БоВжеВільна• 21 июля 2024

Ваша улюблена рибка

Яка риба вам подобається більш за все і в якому вигляді?
Мадам Подлинник• 21 июля 2024
Ответ дляКриниця щастя
А треба як? Рибонька?
Рыба
ДА да да• 21 июля 2024
Ответ дляЗяблик протестант
Белый амур, морской да, вкусный
Не тільки амур, а і тріска, палтус, камбала, сібас, скумбрія... все не згадаєш зразу.
Ще судака люблю, хоч він річковою вважається, хоча, по факту, в лиманах ловлять.
Регионщица• 21 июля 2024
Ответ дляЗяблик протестант
А, тунца забыла! Тунец - Зе бест
На любителя, мені найгірша риба, справа смаків. Суші найсмачніші з копченим вугрем
Зяблик протестант• 21 июля 2024
Ответ дляДА да да
Не, это все я не люблю
Мы ж про любимую )) рыбу
Сибас, ещё куда ни шло, может быть
Зяблик протестант• 21 июля 2024
Ответ дляРегионщица
А я угря не люблю )) никакого
Zelenkа• 21 июля 2024
Смажені невеличкі карасики, стейки товстолоба смажені на грилі. Смажена корюшка і нототенія.
Братья Капли• 21 июля 2024
Вкусно приготовленная)
Селедка, скумбрия, красная, треска, барабуля, ставрида, дорадо...
Zelenkа• 21 июля 2024
Ответ дляЗяблик протестант
Не, это все я не люблю
Мы ж про любимую )) рыбу
Сибас, ещё куда ни шло, может быть
Чи то я такий гурман, але сібас не вразив, риба як риба, без вау-ефекту, запікала з лимоном.
Регионщица• 21 июля 2024
Ответ дляБратья Капли
Вкусно приготовленная)
О, оселедець, скумбрія, барабулька - теж смакота!
Регионщица• 21 июля 2024
Ответ дляДА да да
Смажені бички, ставрида г/к, кінг-кліп смажений, запечений. Ну і будь-яка морська біла риба, червону не люблю.
Ооо, бички - теж класні - і смажені, і в´ялені
Потішаюся• 21 июля 2024
Люблю судак, форель, семгу, матиас
Форс мажор• 21 июля 2024
Эх, сумую за кількою чорноморською сухого посолу зі свіжим огірочком і молодою картоплею.
З річкових тільки лящ і щука. Загалом, норвезьку скумбрію люблю, лосося, форель , тунця. І ота масляна рибка біла, жирна ( забула назву), що на Арабатській стрілці на рибному ринку продавали 😔.
Дева Мария• 21 июля 2024
Любую Без костей и карась в сметане
Без QR коду• 21 июля 2024
Консервированный лосось. Вообще люблю лососЯ.
Творческий типаж• 21 июля 2024
Із бюджетного-форель Закарпатська. Дорогу рибу не їм, нема грошей.
Без QR коду• 21 июля 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Почему люди на рыбу чаше говорят рыбка, она им вся маленькая или что?
Рыбочка. Рыбулечка. Рыбобубубулечка.
Ищу Аленя• 21 июля 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Не только на рыбу, у некоторых людей вообще еда вызывает самые нежные чувства, у них все так: мяско, котлетки, колбаска, салатик.

По теме - масляная, приготовленная на пару.
Замрійлива• 21 июля 2024
Кільку балтійську пряного посолу
Сельд норвезьку
Шашличну скумбрію
Люблю пиво• 21 июля 2024
Усю люблю, мені м´яса не треба, рибу давай) А найбільше коропа свіжого солодкого.
Люблю пиво• 21 июля 2024
Ответ дляЗамрійлива
Кільку балтійську пряного посолу
Сельд норвезьку
Шашличну скумбрію
А яка це шашлична?
Кнопус• 21 июля 2024
Ответ дляНекомильфо
Сама смачна для мене - коралова риба. Потім засолена кета, лососеві стейки, запечений морський окунь. Ще люблю коропа і товстолобика (кістлявий, але солодке і дієтичне м’ясце)
Ось дивилась на кету, але не знала, що можна солити. Це так як лосось, форель солити- посипати сіллю і в холодильник?
Сундучок с каникулами• 21 июля 2024
Дорадо в духовке с крупной солью
Замрійлива• 21 июля 2024
Ответ дляЛюблю пиво
А яка це шашлична?
В свіжу лимон і сіль ,потім в фольгу і на вогонь
Люблю пиво• 21 июля 2024
Ответ дляЗамрійлива
А, зрозуміло, я щось подумала, може це якийсь новий різновид виловили
Туся муся• 21 июля 2024
Скумбрія
АфродитаПетровна• 21 июля 2024
Ответ дляЦвіпканя
Камбала азовская. Я не знаю рыбы вкуснее ❤️
Даже не камбала,а калкан,обожаю ее
ЧукИГеки• 21 июля 2024
Камбала 🥰
Міс Всесвіт• 21 июля 2024
Разную люблю. Просто для каждой из них свой способ приготовления.
Дорадо, сибас, речная форель-гриль. Лосось, горбуша- слабосол. Карась, карп, толстолобик, мойва, бычки, кефаль, камбала- жареные. Уха из головы толстолоба. В томате- хек, братола, креветочная. Скумбрия запечённая, отварная с лимоном, копчёная. Вяленую всевозможную - чехонь, синяк, плотва, бычки и т.д. Копченые толстолобы, балыки сома, рыба- игла, барабулька, корюшка и т.д. Селёдка, хамса, килька само собой. Рынок рыбный в Летичеве, Градижске , это рай.
Я наверное рыбный маньяк . Согласна попробовать любую, когда-то даже ската готовила.
Я не Тролль• 21 июля 2024
Скумбрия,но только по цене позволяю на свято
Некомильфо• 21 июля 2024
Ответ дляКнопус
Саме так.
З дитинства люблю кету. Брати батька за часів срср регулярно висилали засолену і червону ікру і я їла великий ломоть кети в одній руці і чашка з молоком в іншій))) Все запивала молоком, все було ок.