Столічна штучка• 20 июля 2024
Коли ви зрозуміли, що все треба розлучатися?
І як ви пережили розлучення?
Царевна в уггах• 20 июля 2024
Перестала уважать, хотелось отряхнуться как от грязи. Мерзкие прикосновения. Убежала в одних трусах и счастлива уже овер 15 лет
Чорнобаївка• 20 июля 2024
Когда перестала его уважать.
А что там переживать? Нужно идти дальше и строить свою жизнь.
Не вмію заміряти• 20 июля 2024
Коли зрозуміла що не можу довіряти та покластися на людину. Ще не розлучені. Він служить. Але саме довіра зникла ще до мобілізації. Зараз не можу, в силу обставин, озвучити бажання розлучитися
КвартираЧья• 20 июля 2024
Ответ дляЦаревна в уггах
А за что перестали уважать ?
Молчунья• 20 июля 2024
Коли вирішила, що так більше мене не влаштовує. А що переживати, якщо розійтися вирішила я. Та і взагалі, це просто рандомна людина, яка могла і не зустрітися мені в якийсь момент, я якось жила до нього, якось буду жити і після нього. Не розумію цих шмарклів.
Царевна в уггах• 20 июля 2024
Ответ дляКвартираЧья
А за что перестали уважать ?
Конченый, не умный. Белочник. Выпьет и такую ху*ню начинает мочить. Сам из себя зиро представляет, а гонору как у принца ОАЭ. Чмо простое обыкновенное. Тупая мамочкина бусинка
Воздух в банке• 20 июля 2024
Жили не довго,я впевнено зрозуміла,як показало життя-ми різні і вже нічого не змінити.Добре,що не тягнула і багато ще всього досягнула,а то б затягнуло багно
Чорнобаївка• 20 июля 2024
Ответ дляВоздух в банке
Все правильно пишете. Главное вовремя понять и отпустить. Не терять времени на то, чтобы исправить его, изменить его итд. Все это бред. И невыполнимая задача.
Воздух в банке• 20 июля 2024
Ответ дляЧесно брешу
Коли полюбовниця завагітніла
Полюбовниця,таке цікаве слово
Чесно брешу• 20 июля 2024
Ответ дляВоздух в банке
Полюбовниця,таке цікаве слово
Просто не хотіла писати «курва» та інші малоприємні слова
Кружите меня,кружите• 20 июля 2024
Даже когда бывший муж твердо решил уйти от меня, я была не готова это принять. Развод я переживала тяжело
Столічна штучка
• 20 июля 2024
Ответ дляЦаревна в уггах
заміж вийшли ?
Воздух в банке• 20 июля 2024
Ответ дляЧесно брешу
Більш поширене коханка.Але полюбовниця розвеселило
Чесно брешу• 20 июля 2024
Ответ дляВоздух в банке
Я десь почула це слово і мені сподобалось
Столічна штучка
• 20 июля 2024
Ответ дляКружите меня,кружите
а яку причину він назвав?
Столічна штучка
• 20 июля 2024
Ответ дляМолчунья
діти є?
Кружите меня,кружите• 20 июля 2024
Ответ дляСтолічна штучка
а яку причину він назвав?
Называть причину даже и не нужно было. Я и сама ее знала. Я не устраивала его как жена
Столічна штучка
• 20 июля 2024
Ответ дляКружите меня,кружите
а що саме не влаштовувало?
Мрію про пончик• 20 июля 2024
Сижу, прямо сейчас думаю. Когда не осталось уже ни любви, ни уважение, ни жалости. Просто безразличие. Сто раз пыталась поговорить-все равно что сама с собой. Человек который меня морально уничтожил.
Хочу в БАНю• 20 июля 2024
Ответ дляМрію про пончик
Сестра.. сколько у вас стажа?
Кружите меня,кружите• 21 июля 2024
Ответ дляСтолічна штучка
а що саме не влаштовувало?
Все 6 лет брака он попрекал меня неумением готовить. На пятом году брака завел любовницу (которой, судя по их переписке, рассказывал то, что я не умею готовить). А незадолго до развода спросил меня, зачем ему такая жена, при наличии которой он вынужден все делать сам
Метелики на душі• 21 июля 2024
Прямо остання крапля, це коли померла моя мама, яка з нами жила останны декілька років, а він на роботі (за 50 км зі своєю машиною) на три доби, і оце якраз початок тих діб. То він не відпрошувався і навіть не намагався відпроситися, а приїхав уже на саме поховання. Якби не подружка, яка за тиждень примчалася спеціально через усю Україну, щоб мене підтримати, бо ми вже знали, що недовго лишилося((( то я би сама організовувала оте все, морги, довідки, обід, про моральну підтримку вже мовчу... Ще дитина на мені. До речі, свекруха, сестричка чоловікова зі своїм чоловіком, їхні дорослі діти - ніхто не приїхав на похорон. Відстань 40-50 км, вони мають свої машини, але у них не склалося щось там, я вже погано пам´ятаю ті відмовки. А ще згадала, що він колись ходив на великий сімейний дядьків ювілей сам, без мене, бо сказав, що мене і дитину не запрошено було. Свинське кодло, коротше. Не хочу, щоб дитина вчилася на таких прикладах.