Love_Love_Love_• 21 июля 2024

Рекомендую хороший фільм над яким варто подумати

Особливо корисно для : какаяразніца і тд
Ochen_lubov• 21 июля 2024
Ой я вас умоляю

Ольга.Д.О.• 21 июля 2024
Какаяразніца - це про що?
Мария -902b• 21 июля 2024
Ответ дляОльга.Д.О.
Какаяразніца - це про що?
Напевно про мову
Abrado• 21 июля 2024
Ответ дляОльга.Д.О.
Какаяразніца - це про що?
Це щоб мовний срач розвести. Задовбали з тою мовою. Хтось українською розмовляє і обкрадає державу, а хтось російською розмовляє і на передку в пеклі. А наші диванні аби срачі порозводити і суспільство ще більш розділити.
Vitamina1407• 21 июля 2024
Цікаво скільки у фільмі правди та дійсно історії з його щоденнику. Бо часто такі фільми роблять аби більше романтики та мелодрами втулити,аби дивилися,а на справді людина жила по іншому і правди у фільмі 40%
Юся шопоголик• 21 июля 2024
Така муть, не витрачайте часу
Алина P• 21 июля 2024
Як ви вже закоцали з тією мовою. Я з Полтавщини. У нас взагалі суржик і нам фіолетово.

автор Love_Love_Love_ • 21 июля 2024
Ответ дляАлина P
Шо?
Наталка -русалка• 21 июля 2024
Автор,ви що російськомовні таке не будуть дивитися навіть під дулом пістолету,їм таке не цікаво та не розуміють
автор Love_Love_Love_ • 21 июля 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Какаяразніца це взагалі не про мову я написала, а про все в загальному про прослуховування мацкальської музики, фільмів, книг і тд. Тут зимою іграшки з бабами в кокошніках на ялинку вішали, я про це
Алина P• 21 июля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Шо?
А хоть би й шо
Я не Сірожа• 21 июля 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Я україномовна, але вважаю ваш пост гидким і образливим, бо не вважаю російськомовних українців тупішими за україномовних.
Наталка -русалка• 21 июля 2024
Ответ дляAbrado
Якраз ті,що крадуть найбільше то російськомовні,або гірше того працюють на орків за рублі
Я не Сірожа• 21 июля 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Погугліть рівень корупції по регіонам, будете здивовані.
Нина____• 21 июля 2024
Ну, если ’ хороший фильм’, то мабуть вже краще ’стрічка’. Ну, если на то пошло;)
Filomena• 21 июля 2024
Фільм не бачила. Але рівень юзерів обняти і плакати.
До чого тут мова? 🤦‍♀️
А якщо про Скоропадського то взагалі чорна діра в головах сяйне?(
Murzeelka• 21 июля 2024
Сериал новый вышел про Рим со стареньким Энтони хопкинсом.

Обреченные на славу. 10 серий. Замечательный!
История-циклична
Nat-li• 21 июля 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Где-то сейчас громко заржал мер Львова
Елена 2016• 21 июля 2024
не стоит смотреть... полная чушь!! обсуждала этот фильм с историками... все говорят - дело не в мове!! честно говоря мовне питання так достало - специально буду только на русском говорить.

Наталка -русалка• 21 июля 2024
Ответ дляЯ не Сірожа
Держава Україна,чому тоді мова має бути російська?
По правді кажучи,російськомовні не цікавляться нічим зв´язним із Україною та її історії,окрім російськомовних теперішніх новини про війну чи мобілізацію.
Для мене взагалі це дико,як можна так не поважати країну в якій проживаєш її мову,культуру,традиції та історію
princess of wonderland• 21 июля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Согласна с вами. Недавно хотела фильм посмотреть прям очень и тут бац понимаю, что он снят там. И все, ступор и я просто физически не смогла
Наталка -русалка• 21 июля 2024
Ответ дляЯ не Сірожа
Дніпропетровськ
Карина250• 21 июля 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Удалено администрацией...
Nat-li• 21 июля 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Дніпропетровськ
Вы откуда такая патриотичная? Такого города давно нет. Разве что у москалей.
Abrado• 21 июля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Авторе, дякую за пораду, подивлюсь. Але думаю, що в Україні мало людей залишилось, хто дивиться і слухає російське, зараз всих нудить від всього кацапського.
bibizyana• 21 июля 2024
Фаріон ти? Скільки можна? 😂😂😂
Жарт, якщо що.
Елена 2016• 21 июля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
по поводу маскальской музыки.... Вернемся к второй мировой войне, я ребенок военных и в советское время училась в школе при посольстве и в Германии. Германия принесла много горя нашему народу!!! да??? Но туфельки ГДР никому не жали, а сапожки итальянские ?? Половина Украины в Италии попки старым итальянцам моет - не мылит глаза что Италия воевала на стороне Германии??????? нет??
Чаюри• 21 июля 2024
Ліпше Донцова почитати.
Dumky• 21 июля 2024
Московити не зрозуміють або
bibizyana• 21 июля 2024
Ответ дляЕлена 2016
Это они уже все забыли. Я тоже двойные стандарты никак не могу понять.