Гарні диньки• 21 июля 2024

Автобусом до Варшави

Дівчата, добрий вечір! Планую поїздку до Варшави із Сум у наступну п´ятницю. Маю квиток на літак на ранок суботи із Варшави, то дуже хвилююся щоб встигнути. Хто нещодавно подорожував так, скажіть як довго зараз стоять автобуси на кордоні, а може порадите гарного перевізника. В мене ще й робочий день у п´ятницю, маю працювати онлайн((( Сюди їхала Pan-bus які по факту не забезпечили ні нормальним вай-фаєм, ні кондиціонером. Але дякувати богові, не довго стояли на кордоні. А як воно буде назад, не знаю. Взагалі, хто їздив/їздить, поділіться будь ласка своїм досвідом. Дякую!
Гопница-Советчица• 21 июля 2024
если вы ездили и видели что там творится то понимаете что это лотерея
автор Гарні диньки • 21 июля 2024
Ответ дляГопница-Советчица
Ну так. Але ... Маю оптимістичний настрой. Ці автобуси наприклад, за графіком прибувають до Варшавського аеропорта о 6.30. Літак у мене о 9.40.
Швидка Настя• 21 июля 2024
Ответ дляГарні диньки
Ну вы и рисковая.
Позитивна• 21 июля 2024
Ответ дляГарні диньки
Ви прям буде ризикуєте. Не радила б так їхати.
автор Гарні диньки • 21 июля 2024
Іще чула, що якщо автобус надто довго стоїть на кордоні, то є варіант перейти пішки кордон і сісти вже там на новий автобус/маршрутку/таксі. Але не маю уявлення як то на практиці зробити.
Love_Love_Love_• 21 июля 2024
Ответ дляГарні диньки
Так ви по любому не встигнете
автор Гарні диньки • 21 июля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Так ви по любому не встигнете
Чому?
Love_Love_Love_• 21 июля 2024
Ответ дляГарні диньки
Чому?
Лінь не то що пояснювати, а навіть питати який аеропорт
автор Гарні диньки • 21 июля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Навіть якщо автобус запізниться на 2 години я встигаю. А якщо зареєструватися онлайн, то буде ще трохи більше часу
Love_Love_Love_• 21 июля 2024
Ответ дляГарні диньки
Нашо ви мені щось доказуєте?
Ви знаєте скільки часу їхати до Модліна чи бачили колись як виглядає Шопен?
Love_Love_Love_• 21 июля 2024
Ответ дляГарні диньки
Про запізнення в дві години дуже смішно
автор Гарні диньки • 21 июля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Нашо ви мені щось доказуєте?
В смислі? Я звідти приїхала.
пьЯНА• 21 июля 2024
Ответ дляГарні диньки
Вы прикалываетесь, регистрация на самолёт занимает время и заранее нужно это делать до рейса. И опоздать автобус может и на 6 часов, не только на 2. Не жлобитесь, потратьте деньги на ночёвку или найдите другой рейс
Залізний кіготь• 21 июля 2024
Зараз пора відпусток. Ви повинні це розуміти. Черги на кордонах до 12 годин. Раджу вам подзвонити до офісу перевізника і спитати, який максимальний час був проходження кордону. Я б на вашому місці виїжджала б у четвер, щоб мати запас часу, згідно розкладу автобус точно не прибуде.
Поторописька• 21 июля 2024
Стоят как повезет. Перевозчика могу только со Львова посоветовать-Гранд Бас
автор Гарні диньки • 21 июля 2024
Ответ дляпьЯНА
Реєстрація онлайн може бути. Я не жлоблюсь, у мене четвер робочий день.
Мать драконов• 21 июля 2024
Ответ дляГарні диньки
Не успеете, даже не рискуйте. Минимум 12 часов запас нужен
Love_Love_Love_• 21 июля 2024
Ответ дляГарні диньки
В смислі? Я звідти приїхала.
Вибачте я ще не запускала сьогодні свій кришталевий шар і не знаю звідки ви приїхали
Бавовнятий Пупс• 21 июля 2024
Автобуси на кордоні стоять в черзі мінімум 6 год, найкраще їхати на 1 день швидше й переночувати в готелі
пьЯНА• 21 июля 2024
Ответ дляГарні диньки
А на 6 часов автобус не может опоздать? Или вы в тему зашли доказать кому-то что-то, а не услышать советы?
Мать драконов• 21 июля 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
Мы ездили две недели назад, согласна с каждым Вашим словом
Love_Love_Love_• 21 июля 2024
Ответ дляГарні диньки
Паспортний теж онлайн?
автор Гарні диньки • 21 июля 2024
Ответ дляпьЯНА
Може, може і на 12. Я начебто в темі написала що саме цікавить.
пьЯНА• 21 июля 2024
Ответ дляГарні диньки
Так вам уже ответили на ваш вопрос по сколько часов на границе стоят автобусы
Домашня Зюзя• 21 июля 2024
Ответ дляГарні диньки
Це у вас графік автобуса без простою на кордоні?)
Тоді це просто смішно)
Так, єдиний ваш шанс, це перейти пішки, якщо там буде піший перехід, або пересісти на перший в черзі автобус.
Стрибну в гречку• 21 июля 2024
Ответ дляГарні диньки
Це нереально, до прибуття додайте ще 10 годин. Ви чарівна
Стрибну в гречку• 21 июля 2024
Ответ дляДомашня Зюзя
Тоді це просто смішно)
Навіть пішки не встигне
ЗаведУющая• 21 июля 2024
Ответ дляГарні диньки
Не факт, что автобус приедет на пункт, где есть пеший переход. Из сум вы точно автобусом к утру не успеете, это бред
автор Гарні диньки • 21 июля 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Чому ви мене ображаєте? Я приїхала тиждень тому з Польщі в Україну, автобус запізнився всього лише на півтори години згідно графіка (замість 13.40 прибули в 15.00). Я зараз у темі питаю, яка ситуація на зворотньому шляху. Що чарівного ви бачите?
ЗаведУющая• 21 июля 2024
Ответ дляГарні диньки
То, что вы верите, что автобус приедет вовремя