Усатая полосатая• 22 июля 2024
Допоможіть з розстановкою меблів
Донька хоче шафу справа, одразу біля дверей. Основна мотивація - на стіну зліва хоче вішати свої картини, щоб заходиш і їх одразу було видно. Я думаю, що так буде не дуже зручно, в тому числі через двері на балкон. Пропоную їй зробити довгу шафу зліва. Так і речей більше влізе, і простір кімнати виглядатиме організованішим і більшим. Але вона не хоче.
Я вже втомилась… Замовила 3д візулізацію, але обидва варіанти робити дорого. Дизайнер просить обрати один варіант.
Яке планування на вашу думку буде зручнішим? Чи може є якісь інші ідеї?
Результат:
вже голосів:
7 (36.84%)
Варіант 1
6 (31.58%)
Варіант 2
6 (31.58%)
Інше/подивитись відповіді
Бешене сарі• 22 июля 2024
Найдите конструктор мебели Икея и сами сделайте визуализацию.
У вас сейчас все не масштабе нарисовано. Сложно сказать.
И зачем кровать чердак? Это комната на двоих детей?
Акукарача• 22 июля 2024
А можна так зробити? Шафу зліва від дверей, ліжко повернути, диван на місце шафи, картини над столом і тумбою, де зелене і над диваном
Швидка Настя• 22 июля 2024
Я б ліжко замість шафи ставила на ф1
Варіант доньки більш подобається. І стпвте так як вона хоче
ПочтальЁнша• 22 июля 2024
А зачем ей ліжко горище, если у нее стол отдельно есть? На 2м этаже спать куча минусов.
Акукарача• 22 июля 2024
Ответ дляПочтальЁнша
Можливо стіл для навчання, а під ліжком «майстерня» для малювання? )
Бешене сарі• 22 июля 2024
Очень приятно общаться. ’Помогите!’ , и ушла в туман....
И что, сидеть ждать вашего ответа?
Усатая полосатая
• 22 июля 2024
Ответ дляАкукарача
Майже, хоче там чіл-зону з кріслом-мішком)
Усатая полосатая
• 22 июля 2024
Ответ дляБешене сарі
И что, сидеть ждать вашего ответа?
Можете вийти і не допомагати. Я якщо тему створила, то мушу тут сидіти і чатувати на коменти, щоб відповідь не пізніше хвилини була?
Кімната для однієї дитини. Ліжко-горище бо так хоче. У неї зараз і їй подобається
Завжди з рушником• 22 июля 2024
Ответ дляУсатая полосатая
тож це кімната для 1 доньки , тоді перенавантаження по предметам меблів , навіщо ліжко чердак ще й диван ... треба 1 повноцінне ліжко , шафа і стіл , а так наставлено всього невпопад.. без нормальної організації простору
ПочтальЁнша• 22 июля 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
Можно большие подушки на нормальную кровать и будет как диван.
Дочь завтра передумает и будут это все переставлять туда сюда
Усатая полосатая
• 22 июля 2024
Ответ дляШвидка Настя
Я б ліжко замість шафи ставила на ф1
Ліжко шириною 1,2, вдвічі ширше за шафу. Буде не ок(
Усатая полосатая
• 22 июля 2024
Ответ дляПочтальЁнша
Варіан з нормальним ліжком не обговорюється. Буде так(
Завжди з рушником• 22 июля 2024
Ответ дляПочтальЁнша
звичайно , нормальна кімната ,щоб гарно розміститись )
ПочтальЁнша• 22 июля 2024
Ответ дляУсатая полосатая
А сколько дочке лет?
ПочтальЁнша• 22 июля 2024
Ответ дляШвидка Настя
Почитайте пост
Почитала, и что? Фото визуализации у нее должно быть
Завжди з рушником• 22 июля 2024
Ответ дляУсатая полосатая
замість дивана пуфи , шафу треба ставити в невидиму зону , біля балкону не зручно , навпроти входу-не гарно і там буде вона нагромождати простір .. треба вам сідати і креслити купу різноманітних варіантів , гуглити , бо ваші варіанти, нажаль, виглядають -як треба все впихнути обов´язково в одну кімнату
Дую на вітер• 22 июля 2024
Вона права. Заходити в кімнаті і впиратися поглядом в шафу, це погано. Як в комору заходиш.
Акукарача• 22 июля 2024
Ответ дляУсатая полосатая
Тоді нащо диван? )
Акукарача• 22 июля 2024
Ответ дляПочтальЁнша
Яке фото? Їй сказали обрати варіант розставлення меблів, що б зробити візуалізацію. Автор обирає між двома варіантами тому що 2 візуалізації то для неї дорого.
Organic• 22 июля 2024
Ответ дляАкукарача
3м ширина кімнати, там проходу не буде
Акукарача• 22 июля 2024
Ответ дляOrganic
3м ширина кімнати, там проходу не буде
Якщо глибина шафи 60, ліжко максимум 150 то прохід залишиться.. ну не дуже широкий тільки..
Просто Автор багато всього впихнути хоче, розмірів меблів нема.. складно щось радити
Вона написала що дочка під ліжком хоче «куточок відпочинку» то нащо тоді ще диван в кімнаті? Якщо ліжко-горище під замовлення то можна попросити диван під ліжком зробити.. якщо той диван дуже треба
Без образів• 22 июля 2024
Ответ дляПочтальЁнша
Читали и не поняли? Визуализацию ещё только будут заказывать, когда выберут один из вариантов