якщо шо фото із соцмереж.
Скажіть, це справді так круто мати коханця на 20 років молодшого?
Звісно, що якщо людям так добре, вони собі живуть тай живуть.
Я зараз, саме, про цю даму, там прямо пропаганда сексу з дітьми і чуть не які ви всі невдахи ті хто сплять з однолітками 🤷♀️
Рюшка-Ринка• 20 июля 2024
Ответ дляVitamina1407
Боже,не кажіть такого😂Мої подруги та знайомі в 37 так не виглядають. Хіба що ті хто не доглядає за собою,бухає,курить та всю юність пробухав і прокурив,то виглядають так»нормально «як ця жінка
Це ви про фото 3 і 4?
Vitamina1407• 20 июля 2024
Ответ дляРюшка-Ринка
Це ви про фото 3 і 4?
Ні,фото в коментах,там видно що без маски та фільтру. Шкіра в дуже поганому стані та тягне обличчя до низу вже
Рюшка-Ринка• 20 июля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Яка проблема?
Ну це ж ваші слова: ’там прямо пропаганда сексу з дітьми і чуть не які ви всі невдахи ті хто сплять з однолітками ’. В мене склалось враження, що ви відносини з молодим коханцем прирівняли до сексу з дітьми. В сенсі - осуджуєте. Нє?
Ответ дляРюшка-Ринка
Тому що теоретично він міг бути її стнон
Рюшка-Ринка• 20 июля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Дитина - це особа до 14 років. Тому - ні, він не дитина.
А вікова різниця - ну таке... 2 повнолітні особи можуть робити шо хочуть.
А чого вас так це вчепило?
Ответ дляРюшка-Ринка
А чого вас так це вчепило?
То вас вчепило
Svetlana-7070• 20 июля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Хорошо?
А ну якщо чойс їсть то не дивно 😂😂😂😂 молодість аж пре 😂😂😂
kseniya123• 21 июля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Може вона з ним бо він виїзний був 🤷♀️
Выглядят как мама и сын. Парень как ребенок, а у женщины вид довольно потрёпанный как для 37 лет.
_Злата Ibra_• 21 июля 2024
Ответ дляRiesling
Маска не маска пофиг.
А вот с пацаненком мне б было стыдно фоткаться - бесплатная давалка для малолетки со спермотоксикозом. Чем там гордиться?
А почему старперам можно с девочками 18 лет?) Если , что мне 28, парни нравятся 25+
_Злата Ibra_• 21 июля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Можно стать отцом в 15 16лет. Значит мужик который старше меня на 16 лет, мог бы быть моим папой
Ответ для_Злата Ibra_
Потому что у девчонок нет спермотоксикоза.
Она со старым только из-за денег. Но для него это не так позорно, а наоборот - потому что не каждый старпер может позволить купить себе молодуху.
_Злата Ibra_• 21 июля 2024
Ответ дляRiesling
Ну разве не обидно, что твоё старое тело терпят только ради денег