Плекаю думи• 20 июля 2024
Вспінювач молока
Замовила на Алі експресс вспінювач молока. Не великий такий, заряджається, на вигляд супер. На сайті купа гарних відгуків, і з фото пінки. А в мене не виходить. Пробувала брати різне молоко, тепле і холодне, взбивала вже 5 хв. Хтось користується таким, у вас виходить?
Плекаю думи
• 20 июля 2024
Глубоководная селедка• 20 июля 2024
Я таким колись бавилась. На плиті прямо збивала вертикальними рухами. Виходила піна нормальна.
Плекаю думи
• 20 июля 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
Дякую, спробую так. Бо я без рухів пробувала)
Пиши-пропало• 20 июля 2024
Я купила Вспенювач на розетке, ребенок какао себе делает. Но он не такой как у вас, мой на чайник похож и стоит 2300
Відповів всім• 20 июля 2024
Такий у вас? Я вчора його замовила.По темі, був колись з ікеа. Гарно збивав холодне ультра пастеризоване молоко 3,2
Глубоководная селедка• 20 июля 2024
Ответ дляПлекаю думи
А, і ще не наливайте багато молока. Може через це погано виходить.
Плекаю думи
• 20 июля 2024
Ответ дляПиши-пропало
Ну то для дитини, для себе так витрачатись на такі забаганки не хочеться)
Пиши-пропало• 20 июля 2024
Ответ дляПлекаю думи
Да. Но он хорошо молоко подогревает и взбивает,в кофе отлично
Плекаю думи
• 20 июля 2024
Ответ дляВідповів всім
Ні інший трохи
Відповів всім• 20 июля 2024
Ответ дляПлекаю думи
Ні інший трохи
О, такого не бачила. Ви ж пружинку використовуєте для молока?
Плекаю думи
• 21 июля 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
Я схожим користувався щодня , молоко має бути гарячим
Дякую
Плекаю думи
• 21 июля 2024
Ответ дляВідповів всім
Так, пружинку. Він мені майже даром обійшовся, була скидка за монетки. Але все одно хотілось би щоб працював