Я на хвилинку• Изменено 21 июля 2024
Свекруха ставиться до мене дуже зверхньо, я вже не можу це витримати.
Свекрухі 64, мені 23, чоловікові 35. їІ коли ми опиняємось в неї вдома починається ’ ти не туди кладеш’, ’Ти що не вмієш готувати’, ’ти не так прасуєш’, ’ти не так сервіруєш’.
Чоловік заступається, але недостатньо для того, щоб вона припинила це робити.
Сьогодні приїхали від неї, у мене настрій зіпсований на цілий тиждень..
Жалілась своїй мамі, вона каже, щоб терпіла
Я супер-пупер• 21 июля 2024
Ну вы же понимаете, что это не ваша мама и бабушка. Вы за них замуж не выходили и терпеть вам это не надо. Зачем вам это в 23? Это ее крест и пусть его тянет
Не цілуюсь з бодуна• 22 июля 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
тобто?
ми приїжджаємо, вона каже ’давай йди роби те і те, ти ж маєш допомагати мені’
А ви кажіть: я не вмію, в мене лапки!
Не цілуюсь з бодуна• 22 июля 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
Ото вам робити не було чого за чоловіка на 13 років старше заміж іти, щоб ще й таке відношення терпіти
Може краще розлучення і молоденького та з грошима пошукати(бажано закордоном), а цей хай сам маму свою і її нерви няньчить?
Тут недавно історія була, як старший чоловік одружився з молоденькою медсестрою, змусив її звільнитись і щоб вона його маму доглядала. А потім мама померла і він з нею розлучився. -5 років молодості...
Червона рута• 22 июля 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
бо чоловік у неї єдиний син
скажіть хай чоловік їздить сам - вам некомфортно.