024
Так можно же найти мужчину более обеспеченного ,чем вы

Молчалка• 20 июля 2024
Ответ дляЖирафовое варьенье
Раціональне зерно в цьому є. Просто багатьох хвилює майновий стан партнера. І партнери краще мають бути рівними. Плюс людина без грошей більше в стресі і може зробити неправильний вибір, і менше шансів буде найти іншого. Двоє бідних - теж складно особливо в декреті з дитиною тоді взагалі капець і злидні. Оптимально взагалі не народжувати в таких ситуаціях,але багато навіть бідних чоловіків хочуть дитину і починається купа проблем. Якщо ж вийти за багатого то з одного боку вихід - з іншого залежність і відсутність свободи у відносинах.
Так що якщо бідна, проблемна і хочеш спокійно хоч відносно жити без залежності від інших людей то краще самій дійсно. Навіть діти якщо є виростають і далі самі в основному живуть. Я якби була розумніша теж не виходила б заміж хоч і з бідної родини. Але на момент заміжжя і в мене була хороша робота і в чоловіка. А потім так різко змінились обставини що знову бідність ще й дитина хворіла був період взагалі злиднів. Так що правильно мислите автор. На секс можна найти і так,а шлюб - це із старих часів в першу чергу злиття капіталів як не крути. Гроші до грошей воші до вошей
+
автор Гола з конопель • 20 июля 2024
Ответ дляМолчалка
Такие мужчины ищут ровню
ПлюшкамиБалуюсь• 20 июля 2024
Ответ дляГола з конопель
Такие мужчины ищут ровню
Не стыдно быть бедным, стыдно быть дешевым.
Сколько Вам лет? Не ставте себе блоки в голове. Вы вполне можете обеспечить себя и не чувствовать бедность.
Сейчас самое время развиваться и что-то менять. А там и человек подтянется для партнерских отношений