Бронетапці• 23 июля 2024
Жіноче купе, дітей не можна?
Будемо їхати вдвох з дочкою 6 років, спати на одному місці. Нам обовʼязково 2 квитка? Квитків немає, є 5 штук на поїзд в різних купе і дорого. Нас не пустять на один квиток?
Шукаю стакан• 23 июля 2024
Возьмите на дочь билет в другом купе, а спите вдвоем на вашем месте.
Бронетапці
• 23 июля 2024
Ответ дляШукаю стакан
700 грн дуже дорого за квиток, тим більше без толку. І здається до 6 років можна дітям
Козяка-маляка• 23 июля 2024
Дітям від 6 років мають купувати квитки, а спати можете і вдвох на одному місці, якщо хочете.
Мию чакри щоденно• 23 июля 2024
А какая разница, женское купе или нет, если у вас дочка? Нужен ли второй билет тоже от этого не зависит.
Шукаю стакан• 23 июля 2024
Ответ дляБронетапці
До 6. Вашей 6. Можете уточнить в укрзализнице, если 6 включительно, то тогда без проблем. С собой обязательно иметь свидетельство о рождении.
Бронетапці
• 23 июля 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
Ціна від цього більша в 4 рази, а інших квитків немає
Галябалована• 23 июля 2024
Ответ дляБронетапці
Ви б хоча б правила читали
Може ще третю?• 23 июля 2024
Ответ дляШукаю стакан
До 6, це точно.
Сиреневенькая• 23 июля 2024
Ответ дляБронетапці
ні, в 6 років має бути окреме місце
жар-птица Нюра• 23 июля 2024
Бесплатный проезд в поезде детям ДО 6 лет. Вашей есть шесть, ей нужен билет. Иначе её просто в поезд не пустят. Детский билет немного дешевле.
Мию чакри щоденно• 23 июля 2024
Ответ дляБронетапці
Смотрите правила, нужен ли вашему ребёнку билет.
Виннипуховна• 23 июля 2024
Ответ дляБронетапці
Що за маячня, жіноче купе в одну ціну із звичайним
Кусюче сонечко• 23 июля 2024
Ответ дляВиннипуховна
Если сравниваь с плацкартом, то как раз раза в три- четыре
оксюморон• 23 июля 2024
Вашей дочери УЖЕ 6 лет , это означает что она попадает в категорию детей, билет для которых нужно приобретать.
Наизнанку• 23 июля 2024
Ответ дляБронетапці
Так ви не можете без квитка на дитину. Розумієте? Дитячий квиток ви зобов´язані придбати
Виннипуховна• 23 июля 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Автора питали, яка різниця, жіноче купе чи ні, причому тут плацкарт
СкрипяСердцем• 23 июля 2024
Ответ дляБронетапці
Не хочу вас засмучувати, але далі з дитиною буде тільки дорожче)
Кусюче сонечко• 23 июля 2024
Ответ дляВиннипуховна
При тому, що автора хвилює різниця в ціні. Мабуть хотіла зекономити і їхати плацкартом, а в наявності тільки купе
Наизнанку• 23 июля 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Що ж ви так з автором безжалісно 😂
Ирина Веселуха• 23 июля 2024
Ответ дляБронетапці
До 6 років не потрібно купувати квиток, якщо на момент поїздки не виповнилося шість років
Прагматик флегма• 23 июля 2024
В 6 лет уже нужен билет ребенку. Про женское купе сыну было 6.5 билет для мальчика мне не продали типа женское де купе ,а он мужчина и похер ,что ребенок едет с мамой .
СкрипяСердцем• 23 июля 2024
Ответ дляНаизнанку
Що ж ви так з автором безжалісно 😂
Пластир краще рвати одразу))
Наизнанку• 23 июля 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Походу наступна реформа укрзалізниці буде вагон з дітьми до .....років і окремо з хлопчиками і окремо з дівчатками 😂
Я супер-пупер• 23 июля 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Правила є правила
Чи до якогось віку хлопці то не хлопці, а потім різко хлопці? Я б ще зрозуміла якби Вашому сину роки 2-3 було. А так у Вас доволі доросла дитина яка багато чого вже розуміє. Жінкам незручно з ним поряд перевдягатись до прикладу.. або коли він перевдягається
жіноче купе воно тому і жіноче, бо тільки для жіночого населення
Я супер-пупер• 23 июля 2024
Ответ дляБронетапці
ДО 6 років. З 6 до 14 за неповну ціну.
Наизнанку• 23 июля 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
Правила є правила
На вашу думку ’ жіноче купе’ це ,як у бані? Для цього придумали?
СкрипяСердцем• 23 июля 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
Правила є правила
Воно ж не для переодягання, а для безпеки. Яка небезпека дорослій тьоті від 6річного малого? Так, правила є правила, але вік мені дивний
Я супер-пупер• 23 июля 2024
Ответ дляНаизнанку
А на Вашу думку? ) воно задумувалось як купе суто для жінок. Без людей чоловічого полу. Багатьом жінкам не подобаються діти чоловічого полу і в роздягальнях басейну, людям буває не зручно з людьми іншого полу в одному приміщенні
Чи Ви цього не розумієте?
Пожмаковна• 23 июля 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
Правила є правила
Тогда логично было бы сделать мужское ещё купе.