Мовчу, але хочу• 22 июля 2024
Хтось їздив у Туреччину чи Кіпр на осінніх
шкільних канікулах? Розкажіть, свій досвід. Температура води, погода, готель. Дякую
Love_Love_Love_• 22 июля 2024
Якраз на осінніх канікулах туди і їздити особливо Кіпр, не знаю як там літом відпочивають
Ядвига Юсьлегко• 22 июля 2024
а коли осінні канікули?
Осінню воздух напочатку місяця 30+, море тепле до 25-26, наприкінці місяця воздух 25, вода теж десь 23-24.
День правда вже короткий.
Мовчу, але хочу
• 22 июля 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
а коли осінні канікули?
День правда вже короткий.
Десь в останній тиждень жовтня зазвичай
Мовчу, але хочу
• 22 июля 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
а коли осінні канікули?
День правда вже короткий.
Це про який Ви місяць пишете?
З царем в голові• 22 июля 2024
Завжди їздемо на Кіпр вересень -жовтень , сонце не таке палюче , море чисте , туристів в рази менше , житло майже на 30% дешевше , тільки плюси
Пожарник• 22 июля 2024
Были в турции не раз и в октябре, и в ноябре, отлично, вода точно теплая,и не так жарко уже, толтко дождь чаще и ветра могут быть. Выбирайте анталиб, белек, сиде, только не кемер
Карамелька• 22 июля 2024
Я турцию только осенью воспринимаю, были во 2 половине октября как раз перед войной - это супер. Воздух 28-30, вечером прохладно, вода 25-26
Весняний Марафон• 22 июля 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
Десь в останній тиждень жовтня зазвичай
На Кіпрі вода тепла, сонячно. Але вітер з моря відчутний, море неспокійне, великих хвиль немає, тож це не те щоб проблема, просто врахуйте цей нюанс
Мовчу, але хочу
• 22 июля 2024
Ответ дляПожарник
А чому не Кемер? Сонце рано заходить за гори? Чи?
Пожарник• 22 июля 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
Горы, влажность очень высокая, дожди гораздо чаще