Я виставляю ліміт користування телефоном 4 години... як дитина його обходить? Не розумію? Наче ніяких програм обходу не знайшла.. як так виходить?
І ще як на самсунг встановити пароль на цей додаток, раніше був китаєць встановлювала без проблем, а на цьому не можу поставить🫠
Викликаю на дебати• 21 июля 2024
Там где знак бесконечности стоит, то пользоваться приложением можно безлимитно. Вот и обходит ребёнок запрет
Ответ дляВикликаю на дебати
Блин капець 🤦♀️ вроді на китайських телефонах не було такого... все працювало в ліміті
. дошло
СКИБИДЫШь• 21 июля 2024
Ответ длялллллллллллллл
. дошло
Дякую, авторе, за тему.Теж не могла зрозуміти, як це він робить Тепер зрозуміло як, але ж нелогічно якось виходить, нащо тоді той загальний ліміт на користування телефоном взагалі?
Ответ дляСКИБИДЫШь
10000% якось не логічно. .. але то мабуть вона сама ті безкінечності наставила
Моська-слон• 21 июля 2024
Ответ длялллллллллллллл
Можливо знає пароль від Вашого аккаунту гугл. Там з дитячого можна дозволити під Вашим акком.
Можливо може розблокувати Ваш телефон і там сама міняє параметри.
Виставте ліміт на кожну програму, змініть пароль телефону. Почекайте. Якщо обходить - змініть пароль свого акку.
Там ще якось можна обходити.. але я трохи забула.. якщо пригадаю - напишу )
Идууу--уууу блин• 21 июля 2024
Ще якщо має вайбер, перевірте чи не заходить в ютуб і відосики через нього