БоВжеВільна• 21 июля 2024
Ваша улюблена рибка
Яка риба вам подобається більш за все і в якому вигляді?
БоВжеВільна
• 21 июля 2024
Для мене це засолена червона і запечений чи копчений морський окунь.
Залізна тьотя• 21 июля 2024
Морской попугай.
Только редко бывает.
А вообще люблю только моллюсков , устриц, мидий. Рыбу не особо.
Только редко бывает.
ТебеОноНадось• 21 июля 2024
Скумбрия копчёная и пряная, сельд засоленая, красная рыба иногда, мойва жареная. Хек в томате или в духовке
БоВжеВільна
• 21 июля 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Морской попугай.
Только редко бывает.
Ого, перший раз чую про таку.
Атятя_тётя• 21 июля 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Камбала жареная.
Только нормальная. Не с ладошку размером
Криниця щастя• 21 июля 2024
Ответ дляЦвіпканя
Камбала азовская. Я не знаю рыбы вкуснее ❤️
Це смачно,я в Прим Посаді купувала прямо з риб бази
, але ж наче калкан зветься
Некомильфо• 21 июля 2024
Сама смачна для мене - коралова риба. Потім засолена кета, лососеві стейки, запечений морський окунь. Ще люблю коропа і товстолобика (кістлявий, але солодке і дієтичне м’ясце)
Зяблик протестант• 21 июля 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Я, как раз, засолила
А так да - красная, в любом виде, любимая - кижуч, кета и голец
И карпатская форель с травами, запечённая под солевой корочкой на мангале, или в печи на дровах
ДА да да• 21 июля 2024
Смажені бички, ставрида г/к, кінг-кліп смажений, запечений. Ну і будь-яка морська біла риба, червону не люблю.
Зяблик протестант• 21 июля 2024
Ответ дляЗамурмишка
Шашлык из осетрины.
У меня папа любит
А я - терпеть не могу ))
Цвіпканя• 21 июля 2024
Ответ дляКриниця щастя
, але ж наче калкан зветься
Ну да. Но я с детства её как камбалу знаю) на Белосарайской косе отдыхали каждый год, папа готовил на костре ее, да и просто жареная на сковороде- пальчики оближешь
Угги_в_горошек• 21 июля 2024
Дорадо, зеркальный карп запечённые.
Вообще, люблю всю рыбу - от карася, мойвы до семги, лосося.
Регионщица• 21 июля 2024
Дорадо на грилі, лосось домашньої засолки, маленькі-маленькі смажені до хрусту карасики, смажений судак.
Замурмишка• 21 июля 2024
Ответ дляЗяблик протестант
У меня папа любит
А я - терпеть не могу ))
На вкус и цвет…))
Зяблик протестант• 21 июля 2024
Ответ дляДА да да
Белый амур, морской да, вкусный
Криниця щастя• 21 июля 2024
Люблю посолити мойву/дуже ніжна рибка. Ще на вуглях вона супер.
Люблю линів запекти. Велику салаку посмажити
Люблю нафашировати коропів на свято.
Люблю солону лобань/на морському відпочинку.
Люблю рулети з філе скумбрії фаршировані овочами запекти
До лососевих байдужа
Люблю нафашировати коропів на свято.
До лососевих байдужа
Мадам Подлинник• 21 июля 2024
Почему люди на рыбу чаше говорят рыбка, она им вся маленькая или что?
Криниця щастя• 21 июля 2024
Ответ дляМадам Подлинник
А треба як? Рибонька?
Пушка заряджена• 21 июля 2024
Сібас, короп, і лосось. Під настрій) короп люблю виключно смажений)сібас запечений, лосось солений, або в вершковому соусі
Khmelnichanka• 21 июля 2024
Люблю майже всю рибу.
Аби свіжа.
Найбільше: червона рибка в аерогрілі, запечений або смажений короп, оселедець з товстолоба або ляща, або просто слабосолений лосось на бутерброді :)
Аби свіжа.
БоВжеВільна
• 21 июля 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Бо улюблена))