У Adidas є речі,які шиються із перероблених матеріалів,в описі тканини вони пишуть що це поліестер і все.А як точно дізнатись що це за тканина?Чи є подібні до них аналоги?Напишіть що це за тканини на вашу думку.Дякую.
Ответ дляDarkBlueSea
Плащёвка. Тонкая, гладить не нужно но и не ’дышит’
Люди говорят креп..я помню раньше шили спортивные костюмы из такой ткани а подкладкой у них была сетчатая ткань...может кто помнит
Ответ дляslpplp
Так, це саме така тканина. Штучна, тонка, легка, міцна, швидко сохнуча
Дякую, отже креп..
margaritavoronina1• 21 июля 2024
Ой,ці перероблені то таке гімно. Купляю часто,але то на один сезон. Швидко рветься,протирається, колір вигорає.