Гага Газу• 22 июля 2024

Знайомство з сестрою майбутнього чоловіка і його колишня

Ми з моїм майбутнім чоловіком разом рік. Півроку тому він зробив мені пропозицію, на серпень заплановане скромне весілля. Все в цілому чудово, але маємо одну постійну тему для сварок - його знайому (кращу подругу його сестри). В минулому він вже був одружений, і, як виявилося, зраджував колишній дружині з цією подругою. Ми теж постійно сварилися через неї, бо вже коли ми з ним були разом, вона періодично написувала чи надзвонювала. Але наче розібралися, що вона - це минуле, і що їй не місце в нашому житті.

І тут сталася ситуація. Він вирішив нарешті познайомити мене зі своєю сестрою. Домовились зустрітися втрьох в кафе. Приходим - а там з нею сидить ця подруга. Типу просто мимо проходила. Порозглядала мене і пішла. Але на цьому неприємне не закінчилося. Сестра нареченого ігнорувала мене весь вечір і при мені постійно говорила про цю подругу. Типу "а от Машка машину купила", "бачив, як Машка схудла? красотка", "отакий суп Машка готувала, в неї ще смачніше було" і все в такому роді.. Він нічого не відповідав, просто угу-ага і переводив тему. Я з іронією підігрувла "ну нічого собі, яка ваша машка молодець". Але всередині було дуже паршиво. І зараз теж паршиво. З нареченим не посварилися, але не можу з ним говорити і уникаю. Не знаю, як на це реагувати, як коментувати, як поводитися далі. Що б ви робили?
Баба_Воля• 22 июля 2024
С вашей тонкой психикой, вам надо искать мужика девственника, а главное сироту
Ananasprotivogaz• 22 июля 2024
У меня бы такого не было. Зачем мне этот ? Изменщик с дибильной сестрой
Воленс-неволенс• 22 июля 2024
А он шо?))₽ когда машку увидел и как на треп про нее реагировал?
Домашка• 22 июля 2024
В минулому він вже був одружений, і, як виявилося, зраджував колишній дружині з цією подругою.
Я би тікала куди подалі від такого чоловіка, а ви збираєтесь одружуватися - дивно...
So_so• 22 июля 2024
Это совсем не моя история, все эти люди.
Спасу мир• 22 июля 2024
Вы вели себя нормально. Так и продолжайте. С женихом я бы вообще это не обсуждала.
Папина дочка• 22 июля 2024
Автор у меня так муж мне изменил, я бы замуж не выходила
автор Гага Газу • 22 июля 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Ніяковів. Зразу взагалі дуже зніяковів. Якби я навіть не знала, що у них щось було, зразу б зрозуміла

Мені напевно образливо, що він бачив, як сестра поводиться, і ніяк не дав їй отпор. Не сказав щось типу ’мені не цікаво’, не знаю. Ніяк не захистив мене
Riesling• 22 июля 2024
А навіщо сидіти там, де вас ігнорять і постійно розказують про колишню?
Встати і піти самоповаги не вистачило?

Скоро до вас і наречений так буде ставитись
Папина дочка• 22 июля 2024
Ответ дляГага Газу

Вот поэтому и бежите
Воленс-неволенс• 22 июля 2024
Ответ дляГага Газу

Я б еще в девках походила на вашем месте))
Чую будут от вас еще темы
Барбітта• 22 июля 2024
Офигенный мужик и шикарная родня.
Барбітта• 22 июля 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Чую будут от вас еще темы
Главное, сразу родить дитачку
Воленс-неволенс• 22 июля 2024
Ответ дляБарбітта
Главное, сразу родить дитачку
Вот тут машка и утешит молодого уставшего отца
Машка то похудела)
Фісташкова кава• 22 июля 2024
сразу ставить вопрос ребром про подругу и сестру, именно сейчас. о вас вытерли ноги сейчас, в будущем с подачи сестры он и вам изменит с этой машей.
автор Гага Газу • 22 июля 2024
Ответ дляДомашка
Я про те, що в них був роман, взагалі дізналася тижні два тому. До цього він рік ледве не божився, що у нього з нею НІКОЛИ НІЧОГО НЕ БУЛО, це просто подружка сестри
Домашка• 22 июля 2024
Ответ дляГага Газу

В нього залишились ще почуття до неї
Повітруля• 22 июля 2024
Ответ дляГага Газу

погодите автор, у вашего мужа было прошлое, и он в некоторых ’моментах’ был мягко сказать козлом. Но прошлого не вырубить топором, тем более заставить сестру или еще кого по другому к вам относится, или вы идете по жизни вместе и несете этот мусорный пакет (ну так вышло...) или уходите и ищите девственника, сироты. Вы наверно тонкой душевной организации или просто ранимая... но можно маленький совет, игра в молчанку с мужчиной, это тупик. Мужчины по другому мыслят... ваше молчание оттолкнет от вас, а вот Маринка... Маринка окажется молодцом.
Воленс-неволенс• 22 июля 2024
Ответ дляГага Газу
Мля еще и брехло
Гарачий Чокалад• 22 июля 2024
Я бы сказала-Вот видите какая Маша хорошая. И все пробуют, и всем нравится. Только замуж никто не берет. Наверное, суп все-таки у неё был не так уж и хорош
Фісташкова кава• 22 июля 2024
Ответ дляПовітруля
да не маринка, а машка там
Душа компанії• 22 июля 2024
Интересно только почему после развода он не женился на этой Машке.)) Явный человек отдаёт себе что там клейма ставить негде. Но сестра упорно заинтересована пристроить подружку, породнитьсяс ней поэтому дела тут не будет.
Это я пишу даже опуская тот факт, что он вообще в предыдущем браке изменял.
Автор, вам явно не по 20 лет, куда спешить в брак после такого короткого периода встречаний?
В общем рекомендую очень крепко задуматься о перспективах
Домашка• 22 июля 2024
Ответ дляГага Газу
Це вагома причина для відміни одруження, брехливий зрадник, може до сих пір з нею тягається
Курочка• 22 июля 2024
О, у меня есть аналогичная история в жизни..
У мужа - есть такой друг))
С сестрой и его подругой...
Повітруля• 22 июля 2024
Ответ дляФісташкова кава
да не маринка, а машка там
ну не факт, Машка или Маринка.. она есть, была и будет!! вопрос, как автор к этому относится))
Курочка-чубаточка• 22 июля 2024
Машку шкода. І при машині, і борщ варить, і ноги роздвигає, а заміж ну ніяк не беруть. От і схудла бідолаха на стресі
автор Гага Газу • 22 июля 2024
Ответ дляФісташкова кава
Тоже об этом думаю. Думаю, сестра рассчитывала, что место новой жены займет подруга
Домашка• 22 июля 2024
Ответ дляПовітруля
Люди не змінюються, зраджував колишній і цій буде зраджувати
Душа компанії• 22 июля 2024
Ответ дляГага Газу
Ничего себе у вас уровень терпимости.
Вы только что узнали, что вам врали год, и всё ещё рассматриваете в перспективе официальный брак)?
Шалена невинність• 22 июля 2024
Ответ дляГага Газу

Скільки вам років? Навіщо ви сиділи і слухали маячню?