На циголках• 20 июля 2024

Вступ до університету якщо не здав нмт

Чи є можливість поступити до університету якщо не здав математику?
Читав що у минулому році брали абітурієнтів навіть без прохідного балу по укр мові (не Поплавського і не МАУП)
Можливо хтось знає, чи можна домовитись в цьому році?
Вообще не факт• 20 июля 2024
Домовитись не можна, Але можна обрати універи типу Поплавка та подібних. Вони набирають тих,в кого нема прохідного балу

Просто болталка• 20 июля 2024
Так куди брали? Ви не запам´ятали?
Домовитися? - не на рівні простих смертних точно
автор На циголках • 20 июля 2024
Ответ дляПросто болталка
Так куди брали? Ви не запам´ятали?
Просто я й так збираюсь на контракт, багато дітей виїхало закордон і тд, набір вже не такий великий останні 2 роки, тому є надія що візьмуть без прохідного по математиці
Бачив що брали без прохідного в НАУ та ще декілька вишів в Києві. Тому цікаво чи змінилося щось в цьому році
Відкушу все що стирчить• 20 июля 2024
Ні , не можна. Але є коледжі при універах деяких, які пропонують скорочену програму й можливість здати НМТ ще
Відкушу все що стирчить• 20 июля 2024
Ответ дляНа циголках
То було в минулому році. Тепер лише коледж.
Руда Сова• 20 июля 2024
НАВС берет, но там уже начались собеседования
Просто болталка• 20 июля 2024
Ответ дляНа циголках
Форма навчання значення немає.
Якщо і так,то звертайтеся до приймальної комісії у закладі.
Просто в електронному кабінеті ваш сертифікат просто може не прийняти система

Просто болталка• 20 июля 2024
Ответ дляРуда Сова
На які спеціальності бере?
автор На циголках • 20 июля 2024
Ответ дляПросто болталка
Форма навчання значення немає.
В кабінеті не можна подати заявку через це, тому я буду їхати в універ. Але завчасно вирішив запитати тут
Дякую за відповідь
Зубачистка• 20 июля 2024
Вступила до Харківського університету внутрішніх справ на заочну форму по мотиваційному листу.
Правда знань нуль дають. Все на самонавчанні
Король дивана• 20 июля 2024
Мнту, МЭУ, Европейский универ, вроде бы, но +- нужно 300-500 евро, там схема с иностранным университетом
Фима Собак• 20 июля 2024
Європейський треба щоб було здано на 6 хоча б математика( це 105 балів)
Руда Сова• 21 июля 2024
Ответ дляПросто болталка
На які спеціальності бере?
Правоохоронна діяльність то знаю точно, что берут с заваленным нмт (нет 100 баллов по одному из предметов)
Поліпривіт всім• 21 июля 2024
Крок
Луноликая Вика• 28 июля 2024
В нас така сама ситуація, три предмети гарні бали, фізика 1 бал не добрали. Може є можливість домовитись в приймальній комісії ? Може в кого є такий досвід ?
дамаБезСобачки• 25 августа 2024
Ответ дляРуда Сова
Ох, ніколи ця сфера у нас не буде нормальною,ніколи з такими спецами
Сорока-ворона• 02 сентября 2024
Ответ дляВообще не факт
в след году все будут на уровне поплавка, даже драться будут за абитуриентов,так что на след год пойдете туда, куда душа желает и без всяких вступных-проходных баллов.
Відкушу все що стирчить• 05 сентября 2024
Авторе, є варіант. Зараз донабір без нмт у державний вуз
Щедрик ведрик• 06 сентября 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
В який?

Відкушу все що стирчить• 06 сентября 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
В який?
Не дуже популярний, але диплом державний й є непогані спеціальності. ПДПУ (педагогічний)
Запасная спина• 03 октября 2024
Автору можливо ця порада не знадобиться, хоча не все ще втрачено, але іншим хто лише буде готуватися можу порадити довідники і практикуми видавництва ’Ранок’, купувала минулоріч до математики та української мови дитині, НМТ склали на 186 балів, не жаліюсь) Дитина якщо що вчилася не те щоб на відмінно до цього
дамаБезСобачки• 03 октября 2024
Ответ дляЗапасная спина
Але якщо сама за довідниками підготувалась, то таки розумна і старанна. Бо не всі після курсів так склали