Сил моїх більше немає,Сижу на унітазі з учора.Болить поясниця,але не там де нирки а внизу.Живіт теж болить і ніби пече.
Подивіться аналізи,будь ласка.
Чотири дні тому закінчила левофлоксацин був аналіз мочі не дуже і схожа симптоматика.
Цукор в нормі,УЗД теж
Подивіться аналізи,будь ласка.
Цукор в нормі,УЗД теж
Оябунчик• 22 июля 2024
білка немає і єритроцитів, лейкоцити нижче норми, нормальний аналіз мочі у вас
Lilian-nochka• 22 июля 2024
Ответ дляМрію про космос
Стрес був?
Кстати,тоже может быть.у ребенка было и у подруги.те писялись еще,прошло от успокоительных
Мрію про космос• 22 июля 2024
Ответ дляLilian-nochka
Просто когда у нас бахнуло когда сбивали шахед я была в комнате я с детьми такой стресс перенесла, и на фоне стреса появился цистит, пью канефрон и успокоительные, еще света не было не знали что и куда летит это было очень громко и страшно.
Мрію про космос• 22 июля 2024
Так что на фоне стресса творятся чудеса, так не только цистит еще и гастрит дал о себе знать
Ответ дляМрію про космос
Сьогодні купила гідазепам.Спробую ще його
Хоча не лише в туалет бігаю але ж і поясниця болить
Мрію про космос• 22 июля 2024
Ответ дляnataranha
Доречі да.Сильно посварилися з чоловіком але то було тиждень тому а це вчора почалося
Ну после взрыва тоже спогодя появился, как то так.
Lilian-nochka• 22 июля 2024
Ответ дляМрію про космос
Я вам верю.малая подросток собаки напугалась,приходила с мокрыми трусами домой..и это 15 лет.у подруги на фоне развода
Мрію про космос• 22 июля 2024
Я когда замуж выходила я так попереживала целый день бегала в туалет в платье, а на след день пошли месячные.
Мрію про космос• 22 июля 2024
Ответ дляnataranha
Стресс никуда не девается он потом проявляется.
Мрію про космос• 23 июля 2024
Ответ дляnataranha
Дякую.Спробую пити заспокійливі.Ще раз схожу до гінеколога
Будь ласка, а мені назначили антибіотик, тому що лікарка сказала що одним канефроном не обійдуся так як може перерости в хронічний цистит, то п´ю його, потім як завжди після АБ буду лікувати інше.
Цідило правди• 25 июля 2024
Ответ дляLilian-nochka
А які заспокійливі пили? Теж мабуть на стресі бігаю в туалет. Пробувала біфрен, то болить голова. Від адаптола діарея 😁
Цідило правди• 25 июля 2024
Ответ дляnataranha
Автор, як у вас справи?) В мене теж така історія. Аналіз норм, узі теж, а в туалет бігаю. Ще й печіння відчуваю
Lilian-nochka• 25 июля 2024
Ответ дляЦідило правди
В-шки,психолог-гипнолог
Lilian-nochka• 25 июля 2024
Ответ дляЦідило правди
Подруге что то психиатр назначал,антидепресант и успокоительное помню
Цідило правди• 25 июля 2024
Ответ дляLilian-nochka
Дякую. Мабуть треба теж йти до психіатра(