На циголках• 20 июля в 17:42
Вступ до університету якщо не здав нмт
Чи є можливість поступити до університету якщо не здав математику?
Читав що у минулому році брали абітурієнтів навіть без прохідного балу по укр мові (не Поплавського і не МАУП)
Можливо хтось знає, чи можна домовитись в цьому році?
Вообще не факт• 20 июля в 17:44
Домовитись не можна, Але можна обрати універи типу Поплавка та подібних. Вони набирають тих,в кого нема прохідного балу
Просто болталка• 20 июля в 17:45
Так куди брали? Ви не запам´ятали?
Домовитися? - не на рівні простих смертних точно
На циголках
• 20 июля в 17:48
Ответ дляПросто болталка
Так куди брали? Ви не запам´ятали?
Просто я й так збираюсь на контракт, багато дітей виїхало закордон і тд, набір вже не такий великий останні 2 роки, тому є надія що візьмуть без прохідного по математиці
Бачив що брали без прохідного в НАУ та ще декілька вишів в Києві. Тому цікаво чи змінилося щось в цьому році
Відкушу все що стирчить• 20 июля в 17:49
Ні , не можна. Але є коледжі при універах деяких, які пропонують скорочену програму й можливість здати НМТ ще
Ответ дляНа циголках
То було в минулому році. Тепер лише коледж.
Просто болталка• 20 июля в 17:56
Ответ дляНа циголках
Форма навчання значення немає.
Якщо і так,то звертайтеся до приймальної комісії у закладі.
Просто в електронному кабінеті ваш сертифікат просто може не прийняти система
Просто болталка• 20 июля в 17:57
Ответ дляРуда Сова
НАВС берет, но там уже начались собеседования
На які спеціальності бере?
На циголках
• 20 июля в 17:58
Ответ дляПросто болталка
Форма навчання значення немає.
В кабінеті не можна подати заявку через це, тому я буду їхати в універ. Але завчасно вирішив запитати тут
Дякую за відповідь
Зубачистка• 20 июля в 18:05
Вступила до Харківського університету внутрішніх справ на заочну форму по мотиваційному листу.
Правда знань нуль дають. Все на самонавчанні
Король дивана• 20 июля в 18:24
Мнту, МЭУ, Европейский универ, вроде бы, но +- нужно 300-500 евро, там схема с иностранным университетом
Фима Собак• 20 июля в 18:46
Європейський треба щоб було здано на 6 хоча б математика( це 105 балів)
Луноликая Вика• 28 июля в 22:00
В нас така сама ситуація, три предмети гарні бали, фізика 1 бал не добрали. Може є можливість домовитись в приймальній комісії ? Може в кого є такий досвід ?
дамаБезСобачки• 25 августа в 14:05
Ответ дляРуда Сова
Правоохоронна діяльність то знаю точно, что берут с заваленным нмт (нет 100 баллов по одному из предметов)
Ох, ніколи ця сфера у нас не буде нормальною,ніколи з такими спецами
Сорока-ворона• 02 сентября в 18:07
Ответ дляВообще не факт
в след году все будут на уровне поплавка, даже драться будут за абитуриентов,так что на след год пойдете туда, куда душа желает и без всяких вступных-проходных баллов.
Відкушу все що стирчить• 05 сентября в 19:45
Авторе, є варіант. Зараз донабір без нмт у державний вуз
Щедрик ведрик• 06 сентября в 22:36
Ответ дляВідкушу все що стирчить
В який?
Відкушу все що стирчить• 06 сентября в 23:30
Ответ дляЩедрик ведрик
В який?
Не дуже популярний, але диплом державний й є непогані спеціальності. ПДПУ (педагогічний)
Запасная спина• 03 октября в 15:02
Автору можливо ця порада не знадобиться, хоча не все ще втрачено, але іншим хто лише буде готуватися можу порадити довідники і практикуми видавництва ’Ранок’, купувала минулоріч до математики та української мови дитині, НМТ склали на 186 балів, не жаліюсь) Дитина якщо що вчилася не те щоб на відмінно до цього
дамаБезСобачки• 03 октября в 18:37
Ответ дляЗапасная спина
Але якщо сама за довідниками підготувалась, то таки розумна і старанна. Бо не всі після курсів так склали