Примарочка• 20 июля 2024

Переїзд в село

Другий рік думаю про переїзд, я живу в Києві, чоловік на війні, маю дитину 2 роки, офіційно в декреті, друге літо проводжу в селі у батьків, будинок з усіма зручностями, великий. В місті постійно тривоги, зараз проблеми зі світлом, плюс самій постійно з дитиною важко. В селі дитина постійно на вулиці, свої фрукти, ягоди, овочі, все свіже. Є генератор, завжди зі світлом. Маю авто, до міста 15 хвилин. Цього літа здала свою холостяцьку квартиру . Роблю вії та брови, набила тут собі клієнтів . Плюс допомогаю мамі вона вирощує квіти, продає саджанці. На життя вистачає. Звичайно чоловік пересилає гроші також. Думаю про те щоб залишитися тут на зиму. Дуже мені тут добре і спокійно. Дитина тут щаслива.
Сметчица• 20 июля 2024
Автор, лишайтеся . Якщо Вам там добре, то чому ні?
Мой_ужин• 20 июля 2024
Так в чем проблема?Если всем хорошо,то так и делайте.
автор Примарочка • 20 июля 2024
Ответ дляСметчица
Добре. Не знаю сама, в чому сумніви
Сметчица• 20 июля 2024
Ответ дляПримарочка
Добре. Не знаю сама, в чому сумніви
Все вже налагоджено, навіть маєте підробіток, то взагалі добре.
автор Примарочка • 20 июля 2024
Ответ дляМой_ужин
Зимою тут не знаю що робити, раніше приїздила лише на вихідні чи Різдво, літом дуже добре
Летала_НаМетле• 20 июля 2024
Ответ дляМой_ужин
Мабуть в тому, що в темах про життя з батьками всі кричать «дорослим дітям з батьками треба жити окремо, зʼїжджайте якомога швидше»
Мой_ужин• 20 июля 2024
Ответ дляЛетала_НаМетле
Это если есть трения,неудобства и проблемы .А если все всех устраивает,то почему нет?
Мавка• 20 июля 2024
Ответ дляПримарочка
Те що і в місті там робити. Звісно їдие. В мене доросла дитина хоче перевестись і село вчитись, бо Київ їй вже в печінках.
автор Примарочка • 20 июля 2024
Ответ дляЛетала_НаМетле
Це не мій варіант, у нас з батьками відносини дуже добрі, вони надзвичайно підтримують мене і допомагають з дитиною, в нас нема що ділити
Мавка• 20 июля 2024
Ще цікаво де село)))
Мавка• 20 июля 2024
Ответ дляПримарочка
Взагалі чудово!
Elena_Kiev_Solomenskiy• 20 июля 2024
клиенты в селе? какие-то сказки
Мавка• 20 июля 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
клиенты в селе? какие-то сказки
В чому казки? Чи для вас село це немиті, неосвідчені засранці?
автор Примарочка • 20 июля 2024
Ответ дляМавка
Я й сама з радістю жила б тут. Навіть придивляюся будинок вже😂але це поки фантазії. Ніколи не думала, що таке життя мені буде як бальзам, займатися квітами, подвірʼям, і тому подібне)
parele• 20 июля 2024
Ответ дляПримарочка
Зимой те же 15 минут до города)
Переезжайте, конечно.
Красота неземная• 20 июля 2024
Я теж то дома в Києві, то в селі.
В чому проблема?
автор Примарочка • 20 июля 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
клиенты в селе? какие-то сказки
Ви не повірите, але тут також живуть люди котрі за собою слідкують)
Мавка• 20 июля 2024
Ответ дляПримарочка
Не всі можуть жити в місті. Я від свого села кайфую так, що словами не передати. Дитина бере за горло, забрати документи і перевести в село, щоб вона там жила. Діти зазвичай не хотять жити в селі, а вона не хоче в місті.
автор Примарочка • 20 июля 2024
Ответ дляМавка
Я теж почала кайфувати. Раніше не розуміла, не могла довше двох днів всидіти, а зараз коли їду в Київ на кілька днів хочу швидше повернутися з тієї атмосфери
автор Примарочка • 20 июля 2024
Ответ дляparele
Зимой те же 15 минут до города)
Переезжайте, конечно.
Точно)
Мавка• 20 июля 2024
Ответ дляПримарочка
Я вас розумію. Мені 40, а я з підліткового віку люблю стати в 12 ночі і дихати повітрям і надихатись не можу. Тут такого немає. І на небо над вчитись не можу.
Ирина_Б_• 20 июля 2024
конечно оставайтесь, только плюсы! вы счастливы, ребенок счастлив, родители ( вы не написали но думаю рады вас видеть), в данной ситуации все прекрасно живите с родными и радуйтесь.
автор Примарочка • 20 июля 2024
Ответ дляМавка
Ой так, тут і вечори і ночі і ранки прекрасні, і зовсім інші, я прокинувшись в піжамі йду пити каву на вулицю і дитина біжить на вулицю прямо з ліжка, в місті поки зберешся з дитиною це не менше півтори години. А тут все інакше, легко якось
Мавка• 20 июля 2024
Ответ дляПримарочка
Вийшов на вулицю, асфальт плавиться, генератори смердять(((
автор Примарочка • 20 июля 2024
Ответ дляИрина_Б_
Батьки дуже хочуть щоб ми лишилися поки не повернеться чоловік, хвилюються за нас коли ми їдемо до міста. Я вже й сама так з ними рада бути поруч. Чоловік з перших днів у ЗСУ я з дитиною сама, важко. А тут така підтримка🙏🫶
автор Примарочка • 20 июля 2024
Ответ дляМавка
Ото ж(
Мавка• 20 июля 2024
Ответ дляПримарочка
Про що думати? Якщо ще там і не треш коли обстріли, то взагалі немає про що.
Свезло так свезло• 20 июля 2024
Ответ дляМавка
генератори гудуть, як трактори на тракторній бригаді, аж по голові б’є
автор Примарочка • 20 июля 2024
Ответ дляМавка
Як раз, дякувати Богу тут спокійно 🙏
Мавка• 20 июля 2024
Ответ дляПримарочка
Ото ж(
Я поки дитина була мала тікала в село як тільки пригріє. Там очі розкрила і вже на вулиці, а тут ці погулять . 12 років пройшло мені аж досі сіпає від цих гулянь.