Я на хвилинку• Изменено 21 июля 2024

Свекруха ставиться до мене дуже зверхньо, я вже не можу це витримати.

Свекрухі 64, мені 23, чоловікові 35. їІ коли ми опиняємось в неї вдома починається ’ ти не туди кладеш’, ’Ти що не вмієш готувати’, ’ти не так прасуєш’, ’ти не так сервіруєш’.
Чоловік заступається, але недостатньо для того, щоб вона припинила це робити.
Сьогодні приїхали від неї, у мене настрій зіпсований на цілий тиждень..
Жалілась своїй мамі, вона каже, щоб терпіла
Love_Love_Love_• 21 июля 2024
Ответ дляКредитная
Мене свекруха теж намагалась припахати. Я одразу сказала, что приїхала в гості, на вихідні і працювати не збираюсь.
Вперше помила там підлогу, коли приїхала з дитиною, що повзала, бо страшно було з рук спустити.
Дитино, ви маєте себе відстоювати!
От так я своїй мамі все порішала в баби в селі, я була ще мала, баба маму не любила і вічно їй дорікала за все, припахувала до всього, мама перестала їздити. І тут такий дощ валить сидимо в сусідів на ганку всі, а вони питають: Чому мама не приїжає?
- а що їй тут робити? Болото місити

ГейТуда• 21 июля 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
він мене завжди всюди з собою бере
Вы еще очень молодая и не опытная, поэтому на вас ездит свекровь. Начинайте прямо сейчас учиться отстаивать свои личные границы. Считайте её своим тренажером.
Ms. Искренность• 21 июля 2024
Вашей свекрови несказанно повезла что не я её невестка, иначе ей мягко говоря не поздоровилось бы с таким неуважением к моей персоне) ибо я уважаю человека только если уважают меня, вне зависимости возраста, к остальным у меня выработался скверный характерец, чего и Вам желаю. Ставьте её на место при таких выпадах, что б и подумать, не то что сказать не могла. А в целом, выкиньте её из своей жизни, чего распыляться на непотреб
Все буде Україна• 21 июля 2024
Мне кажется автор троллит....
Love_Love_Love_• 21 июля 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Мне кажется автор троллит....
Та да да
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 21 июля 2024
Навіщо ви в неї вдома готуєте і прасуєте? Особливо прасування цікавить, я і у себе ніфіга не прасую, а тут ще у свекрухи 👀
Пустощі-веселощі• 21 июля 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
вона змушує
Не смішіть. Нахер її. І ні ногой туди.
автор Я на хвилинку • 21 июля 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
бо крім свекрухи ще живе моя прасвекруха , її мама
і їй важко доглядати
тож коли я приїжджаю ми з чоловіком пашемо : він надворі, я всередині будинку
свекруха сидить п´є чай або готує
ВЫВсеВрете• 21 июля 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Мне кажется автор троллит....
Тоже такдумаю, уже слилась

Мона_Лиса• 21 июля 2024
Меня тоже постоянно тащили на родственные посиделки...10 лет объясняла, что мне некомфортно. А сейчас пойдёт к маме с ребенком пообщается, приходит весёлый и я отдохнувшая.
Яйцеголовая• 21 июля 2024
А зачем вы у неё дома готовите, гладить или сервируете?

П.сы: в браке 20+, никогда этого не делала
Мона_Лиса• 21 июля 2024
Мне нравится как Холоденко говорит про отношения невестки и свекрови.
Мафиозная• 21 июля 2024
Він що вже розлучений був чи така пізня бубочка?
Пустощі-веселощі• 21 июля 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
і їй важко доглядати
свекруха сидить п´є чай або готує
З таким скотячим відношенням хай паше сама, менше мандіть буде. Ви там нічого не винні.
автор Я на хвилинку • 21 июля 2024
Ответ дляМафиозная
пізня
одружений не був
Мафиозная• 21 июля 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
пізня
одружений не був
І матуся довірила своє щастячко неземне вам? Добровільно?
Мафиозная• 21 июля 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Взагалі-то ще й крохмалити потрібно))))
На_оба_рот• 21 июля 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
він мене завжди всюди з собою бере
Он и должен Вас всюду с собой брать. Но у Вас тоже есть мама и ездить каждые выходные к свекрови это уак- то странно...честно говоря. Раз в месяц- более,чем достаточно. А касаемо ’ не так кладеш’... блин, ну это диагноз. Что тут посоветовать кроме как не общаться?... ну попробуйте ей сказать , что вы ей ничего не должны и что умная свекровь,когда сын женится- получает в довесок ещё и дочь, а глупая- теряет сына и если ей не нравится,КАК Вы что- то делаете, пусть делает сама. И пусть не забывает,что старость близко
Залізний кіготь• 21 июля 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
бо чоловік у неї єдиний син
Нехай синок сам їде, ви до чого ?

Я тертий жук• 21 июля 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
і їй важко доглядати
свекруха сидить п´є чай або готує
А якби її син не одружився,хто був би жертвою?
Папобус• 21 июля 2024
Судячи з усього троляча тема. Але шляхта не працює. Мамо, де можна замовити доставку готової їжі чи прачку?
Угги_в_горошек• 21 июля 2024
Ото вам робити не було чого за чоловіка на 13 років старше заміж іти, щоб ще й таке відношення терпіти
Може краще розлучення і молоденького та з грошима пошукати(бажано закордоном), а цей хай сам маму свою і її нерви няньчить?
Тирамісу на терасі• 21 июля 2024
Ответ дляПапобус
Ну,чего?Автор молодая,свекровь думает,что раз приехали,значит надо ее разгрузить и нагрузить работой невестку.И да,не во всех селах доставка еды))Думаете нет таких?
А що таке?• 21 июля 2024
Зеркальте
Г@Л@В@ломка• 21 июля 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
бо чоловік у неї єдиний син
Нащо Ви виходили заміж за стариганя? На що Ви проміняли юні роки? 23 роки - це ж період чудових відкритів , а не занесення срак свекрухам і стариганям.
Г@Л@В@ломка• 21 июля 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
він мене завжди всюди з собою бере
Як собачку за собою волочить?
Г@Л@В@ломка• 21 июля 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Це вже геть останній вагон та відчай був, щоб виходити за того, хто за тебе на 12 років старший, ще і тютя з маман-диктатором?
я такої ж думки.
Г@Л@В@ломка• 21 июля 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
і їй важко доглядати
свекруха сидить п´є чай або готує
Ви звідки?
КротоТо• 21 июля 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
і їй важко доглядати
свекруха сидить п´є чай або готує
И зачем вам это все и старый муж?
Папобус• 21 июля 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
Не була в таких, де немає доставки. Хай собі думає, то їх справа. А справа невістки- відмовити.