Бабка-ежика• 22 июля 2024

Авіа квитки перевірений сайт

Дівчата,хто може підказати на якому сайті найкраще замовляти авіа квитки, ціни скрізь різняться... Якому сайту можна довіряти? І чи підлягають такі квитки поверненню?
куркулиха• 22 июля 2024
На сайте авиакомпаний.
Спілий баклажан• 22 июля 2024
На сайте авиакомпании которой летить. Мониторю на Киви всегда.
Тумба-юмба• 22 июля 2024
Замовляю тільки через офіційні сайти авіакомпаній
куркулиха• 22 июля 2024
Можно или нет вернуть, зависит от того какой вы билет купили.
куркулиха• 22 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Я тоже, мониторю на киви или скайсканер. Потом покупаю на сайте авиакомпании.
Відморожена• 22 июля 2024
Райнер
АяВсёЗнаю• 22 июля 2024
Гугл авіа показує всі варіанти, потім по лінку переходжу на сайт авіакомпанії
Коник-стрибунець• 22 июля 2024
Спочатку дивлюсь на тікетс гугл, де всі рейси і ціни вказані. Потім купую через офіційний сайт авіакомпанії або додаток
Irina898989• 22 июля 2024
sky scanner
Элька-Карамелька• 22 июля 2024
А через букинг стоит покупать авиабилеты?
автор Бабка-ежика • 22 июля 2024
Ответ длякуркулиха
А які можна повернути?
автор Бабка-ежика • 22 июля 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
А підкажіть будь ласка,на сайтах кінцева вартість вказана чи ще плюс якісь збори?
автор Бабка-ежика • 22 июля 2024
Дівчатка ,а в кожен квиток входить багаж до 23 кг,вірно? І плюс ручна поклажа також на кожного? Якщо летить 2+2 то вага однакова?
Коник-стрибунець• 22 июля 2024
Ответ дляБабка-ежика
У кожної авіакомпанії по різному. Потрібно дивитись. В Ренейр, то валізу, яка йде в багажне відділення потрібно докупляти. Залежить від кількості кілограм. Тобто не на кожен квиток вона дається, точніше взагалі не дається. Ручна поклажа на кожного, але її теж потрібно при купівлі квитка вказувати (гроші за неї не візьмуть)
Коник-стрибунець• 22 июля 2024
Ответ дляБабка-ежика
На сайтах вказана зазвичай ’гола’вартість. А може бути і ні, все від авіакомпанії залежить. Ви можете докупляти потім багаж, страховку, плату за вибір місця іт.д. Тобто все по бажанню.