Бабка-ежика• 22 июля 2024
Авіа квитки перевірений сайт
Дівчата,хто може підказати на якому сайті найкраще замовляти авіа квитки, ціни скрізь різняться... Якому сайту можна довіряти? І чи підлягають такі квитки поверненню?
куркулиха• 22 июля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Замовляю тільки через офіційні сайти авіакомпаній
Я тоже, мониторю на киви или скайсканер. Потом покупаю на сайте авиакомпании.
АяВсёЗнаю• 22 июля 2024
Гугл авіа показує всі варіанти, потім по лінку переходжу на сайт авіакомпанії
Коник-стрибунець• 22 июля 2024
Спочатку дивлюсь на тікетс гугл, де всі рейси і ціни вказані. Потім купую через офіційний сайт авіакомпанії або додаток
Бабка-ежика
• 22 июля 2024
Ответ длякуркулиха
Можно или нет вернуть, зависит от того какой вы билет купили.
А які можна повернути?
Бабка-ежика
• 22 июля 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
А підкажіть будь ласка,на сайтах кінцева вартість вказана чи ще плюс якісь збори?
Бабка-ежика
• 22 июля 2024
Дівчатка ,а в кожен квиток входить багаж до 23 кг,вірно? І плюс ручна поклажа також на кожного? Якщо летить 2+2 то вага однакова?
Коник-стрибунець• 22 июля 2024
Ответ дляБабка-ежика
У кожної авіакомпанії по різному. Потрібно дивитись. В Ренейр, то валізу, яка йде в багажне відділення потрібно докупляти. Залежить від кількості кілограм. Тобто не на кожен квиток вона дається, точніше взагалі не дається. Ручна поклажа на кожного, але її теж потрібно при купівлі квитка вказувати (гроші за неї не візьмуть)
Коник-стрибунець• 22 июля 2024
Ответ дляБабка-ежика
На сайтах вказана зазвичай ’гола’вартість. А може бути і ні, все від авіакомпанії залежить. Ви можете докупляти потім багаж, страховку, плату за вибір місця іт.д. Тобто все по бажанню.