КонФФетОшка• 20 июля 2024

Фаріон. Інтерв´ю.

Мені дуже сподобалось саме це інтерв´ю з Фаріон. Вона так описує синтаксис, що заворожує. Мабуть це мій перший момент симпатії до неї.

Я проти її радикальної позиції, але в чомусь вона дуже і дуже права. Прикро що її більше нема.
Твоя космішна• 20 июля 2024
Мову вбили, так ?

Шкідлива молекула• 20 июля 2024
Царство ей небесное, еще 100 тем ее не воскресят.
Твоя космішна• 20 июля 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Швидше, гарячого казана.
Язвочка• 20 июля 2024
Пофиг
Аннуитет• 20 июля 2024
Пока была жива, все прозревали от треша, который она регулярно генерировала. Убили - уже почти святая.
Українська Мрія• 20 июля 2024
Ответ дляТвоя космішна
Мову вбили, так ?
Ну да всем мову вбивать хотела...
А вышло то как :(
Атятя_тётя• 20 июля 2024
Не хорошо про умерших так ….Но мне вот ее совсем не жалко . Лечить ей голову надо было

Сонечко• 20 июля 2024
Зачем вы это несёте?Она была,мягко сказать,не самым лучшим человеком и разжигала ненависть в обществе.
Обстановщица• 20 июля 2024
Маразматичка, Бог ей судья
Усміхайлик• 20 июля 2024
Ответ дляАннуитет
Так. Люди дуже дивні. Про неї вже або щось нормальне, або мовчки. Буду мовчати)
Твоя космішна• 20 июля 2024
Хто в курсі львівських новин, вже є пропозиція перейменувати вулицю у Фаріон?
Love_Love_Love_• 20 июля 2024
Ответ дляОбстановщица
Маразматичка, Бог ей судья
Вибачте, а в чому її маразм. Щоб ви не нападали зараз, я не приймаю її сторону, просто цікаво в чому мазазматичка вона?
Каляка маляка• 20 июля 2024
Вона відкрито заявила про провал НУШ. Це шалені кошти й отупіння нації. Може помстились
Аннуитет• 20 июля 2024
Ответ дляТвоя космішна
О, Вы мои мысли прочитали. Уважаю американцев: 126-я улица, 5-я авеню, Абрикосовая аллея... А у нас поназывают в честь, не пойми, кого, а потом, спустя годы, переименовывают...
младокошкина• 20 июля 2024
Ответ дляАтятя_тётя
Каждый день в стране гибнут люди, в том числе и дети. И никто не создает по сто тем подряд. А тут ее чуть ли не в ранг святых возносят.
PinkMa• 20 июля 2024
Ответ дляТвоя космішна
Мову вбили, так ?
так
Твоя космішна• 20 июля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
О, патріотична амкриканська діаспора прийшли. Як там Трампік, живий?
Аннуитет• 20 июля 2024
Ответ длямладокошкина
У Смолия в канале прям апокалипсис, все рыдают по Фарион.
Твоя космішна• 20 июля 2024
Ответ дляPinkMa
так
Дата реєстрації...
Ну пишіть, цікаво прочитати, що в нових методичках сьогодні

Аннуитет• 20 июля 2024
Ответ дляТвоя космішна
Дата реєстрації...
Странно, что Маня не рыдает...Такая катастрофа в стране, а она и не всплакнула... Впрочем, у Мани, наверняка есть своя личная, собственная, клонированная Фарион)
Готова до другої• 20 июля 2024
Всі інтервʼю чудові
Права була щодо москальської
Губной рояль• 20 июля 2024
Вона не в чомусь дуже права, а багато у чому права. Зараз кацапомовні, звісно, понаписують.
Love_Love_Love_• 20 июля 2024
Ответ дляТвоя космішна
Як і ваше хамство, живе і процвітає
Пліснявілий сир• 20 июля 2024
Астанавитесь!
автор КонФФетОшка • 20 июля 2024
Ответ дляГубной рояль
Ну, то і я вам понаписую, що її методи відштовхували в мирні часи від української мови.
viter33• 20 июля 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
Ну да всем мову вбивать хотела...
А вышло то как :(
Для неї - супер вийшло
ЇЇ тепер канонізують в буквальному розумінні цього слова
младокошкина• 20 июля 2024
Ответ дляАннуитет
Дурдом просто.
Человек разжигал ненависть в обществе, даже к детям.
Дай таким власть, как она, они бы не пожалели ни детей, ни стариков, ни женщин.
Каллипсо• 20 июля 2024
Ответ дляЯзвочка
Пофиг
Да, абсолютно пофиг
автор КонФФетОшка • 20 июля 2024
Дуже цікаво, що я не можу закрити тему.
Губной рояль• 20 июля 2024
Ответ дляКонФФетОшка
Від рідної мови може відштовхувати в двох випадках: 1. Якщо кацап, 2. Якщо ідіот.