Яйцеголовая• 20 июля 2024
Маленька сумка для телефона
Хочу купити на відпочинок, та й в місті носити потім маленьку сумку, тільки для телефона й ключів.
Як вам така сумка (фото), мені вона нібито й подобається, але й ціна 130 уо
Ви б купили таку за стільки.
Й може хтось бачив щось подібне в інших в виробників, буду вдячна за пораду
Ви б купили таку за стільки.
Яйцеголовая
• 20 июля 2024
Ответ дляФайна цьоця
Тогда к чему тема если вам ок чехол на неделю за 130€,покупайте
Хочеться за 70-90