Щепотка_совести• 22 июля 2024
В кого творчі діти. Подарунок.
На вік 8-10 років. Щось прикольне, щоб створювати, малювати. Фарби усіляки є, маркери скетч також. Шити і вишивати не любить. Може дарували щось прикольне нещодавно? Такий вік, що суто дитяче нецікаво, а косметика, одяг не вважає за подарунок. Техніка усіляка вже є.
Пушкининиана• 22 июля 2024
Тут складно
Моїй треба робити те, що вона сама захоче, сама обере. А не те, що їй хтось обрав
Педиатор_я• 22 июля 2024
Отвести в эпик, в канцтовары, на пару часов. Моя там полдня может выбирать, полуметровый чек всякого, чего б я в жизни не догадалась.
Щепотка_совести
• 22 июля 2024
Ответ дляПедиатор_я
Я буду онлайн замовляти. Вже знайшла мозаїку алмазну. Деякі поробки від djeco.
Щепотка_совести
• 22 июля 2024
Можливо дівчата, в яких діти малюють чи ліплять ще щось порадять. Чим можна здивувати.
Педиатор_я• 22 июля 2024
Ответ дляЩепотка_совести
Это Ваш ребенок или на подарок? Деньги всегда можно отправить. Не угадаете. Ну если лепит, то моя глину в эпике берет. А к ней краски, лак, причем не понравился один- купила другой. Но готовые заготовки типа алмазной мозаики это не для творческих детей, по шаблону им неинтересно. Максимум это картина по номерам. У моей они не по праздникам, а как разукрашена антистресс, закончилась одна, купили другую.
Щепотка_совести
• 22 июля 2024
Ответ дляtarveldy
А ще чорний папір
Круто. Я б сама на ньому малювала. А який саме і чим на ньому малюють? Акварельними чи акриловими?
Добротная• 22 июля 2024
зайдите в Акварели, можно и на сайт, там куча всего)
кстати как вариант, подарить туда сертификат, пусть сама выбирает. захочет купит краски, захочет - портфель, ручки, косметичку или что угодно другое
Щепотка_совести
• 22 июля 2024
Ответ дляПедиатор_я
Мій. Вже всього- куплено- перекуплено. Це не основний подарунок, а ряд подарунків. І майбутній елемент декору у дитячу.
Отакі всяки штуки, щоб кімнату прикрашати. Але не кустарщину. Дуже любить.
Може кашпо і його розмалювати. Чи щось подібне.
ЗновЗдоров• 22 июля 2024
Заказывала картину по номерам по фото. У нас есть кот, которого дочь очень любит, его фотку и заказывали. Вам дают картину и краски к ней нужных цветов.
Педиатор_я• 22 июля 2024
Ответ дляЩепотка_совести
Всё готовое по шаблону у моей так и провалилось. Моя ещё из мулине плетет, там можно бесконечно покупать.
Катруся 777• 22 июля 2024
Як варіант, можна світловий планшет. Моя малює через павербанк, без розетки. Але це бюджетний подарунок, можна як доповнення до основного
Тишком_нишком• 22 июля 2024
аалогічний подарунок шукаю для 13-річного підлітка
весь ранок шукаю
поки ідеї: набір скульптора, робота з епоксидкою, картина флюарт
весь ранок шукаю
Тишком_нишком• 22 июля 2024
Ответ дляПедиатор_я
яку глину берете?
КликОЛЬКА• 22 июля 2024
Ответ дляЩепотка_совести
Таке вже робили?
Педиатор_я• 22 июля 2024
Ответ дляТишком_нишком
яку глину берете?
Я не знаю, ребенок сама какую то берет.