младокошкина• 22 июля 2024
Батько чоловіка виявився не біологічним батьком
Чоловік займався вивченням свого родоводу. Зробив собі ДНК тест на сайті MyHeritage, щоб знайти віддалених родичів. Тоді зробив тест своєму батькові і коли прийшов результат стало зрозуміло що його батько не є біологічним батьком. Мама давно померла.
Чоловік народився у кінці 70х. Його батькові не хочемо говорити, він літня людина, скоріш за все про це не знав. Чи може бути якось що і мама не знала про це? Чи були в той час банки сперми? Чи користувались послугами приватних донорів сперми? Хотіли б знайти, ким був біологічний батько. Будемо вдячні за корисні поради.
Батьки на той час були вже 3-4 роки як одружені, а в стосунках була років 8. Мій чоловік - перша їх дитина. Був ще старший син у мами від попереднього шлюбу. Є менша сестра, на рік, їй теж зробили тест - очікуємо результат. Не думаю, що вагітність меншої сестри була запланована, бо вагітність свекрухи з чоловіком була дуже важкою, тому навряд чи так швидко планували вагітність після попередньої.
Гуляю босоніж• 22 июля 2024
Ответ дляП´яна вишня
В сенсі- навіщо? Людина не має права знати, хто вона? Чи завжди робити так, як «хотіла мама»?
Якщо людина без днк-шарашкіної контори не знає, хто вона, то у неї серйозні проблеми з самоідентифікацією.
младокошкина
• 22 июля 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Я писала исходя из основного поста и там не написано, согласился ли он.
Ну так не силою ж робили йому тест :))) Погодився, звісно
Столічна штучка• 22 июля 2024
Ответ длямладокошкина
Четко понимая зачем?
младокошкина
• 22 июля 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Четко понимая зачем?
Ну так. А в чому проблема? Досліджували родовід, знаходили близьких і далеких родичів. Батько теж у цьому приймав активну участь.
Инфотуфелька• 22 июля 2024
Яка різниця? Батько в першу чергу той хто ростив. Можливо він і знав що то біологічно не його дитина або здогадувався,але ж ніяких заходів не приймав з цього приводу. Можливо не знав і спокійно собі жив. Нащо воно треба ворушити минуле? Живіть собі спокійно і все. Тим більше що сверухи на світі нема, залиште покійних і їх помилки в спокої. І батьку не треба нічого говорити, тут все правильно
П´яна вишня• 22 июля 2024
Мабуть, у вашому випадку буде складно знайти біобатька… хіба «вдаритись у спогади», згадати з татом дитинство, акуратно розпитати про молодість, як з мамою познайомились, фото роздивитись, «мабуть, у неї багато женихів було», і так далі, покружляти навколо цього питання. Або інших родичів порозпитувати ( хоч в моєму випадку всі мовчали як партизани). Як пару прикладів: ми в дитинстві щороку ходили на кладовище до могил родичів, на одній ділянці з ними була ще могила, умовно Петренко Григорій. Ми, як діти, запитували хто це, нам відповідали, що це просто якийсь дядя. Лише потім, через надцять років, прийшло розуміння і співставлення, що це наш рідний дідусь.
Або ще: у одної з бабусь там були поховані двоє її чоловіків, обидва з однаковим прізвищем. Казали, співпадіння 🫠 Тоді співставити їх я не змогла, а зараз не згадаю, де точно ці могили, вже років 20 там не була. Ось вам і «навіщо».
младокошкина
• 22 июля 2024
Ответ дляИнфотуфелька
Ми й живемо спокійно. Але чоловік хоче і має право дізнатись, хто був біобатьком. В чому тут проблема? Звісно, на стосунки з батьком, який виростив це ніяк не впливає.
П´яна вишня• 22 июля 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Якщо ви вживу ніколи не бачили колібрі, це не означає, що його не існує
Глаголиця• 22 июля 2024
Ответ длязахідний_діалект
Он кровь сдавал и его отец сдавал?
Знайомий казав, що здавав слину. Але без участі батька неможливо зробити такий ьест
Корсет_на_шурупах• 22 июля 2024
Ответ длямладокошкина
У кожної людини тисячі далеких родичів, може бути потенційно і сотня тисяч таких, кого цей тест може виявити. І тільки незначна частина з цих людей робить цей тест - от їх і показує. На заході це доволі популярна тема, навіть у Польщі. Тому й показує більшість збігів у США, Швеція, Польща
Автор,а який ореол проживання родичів чоловіка виявився?
младокошкина
• 22 июля 2024
Ответ дляП´яна вишня
Слушна думка. Акуратно намагаємось розпитати. Але інформації мало. Найбільша надія що більше людей тестуватимуться, особливо з України і в майбутньому протестується хтось із близьких родичів біобатька.
Фісташкова кава• 22 июля 2024
Ответ длямладокошкина
Ні, брався мазок ватною паличкою за щокою
Сделайте тест днк на отцовство на в другой лаборатории
младокошкина
• 22 июля 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Типовий для України. Там ще багато залежить наскільки популярне таке тестування в тій чи іншій країні. Поки в Україні не багато пройшли цей тест, тому показник України занижений. В основному Сша, Німеччина, Польща, Швеція. Мама чоловіка походить з місцевості на кордоні з Польщею.
П´яна вишня• 22 июля 2024
Ответ длямладокошкина
Може розпитайте в UA Genealogy, як краще, там повно таких випадків було
младокошкина
• 22 июля 2024
Ответ дляФісташкова кава
Не бачимо сенсу не довіряти результату. Зробимо тест ще в іншій аналогічній компанії. Там більша база людей. І тест сину - він має показати, чи є у нього зв´язок з дідусем (у мене нема сумніву, що з батьком є зв´язок).
Фісташкова кава• 22 июля 2024
Ответ дляНевгамовна
Родословную не так узнают. Узнать родословную это стоит денег, времени и услуг специалистов, а не ватной палочкой во рту поводить.
А, вы думаете тест днк 100 грн стоит?
младокошкина
• 22 июля 2024
Ответ дляП´яна вишня
Ми активні учасники цієї спільноти.
младокошкина
• 22 июля 2024
Ответ дляФісташкова кава
А, вы думаете тест днк 100 грн стоит?
до 2000 грн для однієї людини
Корсет_на_шурупах• 22 июля 2024
Я недавно попала на сайт фамилий и забила свою девичью фамилию , т.е.фамилию отца.И оказалось,что такая фамилия распространена в основном США,немного Израиле , Швеции,Канаде.Раньше попадалась эта фамилия только в раше.Я была очень удивлена.
Пьяная вишня• 22 июля 2024
Ответ дляП´яна вишня
З Рюриковичів чи з Іваненків, однаково корисно знати про те, хто ти є
І що далі робити з цією інформацією? От в наш час як вона вам допоможе? Ок, покаже якісь сліди присутності видатних осіб, будемо пишатися. А якщо від криміналу, маргіналу, затятого комуніста, маньяка ? Це буде корисно знати?
Фісташкова кава• 22 июля 2024
Ответ длямладокошкина
Так діти є, може й дійде до них зробити тест... але поки чекаємо результат сестри.
Вы пожалуйста потом отпишитесь, реально интересно чем все закончится
ПодругаМужа• 22 июля 2024
У нас в семье и у знакомых несколько таких историй. Бесплодные мужчины, жены на курорте зачали детей от других, с согласия мужа. Это супружеская жизнь, не всегда приятные аспекты , а вашему мужу хочется сейчас все это ковырять? Представляете, если его его маму изнасиловали? Ему правда нужна эта информация?!
Корсет_на_шурупах• 22 июля 2024
Ответ дляПьяная вишня
Ну и что?Благодаря коммунистам существует наша экономика и не нужно это недооценивать.Может это вы все построили в 50-е,60-е,70-е ,80-е года?Школы,заводы,фабрики дома,ТЭЦ,ГЕС,АЭС?
П´яна вишня• 22 июля 2024
Ответ длямладокошкина
Ми активні учасники цієї спільноти.
Я читаю, і все не наважусь піти далі, ніж я є зараз. Але цікаво неймовірно! Це не тільки про походження, це ще й про самовизначення, часто навіть про професійний напрямок та життєві цілі. А людина навіть не усвідомлює, чому так
Фісташкова кава• 22 июля 2024
Ответ дляП´яна вишня
Извините за бестактный вопрос, а почему вам не говорили, что Петренко Григорій ваш дед?
ПодругаМужа• 22 июля 2024
Ответ дляПьяная вишня
А якщо від москаля? Яка ганьба!
П´яна вишня• 22 июля 2024
Ответ дляПьяная вишня
Якщо треба пояснювати, то не треба пояснювати- це ваш випадок
П´яна вишня• 22 июля 2024
Ответ дляФісташкова кава
Не маю жодного уявлення. Я дійшла висновку, що це перший бабусин чоловік, він помер раніше, ніж я народилася. Дуже багато тем просто замовчувалися, ми у дитинстві не дуже тим морочилися, а потім не було вже у кого питати. Ще один приклад- родичка з явними «східними» рисами мала наше по-батькові, скажімо, Олегівна, її мама не була заміжня. А потім, вже дорослою, я випадково натрапила на інформацію, що її батько чеченець з відповідно чеченським ім‘ям. Теж ніхто нічого, замовчували, приховували, а жити з цими скелетами важко.
Пьяная вишня• 22 июля 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
А в темах про совок все наоборот.
Многие хотели бы спрятать свои совковые корни. Нечем гордиться. Особенно если из ярых коммунистов, НКВД.
ПодругаМужа• 22 июля 2024
Ответ дляПьяная вишня
А в темах про совок все наоборот.
Это генетически не передается, как и гены крепостных.