ШанельКуКу• 20 июля 2024

Отруїлася дитячим творожком, певно зіпсувалися з відключень світла. Бережіть діток!

Лежу з ночі мучаюся, так мені погано. І думаю, що ті ж творожки могла з´їсти чиясь малеча. Якщо мені так погано, то страшно уявити що б було з дитиною... Навіть не знаю як то можна перевірити. До торгової марки претензій немає , в них гарна продукція і я часто купляю таке собі на полудник чи вечерю. Явно причина в недотриманні умов зберігання.
Питання як такого не маю, просто нагадую про таку небезпеку тим в кого діти.
Печенюшка• 20 июля 2024
А чого ви на творожок грішите? Ви тільки його істе?

маска Ілона• 20 июля 2024
За цілий день ви більше нічого не їла окрім творожка?
автор ШанельКуКу • 20 июля 2024
Ответ дляПеченюшка
Я в змозі ппоаналізувати своє меню. На полудник і вечерю їла тільки ці творожки. Тож як раз. Сперечатися і щось доводити сил і бажання не маю, чесно....
Ліньки гуглить• 20 июля 2024
Любим продуктом можна отруїтись зараз. Що нічого не їсти тепер?
мадам Везувий• 20 июля 2024
Ответ дляШанельКуКу
До речі,творожки ще на печінку і підшлункову не дуже так..
Не факт,що він зіпсований
Може то реакція що їли їх цілий день
Байрактара• 20 июля 2024
Мне так нравится, когда здесь постоянно пишут, что авторы травятся не тем, чем предполагают.
Вот моё питание за 12 часов до госпитализации, что по вашему мнению послужило причиной? - салат овощной с зеленью и маслом, отварной картофель, творожный десерт (замороженный в морозилке, по типу мусса). Через 8 часов текло из всех дыр, поднялась температура, через 12 часов я лежала в инфекционке под капельницами. Медики проводят опрос и спрашивают каждый компонент, который употребила
Рву и мечу• 20 июля 2024
Ответ дляШанельКуКу
Може підшлункова зреагувала на творожки? Що за тм?

Проня_Прокоповна• 20 июля 2024
Как мне сказал врач, когда ребенок попал в инфекционку: много деток попадает к нам как раз после ’детских’ сладких творожков и сладких йогуртов.
А было это задолго до войны и отключений света.
С тех пор не покупаю.
Коленная ложечка• 20 июля 2024
Ответ дляБайрактара
Овощи виной?
Байрактара• 20 июля 2024
Ответ дляКоленная ложечка
Овощи виной?
Нет, творог
Печенюшка• 20 июля 2024
Ответ дляШанельКуКу
Може того й отруїлись,що їли самі творожки.