Гага Газу• 22 июля 2024
Знайомство з сестрою майбутнього чоловіка і його колишня
Ми з моїм майбутнім чоловіком разом рік. Півроку тому він зробив мені пропозицію, на серпень заплановане скромне весілля. Все в цілому чудово, але маємо одну постійну тему для сварок - його знайому (кращу подругу його сестри). В минулому він вже був одружений, і, як виявилося, зраджував колишній дружині з цією подругою. Ми теж постійно сварилися через неї, бо вже коли ми з ним були разом, вона періодично написувала чи надзвонювала. Але наче розібралися, що вона - це минуле, і що їй не місце в нашому житті.
І тут сталася ситуація. Він вирішив нарешті познайомити мене зі своєю сестрою. Домовились зустрітися втрьох в кафе. Приходим - а там з нею сидить ця подруга. Типу просто мимо проходила. Порозглядала мене і пішла. Але на цьому неприємне не закінчилося. Сестра нареченого ігнорувала мене весь вечір і при мені постійно говорила про цю подругу. Типу "а от Машка машину купила", "бачив, як Машка схудла? красотка", "отакий суп Машка готувала, в неї ще смачніше було" і все в такому роді.. Він нічого не відповідав, просто угу-ага і переводив тему. Я з іронією підігрувла "ну нічого собі, яка ваша машка молодець". Але всередині було дуже паршиво. І зараз теж паршиво. З нареченим не посварилися, але не можу з ним говорити і уникаю. Не знаю, як на це реагувати, як коментувати, як поводитися далі. Що б ви робили?
Кусачая Я• 22 июля 2024
У мого батька перша дружина була найкращою подругою його сестри, і коли мій батько одружився удруге на моїй мамі то на усі свята, ДН, коли вони ходили у гості до цієї сестри то була присутня і колишня. По розповідях мами там що у колишньої дружини що у сестрички батька(це я і сама знаю) з головою була біда і вони усіляко намагались образити маму, висміяти, і поставити в незручне становище. Перші роки шлюбу мамі дались дуже важко, поки подружки не розсварились.
Фісташкова кава• 22 июля 2024
Ответ дляГага Газу
Тоже об этом думаю. Думаю, сестра рассчитывала, что место новой жены займет подруга
так а список гостей составили? сестра с подружкой прийдет?
Гага Газу
• 22 июля 2024
Ответ дляФісташкова кава
Сестра в списке. Но, чувствую, подруга тоже будет ’мимо проходить’
Гага Газу
• 22 июля 2024
Ответ дляПапина дочка
Автор у меня так муж мне изменил, я бы замуж не выходила
С подругой сестры? Или после того, как изменял предидущей партнерше?
Гага Газу
• 22 июля 2024
Ответ дляRiesling
А навіщо сидіти там, де вас ігнорять і постійно розказують про колишню?
Встати і піти самоповаги не вистачило?
Скоро до вас і наречений так буде ставитись
Встати і піти самоповаги не вистачило?
Я намагалася не псувати вечір і не опускатися до їхнього рівня
Король дивана• 22 июля 2024
Ответ дляГага Газу
Вони вас опустять коли прийде час...
Уси Пуси• 22 июля 2024
Ответ дляГага Газу
Я про те, що в них був роман, взагалі дізналася тижні два тому. До цього він рік ледве не божився, що у нього з нею НІКОЛИ НІЧОГО НЕ БУЛО, це просто подружка сестри
Ще й брехло
Курочка-чубаточка• 22 июля 2024
Ответ дляГага Газу
Вони вважають Вас слабкою і через це ще більше будуть клювати
Ответ дляГага Газу
Ви опустилися значно нижче, сидячи і усміхаючись на зневагу.
Найгірше, що ваш ’жоних’ це бачив. Тепер він знає, що вас можна зневажати, а ви будете сидіти і обтікати, боячись сказати слово чи піти
КоролеВешна• 22 июля 2024
Забейте на ту сестру, главное чтоб будущий муж адекватно себя вёл
Фісташкова кава• 22 июля 2024
Ответ дляГага Газу
зря спешите
и не беременейте ближайшие годы, вам нужно четко и жестко границы вашему мужу установить. и год посмотреть как он их соблюдает, а только потом шаги какие то типа свадьбы предпринимать.
и если ваш парень мямля, то на следующей встрече подобной сразу говорите- маша, вас не приглашали на встречу и я прошу вас уйти сейчас. а ты, Лена, сначала согласуй своих подруг со мной а потом приводи, если хочешь нормально общаться со мной
Домашка• 22 июля 2024
Ответ дляRiesling
Ну не було досвіду у неї як діяти в такій ситуації
З бісиками• 22 июля 2024
Скажіть, щоб передав сестрі, що запрошення на весілля для неї відміняється 😉
Одяг та сумки• 22 июля 2024
вам витримки і одразу присікайте Маш- треба було сказати вибач Машо тут сімейний день і тобі тут не місце. І це треба було сказати вашому чоловікові майбутньому. і сестру на місце моставити. Чому він не зробив цього... Ставте Машу на місце- то тільки посваритесь щоб Машу не підклали вашому ...
Бывшая моего мужа ему 4 года наяривала- тогда еще мобилок небыло сотовые и домашний телефон. Мы установили домашний и вот она его както раздобыла. Я еще та стерва на место ее всегда ставила - правда она молчала когда я брала трубку.Муж повада не давал никогда. Сухо ее рубал ... А вот она почемуто решила что он ее судьба...
чужой видимо всегда толше...
почему вы промолчали непойму...
чужой видимо всегда толше...
почему вы промолчали непойму...
Любви вам!• 22 июля 2024
Сказати йому, щоб сестру поставив на місце і пояснив, що її поведінка і розмови дурнуваті в присутності вас
БезПаспортаНеПродаю• 22 июля 2024
Ответ дляГага Газу
Ніяковів. Зразу взагалі дуже зніяковів. Якби я навіть не знала, що у них щось було, зразу б зрозуміла
Мені напевно образливо, що він бачив, як сестра поводиться, і ніяк не дав їй отпор. Не сказав щось типу ’мені не цікаво’, не знаю. Ніяк не захистив мене
Автор, я б дуже задумалась чи мені зв´язувати життя із зрадником. Бо думати, що з Вами так він себе не поведе дуже самонадіяно. Плюс реакція у цій ситуації. Сестра до Вас поставилась із неповагою, він не відреагував...
Дуже гарно подумайте
Слухи-руки не распускаю• 22 июля 2024
машка)))
уровень понятен
изменял первой жене с машой, будет изменять и второй
уровень понятен
Нехай щастить• 22 июля 2024
Ответ дляГага Газу
вы серьезно? Подружка мимо. Сразу мужу скажите что сестры в списке нет. Свадьба ваша, а не маши. Пусть сестра знает свое место.
БезПаспортаНеПродаю• 22 июля 2024
Ответ дляГага Газу
Він Вам вже бреше, а Ви навіть заміж ще не вийшли.... Автор, та розкрийте очі
Ответ дляДомашка
Так вона навіть зараз не розуміє і вважає, що все правильно зробила.
Хай уявить навпаки - прийшов її брат з колишнім. Брат нахвалює колишього і ігнорить нареченого, а він сидить і терпить, бо боїться зіпсувати вечір.
Домашка• 22 июля 2024
Ответ дляRiesling
Ну в неї такий характер, не хотіла влаштовувати скандал в кафе, оці розбірки, її справа
БезПаспортаНеПродаю• 22 июля 2024
Ответ дляКусачая Я
І козел не погнав під три чорти а тягав їх у дім.... Боже-Боже...
БезПаспортаНеПродаю• 22 июля 2024
Ответ дляКороль дивана
Вони вас опустять коли прийде час...
Та вже...
Домашка• 22 июля 2024
Ответ дляRiesling
Публічні розбірки для хабалок
Можна було встати і піти
Ну може вона розгубилася від неочцкуванності
Якби знав, де впадеш...
На наступний раз буде розумнішою
Якби знав, де впадеш...
На наступний раз буде розумнішою
Домашка• 22 июля 2024
Автор, це Боже послання вам перед одруженням, що не варте воно того, прислухайтесь
Король дивана• 22 июля 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Та вже...
Автор чекає моменту коли це буде зроблено більш доступною мовою з невідворотними наслідками)
БезПаспортаНеПродаю• 22 июля 2024
Ответ дляКороль дивана
Нажаль..
Квітка папороті• 22 июля 2024
В минулому він вже був одружений, і, як виявилося, зраджував колишній дружині з цією подругою.
Эээээ....Чааво чаво?
Т.е. вы думаете вы уникальная и вам не будут изменять))?
Эээээ....Чааво чаво?
Молчавочка• 22 июля 2024
Ответ дляГага Газу
Конечно. Даже не сомневайтесь. Вам конечно сразу нужно было встать и уйти со словами ’я тут третий лишний’. И поведение вашего МЧ тоже показательно. Он не поставил на место ни бывшую ни сестру. Делайте выводы.Я бы как минимум перенесла дату свадьбы.