Каяспер• 20 июля 2024

Амниоцентез. Ваш опыт.

Кто делал эту процедуру, поделитесь пожалуйста опытом.
Кто не делал и не видит смысла в нем пройдите пожалуйста мимо.
Чучало яблуні• 20 июля 2024
Мені призначили. Але я не робила. Зважила всі за і проти.
Ви чого така зала на всіх? Ви самі хочете чи лікар призначив?
автор Каяспер • 20 июля 2024
Как подготовится к процедуре? Что посоветуете?
автор Каяспер • 20 июля 2024
Ответ дляЧучало яблуні
Дуже цікаве заключення ви зробили на рахунок мене. Де ви побачили злість?
Я лише бажаю почути відповідь на моє конкретне питання від людей які мають досвід в цьому. Всі інші історії мене не цікавлять. Тому я і попросила проходити повз тих хто не має досвіду саме цієї процедури чи бажає висловити свою думку якої я не прохала.

По вашому запитанню то по направленню лікаря.
Незламна Україна• 20 июля 2024
Робила. Не боляче, до 1 хвилини. Треба розслабитися. Потім 3 дні старалася більше лежати , я важкого і так не піднімаю. Тепер ходжу і чекаю свою зірочку спокійно. Всі аналізи добрі.
Незламна Україна• 20 июля 2024
Робила саме каріотип і чекала 2 тижні. Так щоб вже по максимум глянули. Стать з УЗД співпала. За 2 тижні старалася не нервувати, почала дивитися турецькі серіали і молилася. Підготовки ніякої не треба. Тільки просили не пити каву та анальгін , щоб сам прокол був без синця і крові. Більше боялася до. Якщо хоч раз були в косметолога і щось кололи чи робили мануальну чистку обличчя-то амніо взагалі не боляче. Головне не дивіться👍я очі закрила і рахувала Петриків пяточкінів 🤣
автор Каяспер • 20 июля 2024
Ответ дляНезламна Україна
Дякую )
Дуже гарні новини результату))
Який у вас вже термін?
автор Каяспер • 20 июля 2024
Ответ дляНезламна Україна
Дякую за ваш досвід )
Результати отримали?
Також планую не дивитись)) я так всі аналізи з вени здаю і не дивлюсь.
Не гавкаю- но охраняю• 20 июля 2024
Робила у 2018 році. Теж було дуже страшно. Але все добре і зовсім не страшно. І результат хороший прийшо. Все буде добре, не сумнівайтеся.
автор Каяспер • 20 июля 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Дякую))
Незламна Україна• 20 июля 2024
Ответ дляКаяспер
Дякую )
Дуже гарні новини результату))
Який у вас вже термін?
Зараз 22, робила 18.2. Головне вірте і не налаштовуйте себе на гірше❤️ У вас здорова дитина і все тут👍 бо ті скринінги -то просто жах. Я так плакала, чоловік єлє заспокоював. Бо так ще нічого не ясно, а на нервах і дитині нашкодити можно🙏 тому тримайтеся❤️ у вас по УЗД чи скринінгу направили?
автор Каяспер • 20 июля 2024
Ответ дляНезламна Україна
По скринінгу. Робити будуть на 16 тижні.
Вірю і знаю що все буде добре ❤️
Дякую 🥰
Незламна Україна• 20 июля 2024
Ответ дляКаяспер
Вірю і знаю що все буде добре ❤️
Дякую 🥰
Ой, то і в мене скринінг 2 😡 УЗД добре, а от скринінг взагалі хоч вішайся😡 ви тут почитайте, ті скринінги по ходу краще взагалі не робити, бо то по віку ставлять, то щось поїла, то просто в них зірки стали криво. Я тут всі теми перечитала, по ходу часте діло
Ласковая_львица• 20 июля 2024
Робила на терміні 18 +, все ок, швидко і не боляче. Пролежала у клініці пару годин, наступного дня пішла на роботу. Робила за фіш, тому вже наступного дня затефонували і сказали, що каріотип дитини 46xy. Через 2 тижні підтвердили остаточно
автор Каяспер • 20 июля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Дякую за ваш досвід ❤️
За цей метод потрібно додатково просити чи це автоматично так?
Мені сказали терміни результату +-16 днів.
Настя -b349• 20 июля 2024
Якщо не секрет вас направили за результатами УЗД чи скринінгу по крові ?
Я Головна• 20 июля 2024
Автор, а ви ніпт робили? Що по узд? Прям все ок? Лише скрінінг не ок?
автор Каяспер • 20 июля 2024
Ответ дляНастя -b349
За результатами скринінгу.
Завищений показник бета-ХГЛ більше ніж вдвічі.
автор Каяспер • 20 июля 2024
Ответ дляЯ Головна
По УЗД все чудово.
Ніпт не робила.
Високі ризики по скринінгу, через високий бета-ХГЛ.
Настя -b349• 20 июля 2024
Ответ дляКаяспер
За результатами скринінгу.
Просто у мене було теж саме і генетик порадив мені почати з Ніпт )
Так як це менш травматично
Але треба розуміти що якщо щось не так щось вирішити з приводу вагітності можна лише за результатами амніоцентезу
Як пояснив мені лікар що скринінги типу Астрая дуже не точні ,ніпт напорядок інформативніший
Але вирішувати вам )
Здорової вам малечі і менше хвилювань )
Я Головна• 20 июля 2024
Ответ дляКаяспер
По УЗД все чудово.
Ніпт не робила.
Може є сенс ще одного лікаря думку почути, чи ніпт зробити? Скринінг цей дуже не точний і часто видає маячню. Коли скрінінг та узд не ок, там може дійсно є сенс одразу робити амніо.
автор Каяспер • 20 июля 2024
Ответ дляНастя -b349
Так як це менш травматично
Але вирішувати вам )
Здорової вам малечі і менше хвилювань )
В моєму випадку немає сенсу здавати НІПТ.
Я консультувалась стосовно цього питання та довіряю і розділяю думку спеціалістів, генетиків.
НІПТ дає 99 % лише на звичайний СД, мозаїчний не показує та на інші патології відсоток значно меньше.
Якщо НІПТ незадовільний то все одно потрібно робити амніоцетез.
Та честно кажучи і здати НІПТ чи переробити скринінг чи другий скринінг мені не принесуть 100 відсоткового спокою.
Дякую ))
Настя -b349• 20 июля 2024
Ответ дляКаяспер
Дякую ))
В любому випадку я впевнена що у вас все буде якнайкраще🤞
Ласковая_львица• 20 июля 2024
Ответ дляКаяспер
Дякую за ваш досвід ❤️
Я навіть доплачувала. Запитайте, чи роблять
автор Каяспер • 20 июля 2024
Ответ дляНастя -b349
Дякую ☺️
Я також в цьому впевнена ❤️
автор Каяспер • 20 июля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Обов´язково запитаю.
Дякую)
Море_море_я_скучаю• 22 июля 2024
Я делала биопсию хориона, это та же процедура, но на ранних сроках, в 11 недель
Мне было очень больно, еще и врач с первого раза не смог взять пробу, колос плаценту два раза. Хотя до меня делала девочка в очереди, за 5 минут и сказала ей больно не было
Море_море_я_скучаю• 22 июля 2024
Ответ дляЧучало яблуні
А какие за и против? Узнать есть ли паталогии у ребенка? Там риски меньше 1%. Или Вас стоимость испугала? Думаю цена в разы меньше, чем потом с больным ребенком мучатся всю жизнь
Море_море_я_скучаю• 22 июля 2024
Ответ дляНезламна Україна
Скажите, а в связи с чем Вам назначали эту процедуру?
Море_море_я_скучаю• 22 июля 2024
Ответ дляНезламна Україна
А в связи с чем вам назначали процедуру?
Море_море_я_скучаю• 22 июля 2024
Ответ дляКаяспер
Вірю і знаю що все буде добре ❤️
Дякую 🥰
А что у вас в скрининге не так?