Гага Газу• 22 июля 2024

Знайомство з сестрою майбутнього чоловіка і його колишня

Ми з моїм майбутнім чоловіком разом рік. Півроку тому він зробив мені пропозицію, на серпень заплановане скромне весілля. Все в цілому чудово, але маємо одну постійну тему для сварок - його знайому (кращу подругу його сестри). В минулому він вже був одружений, і, як виявилося, зраджував колишній дружині з цією подругою. Ми теж постійно сварилися через неї, бо вже коли ми з ним були разом, вона періодично написувала чи надзвонювала. Але наче розібралися, що вона - це минуле, і що їй не місце в нашому житті.

І тут сталася ситуація. Він вирішив нарешті познайомити мене зі своєю сестрою. Домовились зустрітися втрьох в кафе. Приходим - а там з нею сидить ця подруга. Типу просто мимо проходила. Порозглядала мене і пішла. Але на цьому неприємне не закінчилося. Сестра нареченого ігнорувала мене весь вечір і при мені постійно говорила про цю подругу. Типу "а от Машка машину купила", "бачив, як Машка схудла? красотка", "отакий суп Машка готувала, в неї ще смачніше було" і все в такому роді.. Він нічого не відповідав, просто угу-ага і переводив тему. Я з іронією підігрувла "ну нічого собі, яка ваша машка молодець". Але всередині було дуже паршиво. І зараз теж паршиво. З нареченим не посварилися, але не можу з ним говорити і уникаю. Не знаю, як на це реагувати, як коментувати, як поводитися далі. Що б ви робили?
Квітка папороті• 22 июля 2024
Ответ дляГага Газу
Я про те, що в них був роман, взагалі дізналася тижні два тому. До цього він рік ледве не божився, що у нього з нею НІКОЛИ НІЧОГО НЕ БУЛО, це просто подружка сестри
Вечер удивительных историй. Тут в этой компании все хороши, ваш будущий муж, его систер и его подстилка, что имеет виды на него.. Автор, а потом вы будете в роли бж с рогами((( Подумайте пока не поздно..
БезПаспортаНеПродаю• 22 июля 2024
Ответ дляГага Газу
Я намагалася не псувати вечір і не опускатися до їхнього рівня
Розумієте автор, Вас опускали, а Ви мовчали... Думаєте, що не опустились, але це не так. Ні Ви ні Ваш МЧ Вас не захистили, а Ви сиділи і все те ковтали.
Думаєте показали гідність, а насправді її відсутність.
автор Гага Газу • 22 июля 2024
Читаю всі коментарі і все розумію. Також розумію, що як буде розмова з ним - він скаже, що такого більше не повториться і що його сім´я - це я (або щось типу того). Не знаю, що мені взагалі зараз робити, чесно. До весілля менше місяця (
Ворую вкусняшки• 22 июля 2024
Ответ дляГага Газу
Автор, в семье должно быть доверие, а вы будете жить просто каждый день на стреме - не свернул ли он налево. Я вижу выход такой: жестко говорите с женихом, что вы ему не клоун, не запасной аэродром и все прочее. Пусть донесет своей сестре - прям вот сейчас при вас позвонит, что подруге больше ничего не обломится, поэтому пусть рекламирует ее кому-то другому. Ну, а если он козел на поводке, который позволяет им манипулировать собой ради потрахаться - то пусть валит туда прям сейчас и ’охрана, отмена, свадьбы не будет’.
Посмотрите на реакцию, начнет петлять - шлите в сад.
БезПаспортаНеПродаю• 22 июля 2024
Ответ дляГага Газу
Не кажіть про нього, кажіть про себе. І не йому, а собі. Чесно. Цей чоловік Ваш вибір? Ви розумієте, що нічого не зміниться, та і нащо, бо Ви і так все ковтаєте і заміж згодні виходити. Його слова і дії розходяться. Він брехав своїй дружині, брехав Вам. Рішення за Вами, приймаєте чи ні? Ви довіряєте йому? Вам не його питати треба, а приймати самій рішення, а його ставити перед фактом. Типу.... коханий, після твоєї брехні я довго думала, ситуація із сестрою поставила все на свої місця, я не готова виходити зараз за тебе заміж. Я люблю тебе, але є речі, що я терпіти ні від кого не буду...
Все дуже просто автор, головне себе любити і поважати.
Квітка папороті• 22 июля 2024
Ответ дляГага Газу
Смотрите, допустим та овца коварная и т.д. и он в момент слабости ( ну мы поверим) с ней связался и уже все кончено и прошло.. И тут эти смотрины и систер сидит и комментит и он молчит. Так вот это самое главное. Если вы его семья он бы сказал ей закрыть рот.
Ворую вкусняшки• 22 июля 2024
Ответ дляКвітка папороті
Есть еще вариант - он просто настолько туп, что не понимает, что его просто пытаются заставить опять быть с этой подругой))))
Квітка папороті• 22 июля 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
Не думаю, да и первый раз его насильно не заставляли... Не хотел бы, не связался бы.. а это о нем много говорит. Даже если он решил держать обет верности автору вот эта парочка твикс сеструха и та подружка будут в жизни автора всегда и это трындец..Потом думать в моменты ссор или разногласий, а не пошел ли он утешиться в ее гавань..
Квітка папороті• 22 июля 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
Судя по их поведению там уже давно он и прочно изменял возможно весь брак, и дело возможно шло к тому что на ней женится, а тут автор. как в той теме недавно про любовников женатых и 7 лет измены.. Ее будут выживать всеми способами.
вентиляторная• 22 июля 2024
Ответ дляГага Газу
Так і скажіть - любий, це привід відкласти весілля.
Відкладіть на пів року.
Придивляйтесь ще раз, і придумайте інші сценарії - наприклад, захворіла ваша мама - треба відвезти в лікарню - подивіться, ви сама будете іі везти, чи він буде з вами.

Далі - розчаруйте його або розізліть (це взагалі робити треба всім перед весіллям.) Бо повірте мені, за 20 років шлюбу ви будуть ситуації, де ви не праві - АЛЕ ви заздалегідь побачите його реакцію.

почекайте. Поки гівно його сестра а він мямля. А далі все до купи і вирішуйте!

ну, і давте вгадаю - воювати він не біжить, тобто біля вас слабкий чоловік. Чи ви погоджуєтесь ???
Ворую вкусняшки• 22 июля 2024
Ответ дляКвітка папороті
Ну, мы ж не знаем, как он там с первой женой жил и почему на эту повелся. Тут вопрос еще в том, что его выбор не уважают в принципе, и сестра заинтересована, чтобы он с подругой был. Есть конченые, которые будут лезть пока не добьются своего. Ну, и с какой стороны ни посмотри - мужик этот просто не особо умный козлик на веревочке)))
Молчавочка• 22 июля 2024
Ответ длявентиляторная
Відкладіть на пів року.

100% поддерживаю. Но и не только. Он может оказаться хорошим помощником, возить маму в больницу и все такое, но так как он повел себя в этой ситуации, может повториться. Это говорит, что он не против еще с бывшей как минимум переспать.
вентиляторная• 22 июля 2024
Ответ дляМолчавочка
Может. Но надо смотреть на разніе аспекті. А может поумнел (не верю :))))? А может надоело что ему подкладьівают Машу (нормальному б надоело, но мі ж не знаем степень нормальности).
Молчавочка• 22 июля 2024
Ответ длявентиляторная
Если бы надоело, то чел бы ясно и четко сказал свою позицию на встрече. То, что он сидел и молчал, говорит о том, что он в принципе не против.
автор Гага Газу • 22 июля 2024
Ответ дляКвітка папороті
Да, для меня тоже именно это самое неприятное. Все, что он делал, - переводил тему просто

Хотя первые моменты тоже волнуют, из-за этого и ссоримся всегда
автор Гага Газу • 22 июля 2024
Ответ дляШалена невинність
Скільки вам років? Навіщо ви сиділи і слухали маячню?
Мені 29, йому 37. Їм по 34 чи 35
автор Гага Газу • 22 июля 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Дякую Вам! Дуже ’отрезвляющий’ коментар, зараз це потрібно, бо сама я собі не наважуюся називати все своїми іменами
Добра, коли сита!• 22 июля 2024
Ответ дляГага Газу
Вона буде поруч крутитися постійно. Це погано, бо мужик кобель, а в сім´ї різне буває, і така б під боком .... Я б одразу на зустрічі спитала б сестру навіщо така зустріч, а цю мадам що вона тут забула. Або розвернулася, і не сідаючи за стіл пішла, і щоб чоловік за мною біг. Краще бути неадекватною ніж терпилою
Язвочка• 22 июля 2024
Ответ дляГага Газу
Предохраняться
Пушка заряджена• 22 июля 2024
Ответ дляГага Газу
Тобто він вам ще й брехав?
автор Гага Газу • 22 июля 2024
Ответ дляПушка заряджена
Тобто він вам ще й брехав?
На жаль, так. Пояснив це тим, що типу оскільки вона практично член сім´ї і я буду її часто бачити, він не хотів, щоб були незручні ситуації
Ms. Откровенность• 22 июля 2024
Ответ дляКоролеВешна
Забейте на ту сестру, главное чтоб будущий муж адекватно себя вёл
Так он уже адекватно себя не ведёт. Сначала скрывал ’страшную правду’, а теперь дал возможность и потакал унижению своей будущей жены.
Чекаю завтра• 22 июля 2024
Ответ дляГага Газу
Ото він вам лапшає 👀
Шок
Автор, біжіть, поки не пізно!
Навіщо вам чоловік, набагато старший, з попереднім шлюбом, в якому був козлом ? І ця коза завжди готова ноги роздвинути, а сестра прикриє
Біжіть
Язвочка• 22 июля 2024
Ответ дляЧекаю завтра
Ото він вам лапшає 👀
Шок
Автор, біжіть, поки не пізно!
Біжіть
Мне понравилось про практически член семьи))