Или подскажите, на каких сайтах искать. Кроме олкс
12 галюцинаций• 22 июля 2024
Чим ОЛХ не влаштовує?Все там продали.Але то така собі забавка,купувати б/у.Можуть такий хлам підсунути.Ви ж ніяк не перевірите.Може нею косили з ранку до вечора,або суміш погано робили,з поганого масла і т.д
Найдорожче в косі це двигун.
12 галюцинаций• 22 июля 2024
Ответ дляпу_пугренчик
Наскільки потужну? У вас кілька гектарів?
Справа не в гектарах,а в зручності працювати нею.В нас дві FS120та і FS250. Ріже все без проблем будь якої товщини.навіть ножа не завжди одягаєм.працювати можна без перерви.Живемо не в селі,тому приїхав,і за півдня викосив дві великі ділянки і два двори.
А була маленька слабенька,то в такому режимі гавкнула на 4 чи 5-й рік.
Цим двом вже 15 і і 7 років.Працюють без проблем.
Ответ для12 галюцинаций
Найдорожче в косі це двигун.
Мне электрическая надо
12 галюцинаций• 22 июля 2024
Ответ дляEva-ff3f
Мне электрическая надо
Так они слабенький все.Лужайки во дворе косить.Да и провод по двору таскать такое себе удовольствие.Мы поигрались и продали
12 галюцинаций• 22 июля 2024
Ответ дляEva-ff3f
Мне кусты не надо, только траву
Тогда вам мощная и не надо
Аноним_1859• 22 июля 2024
Ответ для12 галюцинаций
Найдорожче в косі це двигун.
Електро. Туди суміші не роблять
Басноплетка• 22 июля 2024
Ответ дляEva-ff3f
Я уточню, бензиновая может подойдёт. А мощная?
10000 об, 2кс
ЛюблюДевчонок• 22 июля 2024
Ответ дляEva-ff3f
Но трава у нас буйная редко косится,бурьяны буяют. Я вообще то тоже не представляю как он будет таскать за собой провод по двору. Но хочет электрическую
з акумулятором є коси, одного акумулятора вистачає десь хвилин на 30-40. в комплекті їх як правило 2. можна докупити ще кілька залежно від того наскільки вистачить сили руками махати
Ответ дляЛюблюДевчонок
Так это другое дело. Спасибо хоть объяснили)) а то как представила этот бесконечный удлинитель 🤣