Безлім на все• 20 июля 2024

Хто живе з грижами хребта.

Тобто не рішився оперуватися і вирішує лікування консервативно. Де ви працюєте, як допомагаєте собі фізично чи медикаментозно. Чим полегшуєте стан і якого розміру грижі.
В мене в попереку часто ниє спина, але більше турбує нога, тягне по задній стороні. Є легке оніміння на бедрі і великий палець ноги,але лікарі одні радять оперуватись, інші ні.
Дякую, всім здоров´ячка і миру!
Послушная• 20 июля 2024
Мне при Ваших симптомах обезболивающие никакие не помогали, но спасает массажист, если бы не он, сдохла бы уже от боли, работаю на ногах.

Новопоштинская• 20 июля 2024
Работаю в офисе, вот записалась на МРТ, пойду к нейрохирургу, решать вопрос, что делать
Нехай щастить• 20 июля 2024
Муж живёт. Протрузии и грыжа.
Пока только обострениями. Прокалывает тогда обезболивающие и витамины. Нет реакции на одной ноге, нерв пережат. Один раз ноги отказали, но это было много лет назад.
Тоже врачи говорят некоторые операцию, некоторые пока не видят необходимости
So_so• 20 июля 2024
У меня с такими симптотами ишиас. Массаж грушевидной мышцы, миорелаксанты.
Почемучка• 20 июля 2024
Боліла спина 12 років після пологів,не робила мрт.Повно знеболюючих, ось дійшло було до останньої точки,пішла в басейн.Плаваю багато і щодня,за 2 міс,як на світ народилася.Що в тій спині-хто зна,що не є,то оперувати ж не буду.Пробуйте,автор,як є змога.Плюс меньше їм,худнути почала.
Бюст Березуцкого• 20 июля 2024
2 в шее небольшие,в пояснично-крестцовом 1-8,5 мм.Это о которых я точно знаю.Операции делать не хочу,есть причины.Траумель,комплекс витаминов гр.В и периодически хожу к врачу
Оце так цабе• 20 июля 2024
Грижі грудного відділа хребта. Зарядка кожен день для цієї зони (хвилин 10-5), лайтова йога. Після масажу ( ще не знала, що у мене, але дуже боліла спина), десь так після 4го сеансу просто не встала з ліжка - це так страшно було. Так що масаж категорично заборонено, фітнес та тренажерний зал. А, ще плавання допомагає, трішки.
Творю чудеса• 20 июля 2024
Стала на йогу или пилатес ходить, тяжелое не тягаю, жить можно и без уколов,
Блондинка_в_розовом• 20 июля 2024
Операция - не выход, часто они неэффективны.
Делайте спорт частью своей жизни.
Бассейн, пилатес, йога, тренажерный зал - что больше нравится. Купите ролл, погуглите что такое МФР (миофасциальный релиз), пробуйте.

Только регулярные и грамотные физические нагрузки помогут забыть про боль и жить полноценной жизнью.

Медикаментозное лечение убирает боль, но это временно. Нужно убрать причину боли - мышечный гипертонус

Червона рута• 20 июля 2024
Плаваю багато, велосипед по сезону (до льоду), обливаюся холодною водою цілорічно ,12 років політ нормальний. Була мануалка, грязелікування. Зараз масаж спини 1.5 години профілактично раз на 2тижні або раз на місяць(просто зустріла спеціаліста толкового). Ще парюся в бані з віниками (сьогодні була подвійна пропарка через воду з березовим, дубовим, і в кінці ялинковий віник), теж як массаж спини. Раніше відпочивала на Арабатці (термальне джерело, солоні озера, море, ходьба босоніж по битій гальці на пляжі) 10-14 днів відпочинку вистачало на цілий рік
Червона рута• 20 июля 2024
Ответ дляБлондинка_в_розовом
Делайте спорт частью своей жизни.

Операції дійсно часто не ефективні.
Бабка-байкерша• 20 июля 2024
Життям то назвати важко, але як є. Ніяк не полегшую, бо по факту все б´є по печінці, а легше не стає. Зараз поки літо раз 5 ходила на Дніпро і плавала по 2, 3 години.
Мамина квіточка• 20 июля 2024
Я займалася професійно спортом. Почали турбувати ще з 25 років приблизно.
Коли було десь 45,то трохи запустила себе, не займалася нічим років 3.Бувало так хватало що капець. Взяла себе в руки, роблю прості вправи, плаваю, займаюсь на спортмайданчик час від часу. Вже давно не турбують.
автор Безлім на все • 20 июля 2024
Ответ дляНехай щастить
Муж живёт. Протрузии и грыжа.
Здоров´я чоловікові
автор Безлім на все • 20 июля 2024
Ответ дляSo_so
Теж хочу на масаж і боюсь
Нехай щастить• 20 июля 2024
Ответ дляБезлім на все
Здоров´я чоловікові
Дякую
Вам теж
автор Безлім на все • 20 июля 2024
Ответ дляПочемучка
О,дякую за пораду, прислухаюсь.Одужуйте
автор Безлім на все • 20 июля 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Дякую теж 8 мм в поясниці
So_so• 20 июля 2024
Ответ дляБезлім на все
Теж хочу на масаж і боюсь
А мне только мышцу саму массажируют (буквально ягодицу и ногу). Ничего не ровняют, не вправляют.

автор Безлім на все • 20 июля 2024
Ответ дляБлондинка_в_розовом
Делайте спорт частью своей жизни.

Дуууже вдячна, обійняла))
автор Безлім на все • 20 июля 2024
Ответ дляЧервона рута
Одужуйте 💞дякую
автор Безлім на все • 20 июля 2024
Ответ дляМамина квіточка
Дякую вам 💞
Червона рута• 20 июля 2024
Ответ дляБезлім на все
Одужуйте 💞дякую
я без скарг. Ну так трошки десь в шиї потягне. Але не критично. Ранком думала ліву сторону залежала,але масажист знайшов тонус під правою лопаткою. Грудеий, поясничний в нормі, а в шийному вічно десь слабинка, лінюся робити систематично вправи для шийного,плечевих суглобів. Треба себе змушувати, треба працювати над собою
Бабка-байкерша• 20 июля 2024
Ответ дляБезлім на все
Теж хочу на масаж і боюсь
Правильно робите.
автор Безлім на все • 20 июля 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Правильно робите.
Правильно, що боюсь?
Бабка-байкерша• 20 июля 2024
Ответ дляБезлім на все
Правильно, що боюсь?
Так. Нога просто так не болітиме.
parele• 20 июля 2024
Много лет живу. Бассейн и пилатес. Как только забрасываю спорт - возвращается боль через время. Поэтому приходится заниматься постоянно.
Грыжи и протрузии, ещё какие-то диагнозы, не запоминаю их названия. Однажды отнялись ноги полностью, после этого я прозрела и качаю спину.
Кидаю курити• 20 июля 2024
Ответ дляparele
А как после того как они отнялись, все вернулось назад?
автор Безлім на все • 20 июля 2024
Ответ дляparele
Боже, та ви сильна жінка.Ви без операції підняли себе на ноги?Здоров´я вам
Червона рута• 20 июля 2024
Ответ дляБезлім на все
Теж хочу на масаж і боюсь
масаж теж має робити досвідчений фахівець, щоб не боялися і довіряли (але вправи для спини , лікувальну фізкультуру він не замінить), так мені радив відомий хірург