младокошкина• 22 июля 2024

Батько чоловіка виявився не біологічним батьком

Чоловік займався вивченням свого родоводу. Зробив собі ДНК тест на сайті MyHeritage, щоб знайти віддалених родичів. Тоді зробив тест своєму батькові і коли прийшов результат стало зрозуміло що його батько не є біологічним батьком. Мама давно померла.
Чоловік народився у кінці 70х. Його батькові не хочемо говорити, він літня людина, скоріш за все про це не знав. Чи може бути якось що і мама не знала про це? Чи були в той час банки сперми? Чи користувались послугами приватних донорів сперми? Хотіли б знайти, ким був біологічний батько. Будемо вдячні за корисні поради.
Батьки на той час були вже 3-4 роки як одружені, а в стосунках була років 8. Мій чоловік - перша їх дитина. Був ще старший син у мами від попереднього шлюбу. Є менша сестра, на рік, їй теж зробили тест - очікуємо результат. Не думаю, що вагітність меншої сестри була запланована, бо вагітність свекрухи з чоловіком була дуже важкою, тому навряд чи так швидко планували вагітність після попередньої.
П´яна вишня• 22 июля 2024
Ответ дляФляшка на трьох
навіщо це все ворушити зараз??? хотіла б мама, щоб він знав - то сказала б. Ну і знайти рідного батька - шанси дорівнюють нулю.
В сенсі- навіщо? Людина не має права знати, хто вона? Чи завжди робити так, як «хотіла мама»?

Дама_с_коготками• 22 июля 2024
Ответ длямладокошкина
Не брали матеріал у матері. У чоловіка у тесті показує родинні збіги, в тому числі збіги по матері і видно, що справді можуть бути далекими родичами матері.
Ви вірите в те, що люди з якихось забитих сіл здавали біоматеріал для банку ДНК (це взагалі закрита інформація).
Невгамовна• 22 июля 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Хочется знать свою родословную.
Родословную не так узнают. Узнать родословную это стоит денег, времени и услуг специалистов, а не ватной палочкой во рту поводить.
автор младокошкина • 22 июля 2024
Ответ дляМоже ще третю?
Может ваш муж вообще приемный ребенок? Мамы нет, чтоб тест ДНК сделать.
Ні. Ми впевнені, що мати є рідною.
Тішуся неперетішуся• 22 июля 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Ви американських фільмів передивилися?
просто ви не в курсі,які сссровські роддоми були.. ,(як згадаю,то вздрогну).який там був бардак.
Борщичок• 22 июля 2024
Ответ длямладокошкина
Ось так https://www.youtube.com/shorts/wOxebtuf6m8
Він сам погодився і сам брав у себе зразок.
Погодився? Вы его надоумили?
Відповів всім• 22 июля 2024
Зробіть аналіз з тоб дитиною від першого шлюбу мами. Може забіг перший чоловік якось і так вийшло
Невгамовна• 22 июля 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
И не говорите... Трансгегдерные женщины регулярно выносили детей или меняли их. Не то, что сейчас, порядок и дисциплина.
П´яна вишня• 22 июля 2024
Ответ дляНевгамовна
Можно вопрос? А вот зачем это мужику под полтос, искать гипотетических родственников? Чтобы что? Ну, реально поедет на дальний хутор, зайдёт в дом и скажет: я Ваш семиюродный племянник со стороны троюродной бабушки?
Вам не треба, це не означає, що ніхто своїм родоводом не цікавиться

Відповів всім• 22 июля 2024
Ответ дляНевгамовна
Та наверное все мы друг другу семиюродные
автор младокошкина • 22 июля 2024
Ответ дляДама_с_коготками
У кожної людини тисячі далеких родичів, може бути потенційно і сотня тисяч таких, кого цей тест може виявити. І тільки незначна частина з цих людей робить цей тест - от їх і показує. На заході це доволі популярна тема, навіть у Польщі. Тому й показує більшість збігів у США, Швеція, Польща
П´яна вишня• 22 июля 2024
Ответ дляДама_с_коготками
Ну може він із роду Рюріковичив
З Рюриковичів чи з Іваненків, однаково корисно знати про те, хто ти є
А_я_ЛОЖУ!• 22 июля 2024
Я бы сделала тест ДНК еще раз, но другой!
Щаслива Я• 22 июля 2024
Вы даже не представляете сколько чужих детей воспитывают мужики)) и сейчас
Стандартная история, если девка ушлая. Гуляла с первым парнем на селе, он ее бортанул, нашла лоха-задрота, сюси-муси и опа он папочка.
А если еще и ребенок красивенький родился папочка горд собой по самые помидоры.
Когда ваш муж рождался никаких банков не было, был ’загул’ и ’залет’
Хотя может быть и добрая история. Взяли ребенка родственников погибших в аварии.
Мастер Пис• 22 июля 2024
Ответ дляГуляю босоніж
І ще кудись невідомо в яку контору поштою надсилали
Ще й гроші заплатили не малі
Смурфетта• 22 июля 2024
Здайте тест у місцевій лабораторії. Для початку.
Банків сперми в СРСР не було, так як не робилось тоді штучне запліднення. Хіба що вони брали участь в якомусь медичному експерименті.
автор младокошкина • 22 июля 2024
Ответ дляВідповів всім
Навряд чи він був батьком. Варіантів і без нього було. А старшого брата вже теж немає в живих.
Срочнокпсихологу• 22 июля 2024
Я узнала в 37 лет недавно, что мои двоюродные брат и сестра- усыновлённые дети. И хз знают ли они сами об этом. Тетя по -пьяни мне позвонила и проговорилась, мать подтвердила. Не то, что я из любить меньше стала, но, как-то. . странно, что ли...
Рання пташка• 22 июля 2024
Ответ длямладокошкина
А совпадения эти на основании чего?

автор младокошкина • 22 июля 2024
Ответ дляРання пташка
А совпадения эти на основании чего?
На основі тесту чоловіка, у нього ж 50% днк від матері.
Перша на селі• 22 июля 2024
А син з батьком схожі між собою?
Рання пташка• 22 июля 2024
Ответ длямладокошкина
Как сравнивали с ДНК матери?
Відповів всім• 22 июля 2024
Ответ длямладокошкина
Діти може є у того брата. Багато варіантів? Нічого собі мама була. ))
автор младокошкина • 22 июля 2024
Ответ дляПерша на селі
А син з батьком схожі між собою?
Типаж той самий, але схожості явної не помічається на відміну від схожості з матір´ю.
автор младокошкина • 22 июля 2024
Ответ дляВідповів всім
Так діти є, може й дійде до них зробити тест... але поки чекаємо результат сестри.
П´яна вишня• 22 июля 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
В моїй родині теж з обох сторін Санта-Барбара і скелети у шафі з обох сторін, дебільні секрети всякі. Тепер розкопати важко, як було насправді, бо спогади живих родичів різняться, часом кардинально. А архіви однієї з сторін на окупованих територіях були, не знати, чи й існують ще ті метрики…
Складне та цікаве це питання.
Іноді буває дивовижне, наприклад, моя сестра народила двох хлопчиків, різниця років у 4, та назвала їх умовно А. та Б. За декілька років я почала дослідження і з‘ясувалося, що чоловіки з іменами А. та Б. - наші з нею пра-пра-пра дідусі, брати.
А тут читаєш питання «навіщо, ха-ха, лохотрон, рюриковичі». Перш за все, це ж історія твого походження, історія родини
автор младокошкина • 22 июля 2024
Ответ дляРання пташка
Как сравнивали с ДНК матери?
Навіщо порівнювати з ДНК матері? Тест для чоловіка показує людей, які є його далекими родичами. Деяких з цих людей можна пов´язати з його матір´ю, через те робимо висновок, що мати його була рідною. Що ще неясно?
Відповів всім• 22 июля 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Банка спермы в то время (да и позже) в Союзе не было и быть не могло как и искусственного оплодотворения априори.

Говорить отцу не стоит. Мама знала, кто настоящий отец. Может и отец знает.

Вообще, читала когда-то, что ДНК тесты в семьях массово пошли в 2000-е у британцев после того как выявилась тенденция с большим процентом тех мужчин, чьи дети были не их биологическими.
Если бы отец знал правду то не соглашался бы на тест
Столічна штучка• 22 июля 2024
Ответ дляВідповів всім
Я писала исходя из основного поста и там не написано, согласился ли он.
Espresso_caffe• 22 июля 2024
30% мужчин не в курсе, что воспитывают не своих детей
так что ситуация житейская