Гарачий Чокалад• 21 июля 2024
Укладка мого літа виглядає так
Світла майже не застати, в холодній воді мита голова в більшості і отаке на голові. Головне, що чиста.
На ваш погляд як це виглядає?
Чоловік каже нормально, природньо і щоб не парилася
На ваш погляд як це виглядає?
Дуняша• 21 июля 2024
Я така ж сама) і рада, що кудрява. Це кайф. Але в мене волосся хвилями, а не прям такими локонами .
Творог для розжига• 21 июля 2024
Нормально виглядає. Укладка мого літа дулька на потилиці, бо в спеку як розпустиш, то під волоссям мокро, ледве не жаби квакають.
Гарачий Чокалад
• 21 июля 2024
Ответ дляТворог для розжига
В обід теж підбираю вгору
Гарачий Чокалад
• 21 июля 2024
Ответ дляЖена сантехника
А раніше яка була укладка?
Трохи витягувала і просто об´ємно, трошкі кінці закручені
Жена сантехника• 21 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Інформативна відповідь))
Золота орда• 21 июля 2024
Ответ дляТворог для розжига
Аналогично.
Клептоманка• 21 июля 2024
очень красиво и естественно. куда лучше, чем эта обожженная прямая пакля, которая в тренде уже лет 15
Мать драконов• 21 июля 2024
Я бы попробовала их с укладочными средствами высушить, чтобы кудри структурированей были
Гарачий Чокалад
• 21 июля 2024
Ответ дляКлептоманка
Прямо прямої, хоч би і хотіла, то не було ніколи. Можна трохи феном витягти.
Але серед таких рівних блискучих вигяладаю як кузя з мультфільму. Трохи комплексую
Гарачий Чокалад
• 21 июля 2024
Ответ дляПросто звязда
дуже гарно, а це ваш натуральний колір, чи ви тонуєтесь?
Натурпльний, ще ніколи не фарбувалась. Вже 37 років, починає пробиватись сивина. Як подумаю, що треба зафарбовувати...я не дуже полюбляю всі ці штуки, догляд і тд.
Але сивою ходити теж не буду. Це нігті можна і не фарбувати, аот волосся без варіантів
Просто звязда• 21 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
дуже гарний колір
Клептоманка• 21 июля 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
наоборот, Вы среди них красотка со своим уникальным стилем)
Кубик Рубика• 21 июля 2024
Автор, как я Вас понимаю((
Тоже сильно вьющиеся и пушащиеся волосы.Обычно выравниваю на браш. Но с этими отключениями света выгляжу как домовенок Кузя((
Девочки, не пишите про уход😔 Перепробовала все, что можно. Сейчас шампунь Alfaparf сиреневая линейка, кондиционер Goldwell Rich Repair, перед укладкой серум Goldwell Just Smooth.
Не мелировать не могу - есть седина.
P.S. Почему-то не могу прикрепить фото с зарисованным лицом.
Не мелировать не могу - есть седина.
Кили и Манджаро• 21 июля 2024
Покажіть свою укладку в нормальних умовах, коли є світло і гаряча вода, щоб можна було порівняти
Біле пальто• 21 июля 2024
Очень красиво, у вас несмотря на кудри ’живые’ волосы, хороший цвет. У многих кудряшек волосы пористые и тусклые, тогда кудри без укладки выглядят неухоженно. Да и сами вы красотка судя по тому что видно через зарисовку