Крем для арбуза• вчера в 22:58
У світі - дефіцит скумбрії. Що ви зробили, щоб цього уникнути?
Натрапила сьогодні на новину і відверто шокована.
У світі - дефіцит скумбрії. Скоро її можна буде купити дуже дорого, або на декілька років взагалі неможливо.
Давайте поміркуємо разом, що зробити, щоб цього уникнути.
Поміркуйте з друзями, колегами, родинами.
Ми не можемо залишитись осторонь цієї проблеми.
Пригаю-цибаю• вчера в 23:02
Пропоную створити міністерство скумбрії
Це трапилося, бо її продавали дуже дешево, по 8 грн.
Бабка-байкерша• вчера в 23:03
Ответ дляШукаю стакан
к Лене скумбрии вопросы
Вот вот, это ж она всю по 8 гривасов раскупила! А теперь людям нечего есть вон в мире
Шукаю стакан• вчера в 23:04
Ответ дляБабка-байкерша
прославила рыбку
Потужна махіна• вчера в 23:04
А для тех, кто в танке и не хочет создавать новую тему, можно немного оффтоп?) Сколько яйца стоят сейчас, они что подорожали опять?
Сільський ансамбль• вчера в 23:05
Ми висловимо скумбрії нашу глибоку стурбованість і підтримку. Тим більше, в нас є ’скумбрія вдома’, і не шопопало, а перша! скумбрія.
Хоча насправді таки жаль, люблю цю рибу ніжно.
Не рахую, а вважаю• вчера в 23:07
Чесно кажучи наша сімʼя ніякої риби крім скумбрії не їсть, ми її реально пакуємо кілограмами
майже через день скумбрія на обід чи вечерю. Навіть не уявляю як ми будемо без неї
ШобВам_КакНам• вчера в 23:12
Шутки шутками, но я при покупке копченой скумбрии офигела, 620 грн 1 кг, это две штуки вышло
Пригаю-цибаю• вчера в 23:12
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Як готуєте?) специфічна риба, зі своїм запахом.
Не рахую, а вважаю• вчера в 23:15
Ответ дляПригаю-цибаю
Печу в еір фраєр. Запаху мінімум, вечеря за 20 хв готова. Для мене риба шикарна.
Борисфенка• вчера в 23:17
Давно не купувала, а хочеться. Але ж вона вже все одно зловлена і копчена, не оживе.
Крем для арбуза
• вчера в 23:23
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Ваше повідомлення мене зачепило.
Боляче.
Сіґеле-міґеле• вчера в 23:23
Я не удивлюсь, если ИИ посчитает, что всю скумбрию выели советчицы по 8 грн. Чаще, чем тут ее никто не вспоминает)))
Не рахую, а вважаю• вчера в 23:27
Ответ дляКрем для арбуза
Ваше повідомлення мене зачепило.
Боляче.
Ахах. Чому?)))
Я в США на океані, тут океан скумбрії